Dodaj do ulubionych

Nie tylko pedofilia!

23.03.19, 16:49
- Lekarz pokazał mi listę z nazwiskami 32 mniszek, u których przeprowadził aborcję. To były dzieci duchownych. Kapłani woleli siostry niż prostytutki, bo były wolne od HIV - opowiada Constance, afrykańska zakonnica."

Constance była w Zgromadzeniu Sióstr Misjonarek przez 21 lat. To ona opowiada w filmie o tym, jak zorganizowany był system niewolenia seksualnego zakonnic. – Wykorzystywanie jest zaplanowane. Już nowicjuszka dowiaduje się, że musi sypiać z księdzem z Europy, który ma jej towarzyszyć w przygotowaniach do święceń."

Podobnie system molestowania zakonnic działa we Francji, w Kanadzie, w Niemczech.
Dokumentacja procederu dotarła do Watykanu kilkakrotnie. Bez specjalnego efektu.

Jest zmuszanie do aborcji, zmuszanie do oddawania dziecka do adopcji. Jest sprzedawanie za pieniądze nowicjuszek przez siostry przełożone dla "użytkowania" przez księdza. Niektóre przez lata żyją jak niewolnice seksualne.
A jak to jest u nas, w Polsce?

www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,53662,24559030,zakonnice-mowia-metoo-jestem-malym-narzedziem-jezusa.html
Edytor zaawansowany
  • iryska2604 23.03.19, 17:41
    Dobre pytanie...

--
    mieć w górze niebo a w sobie spokój...
  • alfredka1 23.03.19, 17:56
    Podsłuchana rozmowa w 1940 roku ..
    w podziemiach żeńskiego klasztoru X w W. odkryto dużo trumienek ze zwłokami "trupków" narodzonych i nienarodzonych .
    Całe życie pamietam tę rozmowę mojej Mamy z ciocią ....

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ua/qd/vorf/3ObNBm7mbFY2T8v6mX.jpg

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka