Dodaj do ulubionych

Karczewski pracuje dla idei !!!

12.04.19, 09:25
Słyszeliście to? Zda sie że marszałek Sejmu, lekarz z zawodu -choć trochę wie co mówi.I mówi ze zrozumieniem i odpowiedzialnoscią za wypowiadane słowa. Nie pozostaje mu nic innego jak złozyć odpowiednie dokumenty aby jego wszelakie uposażenie uzyskiwane z tyt. pełnionej funkcji przelewano na cele charytatywne.

--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Edytor zaawansowany
  • estella50 12.04.19, 09:43
    Te słowa były tak niezmiernie głupie, że aż nie mogłam uwierzyć, że mówi to Karczewski. Nauczyciele mają pracować dla idei? A kto nakarmi ich dzieci, kto będzie spłacał ich kredyt mieszkaniowy? A ta praca dla idei samego Karczewskiego to ile setek tysięcy warta jest rocznie? Ilu nauczycieli za to możnaby uczciwie wynagrodzić?
  • zajbel 12.04.19, 11:38
    Chętnie popracuję za połowę idei Karczewskiego pod warunkiem że nie będzie to idea PiS
  • wikul 14.04.19, 22:24
    W języku polskim nie ma wystarczająco obelżywych określeń których mógłbym tutaj zastosować.
  • aga-kosa 14.04.19, 23:47
    Cytuję bardzo ironiczny list:
    Mąż nauczycielki:
    Dajcie mojej żonie nauczycielce pracować 40 godzin w tygodniu wszystkie na terenie szkoły.
    Stwórzcie jej takie warunki pracy: Praca od 7 do 15 i do domu, spędzać czas z rodziną. Rodzicom wyznaczyć czas na zebrania i wywiadówki na godzinę 13. Żadnych wycieczek szkolnych, żadnych dłuższych wyjazdów poza szkołę. Do tego po godzinach lekcyjnych, proszę żonie stworzyć stanowisko pracy z drukarką, komputerem i sprzętem potrzebnym do przygotowania się do następnych lekcji, sprawdzianów, kartkówek....
    Rady pedagogiczne też oczywiście mają się odbywać do godziny 15.
    Chcę z żoną wyjeżdżać na urlop; tydzień w maju i dwa tygodnie w październiku, a w wakacje niech pracuje. I tak w wakacje jest wszystko najdroższe i wszędzie jest tłok.
    Nie życzę sobie, żeby rodzice wydzwaniali do mojej żony, ona nie ma służbowego telefonu i nie będzie odbierała takich połączeń.
    Koniec cytatu.
    Może wtedy się rodzicom rozjaśni, że do tej pory to wielu nauczycieli wykonuje swoją pracę za mniej niż 1/6 idei. aga
  • anoagata 16.04.19, 11:12
    Usłyszałam w telewizji taką wypowiedz;
    Panie Karczewski,pracuje pan dla Senatu,dla idei może pan segregować śmieci.
    Od siebie dodam ,że taka praca dla idei po prostu mu się należy choć mam wątpliwości czy właściwie by posegregował.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.