Dodaj do ulubionych

Już jestem bardzo ciekawa

16.04.19, 19:50
Donald Tusk odniósł się do swojej wizyty w Polsce zaplanowanej na maj. - Jest bardzo dużo dobrych powodów, dla których powinniśmy się 3 maja spotykać i powiedzieć sobie parę poważnych słów na temat konsytuacji - powiedział. Dodał, że będzie miał tego dnia "coś ciekawego i ważnego do powiedzenia".

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24665769,donald-tusk-o-majowej-wizycie-w-polsce-bede-mial-cos-ciekawego.html#a=360&c=159&t=5&g=b&s=BoxNewsLink
A wy?

--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Edytor zaawansowany
  • estella50 17.04.19, 08:22
    To rzeczywiście będzie bardzo znaczące przemówienie, skoro na 2 tygodnie przed terminem Tusk ogłasza o jego ważności. Bez powodu nie wystawiałby się na strzał pisowców, którzy przecież bardzo ostrzą sobie zęby na dyskredytację i ośmieszenie poważnego kandydata pod żyrandol i niekwestionowanego autorytetu opozycji.
  • zajbel 17.04.19, 09:07
    Żałuję że osobiście nie mogę uczestniczyć w takim spotkaniu ale będę ledzić dokładnie co zostanie powiedziane i zapowiedziane. Mam nadzieję że rządzący już trzęsą portkami.
  • dociek 17.04.19, 09:29
    Eeee tam. Dla nich wszystkich liczy się tylko szmal i władza.

--
    To chyba robota ruskich!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.