Dodaj do ulubionych

*urwa *urwie łba nie urwie

25.04.19, 02:50
JEDNOZNACZNA DEKLARACJA PAŃSTWA WYZNANIOWEGO

"Prezes Prawa i Sprawiedliwości wziął w środę udział w konferencji "Być Polakiem - duma i powinność". Za wygłoszony w Muzeum Diecezjalnym we Włocławku referat pod tym samym tytułem dziękował mu biskup włocławski Wiesław Mering. - Bardzo bym chciał, panie premierze, żeby czuł się pan tu, między nami, człowiekiem nie tylko akceptowanym, ale podziwianym. Pańskie sukcesy są naszymi sukcesami - powiedział duchowny." (www.tvn24.pl)

--
Im bliżej, tym gorzej.
Edytor zaawansowany
  • zajbel 25.04.19, 11:57
    A grzechy KK są też grzechami rządu
  • chris.w5 25.04.19, 19:35
    dociek napisał:
    > Prezes Prawa i Sprawiedliwości wziął w środę udział w konferencji
    > "Być Polakiem - duma i powinność"

poprzedni link nie otwiera się, tu poprawny
  • iryska2604 25.04.19, 20:08
    Zdaniem Kaczyńskiego obecnie trwa już jawna i bezpardonowa walka tych środowisk i ich spadkobierców z Kościołem. - Obecnie trwa w Polsce atak na Kościół, jakiego nie było nawet na początku lat 90. Mam na myśli między innymi film "Kler". (...) Mamy do czynienia także z bezpośrednim atakiem na rodzinę, na dzieci. Do tego dochodzi cały ruch LGBT. Wszystko to razem - z gender - to ruch kwestionujący jakiekolwiek przynależności. To ma związek z pewnego typu ideologią, filozofią, która w Europie Zachodniej narodziła się wcześniej. To jest wszystko do Polski, można powiedzieć, importowane - podkreślił Kaczyński. (www.tvn24.pl)

A mądry ten prezes że az dziw bierze...Skad on ma takie pomysły?

--
    mieć w górze niebo a w sobie spokój...
  • estella50 25.04.19, 21:26
    Bo musi mieć wroga? I dlatego wymyśla sobie tego wroga?
    Co za bzdury z tym atakiem na rodzinę i dzieci! Komu niby oni przeszkadzają? Takie teksty to naprawdę gwałt na przeciętnej nawet inteligencji. Kto w takie bzdury może uwierzyć?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.