Dodaj do ulubionych

Normalna rodzina wg prezesa?

11.05.19, 19:17
- To jest dzisiaj atakowane. Prymas Tysiąclecia mówił, że jeżeli będzie ktoś chciał zniszczyć naród to zacznie od Kościoła - mówił Jarosław Kaczyński na konwencji PiS w Bydgoszczy. Zapewnił również, że PiS będzie bronił prawa do "normalnej rodziny".

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24773595,kaczynski-na-konwencji-pis-bedziemy-bronic-prawa-by-w-polsce.html#a=358&c=159&t=5&g=b&s=BoxNewsImg4
Czyli do jakiej? Człowiek i kot? Bratanica i trzech mężów? Skad on wie jak wygląda narmalna rodzina? Czy przypadkiem Kościół sam się nie przyczynia do upadku?

--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Edytor zaawansowany
  • estella50 11.05.19, 19:32
    Wg mnie normalna rodzina to taka, w której dzieci i dorośli są szczęśliwi ze sobą. Kochają się i dbają o siebie nawzajem.
    Niezależnie od konfiguracji i stopnia pokrewieństwa między nimi.
    A Kościół z determinacją wręcz zmierza do samobójczego upadku. W końcówce filmu Sekielskiego jest lista hierarchów, którzy odmówili, albo w ogóle nie odpowiedzieli na prośbę o komentarz do treści filmu. Ci sami hierarchowie dzisiaj wydają oświadczenia o współczuciu dla ofiar itd. Hipokryzja bez granic!
  • aga-kosa 11.05.19, 19:45
    Też się zastanawiałam jak ktoś taki może zabierać głos w sprawach, które go nie dotyczą, a druga sprawa niech zacznie od siebie i najbliższej rodziny.
    Moim zdaniem każdy - jaki by nie był - to stworzenie boże. Widać Bóg tak chciał, że maja być tacy jacy są.
    Hanuszkiewicz powiedział kiedyś: - Jakiego żeś mnie Panie Boże stworzył, takiego mnie masz. Nie będę Twojego arcydzieła poprawiał. aga

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.