Dodaj do ulubionych

Estelko, coś dla ciebie

12.05.19, 21:44
www.facebook.com/prevital.polska/photos/a.763589950412705/1938703859567969/?type=3&theater

--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Edytor zaawansowany
  • estella50 12.05.19, 21:59
    Pocieszające, że nie tylko mnie budzą koty w środku nocy. Ostatniej nocy Kaja zaczęła bawić się po północy. Zdążyłam zasnąć smile Nie wiem, co jej się stało, bo zazwyczaj noce normalnie przesypia. A pobudkę robi mi o 6 rano Bratek. Wtyka mordkę w moje włosy i chciałam, nie chciałam - muszę się obudzić. Próbowałam zamykać drzwi sypialni, ale wtedy drapią w nie, a to też budzący hałas. Nie ma lekko jak się u kotów mieszka smile
  • smutas13 14.05.19, 07:38
    estella50 napisała:

Nie ma lekko jak się u kotów mieszka smile smile smile

--
    http://s8.rimg.info/aa44f6d72d88c0f62fa3726c3f899567.gif
  • czuk1 16.05.19, 06:06
    estella50 napisała:
    > Pocieszające, że nie tylko mnie budzą koty w środku nocy. Ostatniej nocy Kaja zaczęła bawić się po północy. Zdążyłam zasnąć smile Nie wiem, co jej się stało, bo
    > zazwyczaj noce normalnie przesypia. A pobudkę robi mi o 6 rano Bratek. Wtyka mordkę w moje włosy i chciałam, nie chciałam - muszę się obudzić. Próbowałam zamykać drzwi sypialni, ale wtedy drapią w nie, a to też budzący hałas. Nie ma lekko jak się u kotów mieszka smile

… trochę polityki ….do miłych kotów.

A co powiesz - ciesz się, że nie ma ich w Borach Tucholskich - kiedy dowiesz się.,,,,
    U nas w Puszczy Solskiej atakują muszki podobne do kleszczy. Zauważyłem, że pokazały się w ostatnich latach. Krwi nie wypiją ale kąsać mogą. wink I jak tu grzyby zbierać ? wink
    Są grupy polityczne których nalot zbiega się w latach z inwazją tych fruwających kleszczopodobnych (ze Wschodu). wink Aby nie być gołosłownym:
    swiatmakrodotcom.wordpress.com/2012/10/24/strzyzaki-lipoptena-spp-muchowki-prawie-jak-kleszcze/
    Pozdrawiam wszystkich +/-okolicznościową - optymistyczną - pieśnią z podkładem "turystycznym", naszym lokalnym. W Bydgoszczy w 56 r. śpiewało się : "…. przeżyliśmy już faszystów, przeżyjemy komunistów; źle było … źle będzie..... w Polsce zawsze i wszędzie. Oprócz nas wszyscy są w błędzie."

--
    Ks. Prusak - Kościół oparty jest na Jezusie a nie księżach
  • aga-kosa 16.05.19, 08:43
    Czuku, nie strasz. Kocham chodzić z Brysiem do lasu. On jest wysmarowany preparatem od kleszczy, a ja mam liczyć na to, że jak przeżyliśmy najazd szwedzki, radziecki .... to i strzyżakom się nie dam? wink aga
  • czuk1 16.05.19, 22:23
    I tak trzymaj. Jesteś - jak zwykle - dla mnie wzorcem osobowym. smile

--
    Ks. Prusak - Kościół oparty jest na Jezusie a nie księżach

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.