Dodaj do ulubionych

Donald Tusk -polityk z klasą

17.06.19, 19:06
Ci, którzy na żywo oglądali przesłuchanie Donalda Tuska przed komisją ds. VAT widzieli, jak były premier po kolei odpiera insynuacje i złośliwości zasiadających w niej posłów PiS. Co więcej, szef Rady Europejskiej nie dał sobie w kasze dmuchać i raz za razem celnie punktował obóz rządzący. Najlepsze zostawił jednak na konferencję po przesłuchaniu.

natemat.pl/276205,donald-tusk-wymienil-przed-komisja-vat-wszystkie-afery-autorstwa-pis
Załuję że nie słuchałam - ale jak sie czyta ten artykuł to człowiek dosłownie to widzi. I cieszę sie bo ich pewnie szlag trafia.

--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Edytor zaawansowany
  • suender 17.06.19, 19:46
    iryska2604 17.06.19, 19:06

> Donald Tusk -polityk z klasą

Polityk z tak niesamowitym intelektem jak Pan D. Tusk w Polandii rodzi się jeden raz na ca. 150 lat.
    Następny będzie gdzieś w 2170 roku, ale ciemny seweryn, pardon suweren, i tak go odrzuci.
    Ma rację Biblia: «Tylko w swojej ojczyźnie, wśród swoich krewnych i w swoim domu może być prorok tak lekceważony».

Pozdrawiam.
  • czuk1 17.06.19, 19:51
    Na wolnym czasie warto przejrzeć całe przesłuchanie. Też mam tak zrobić. Największą sensację i pomoc Tuskowi przyniósł członek Komisji z PO zadając na końcu 6 pytań (dokumentując je slajdami) . Były one obciążeniem PiS i dowodem na jego
    rządzącego błędy ( ostatnio i wcześniej ) w temacie - egzekucja VAT. Wsparł tym mocno Tuska.

--
    „Wiem, jak wyegzekwować obietnice, zabezpieczyłem się odpowiednio. To będzie wymagać pojednania się z wrogiem, ale nie pozostawiacie mi wyjścia" – twierdzi Marek Falenta w liście, który wysłał w kwietniu do prezydenta RP.
  • estella50 17.06.19, 20:21
    natemat.pl/276219,przesluchanie-tuska-przez-komisje-ds-vat-andora-i-liechtenstein-sa-w-ue
    Fajny był fragment, kiedy Horała wymieniał państwa, które wg niego są członkami Unii. Pięknie wtedy Tusk to wypunktował.
  • iryska2604 17.06.19, 21:29
    Bardzo jestem ciekawa reakcji i miny prezesa ,premiera i co ważniejszych.Naprawdę nic nie rozumieją?

--
  • czuk1 17.06.19, 22:44
    To samo myślałem.... jak władający państwem mogą tak perfidnie przekręcać rzeczywistość, kreować swoją prawdę i suwerenowi wciskać skutecznie ciemnotę ?

--
    „Wiem, jak wyegzekwować obietnice, zabezpieczyłem się odpowiednio. To będzie wymagać pojednania się z wrogiem, ale nie pozostawiacie mi wyjścia" – twierdzi Marek Falenta w liście, który wysłał w kwietniu do prezydenta RP.
  • wikul 19.06.19, 22:44
    "Koperta Jarosława Kaczyńskiego, czy to jest prawda czy nie,
    nie mnie osądzać, ale żeby powiedzieć, że prokurator się tym nie będzie zajmował, bo nie,
    to jest najbardziej dobitny przykład, gdzie w Polsce znalazło się i prawo i sprawiedliwość, tzn. na samym dnie"
    Donald Tusk

• estella50 20.06.19, 10:47
    Najbardziej wkurzające jest nie to, że oni robią przekręty na kosmiczne kwoty, że są głupi i chamscy, że uprawiają politykę BMW itd. Najbardziej wkurzające, że robią to z uśmiechem, na luzie. Bez wstydu i strachu! Jako coś zwykłego.
    Pod nos podtyka im poseł Brejza czy Tomczyk dowody złodziejstwa czy kolesiostwa, a oni nic!
  • czuk1 20.06.19, 11:03
    Pewność, buta, obłuda, bezwstyd, łamanie zasad etyki, poczucie bezkarności, bezprawie, niekompetencja, rządzenie metodą prób i błędów, błędna polityka historyczna i zagraniczna, ……
  • iryska2604 20.06.19, 11:12
    Jak widzę i słyszę Terleckiego to trudno mi powstrzymać odruch wymiotny.

--
  • wikul 20.06.19, 13:51
    estella50 napisała:

> Najbardziej wkurzające jest nie to, że oni robią przekręty na kosmiczne kwoty,
    > że są głupi i chamscy, że uprawiają politykę BMW itd. Najbardziej wkurzające, ż
    > e robią to z uśmiechem, na luzie. Bez wstydu i strachu! Jako coś zwykłego.
    > Pod nos podtyka im poseł Brejza czy Tomczyk dowody złodziejstwa czy kolesiostwa
    > , a oni nic!

Mnie jeszcze bardziej irytuje elektorat który łyka wszystkie te kłamstwa albo je bagatelizuje. Zgroza!
  • estella50 20.06.19, 14:02
    A dzięki deformie Zalewskiej takiego elektoratu będzie coraz więcej. I o to chodzi!
  • czuk1 20.06.19, 22:23
    Z tą deformą Zalewskiej to może być tak. Dzięki poważnemu traktowaniu swoich obowiązków i przy pomocy środków własnych , samorządy stworzyły prawdopodobnie niezłe warunki do funkcjonowania szkół w nowych warunkach. PiS weźmie to na klatę/wystawi się do odznaczeń i wykorzysta niezły stan funkcjonowania edukacji , we wrześniu. Jednocześnie wyśmieje ZNP i rządy, że kłamali nazywając ich reformę …. deformą.
    Nie wiecie jak potrafią manipulować opinią publiczną ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.