Dodaj do ulubionych

Człowiek człowiekowi wilkiem

24.06.19, 18:50
Kto to wymyslił? Przecież wilki w stadzie są zorganizowane ,karne i jeden drugiemu bez powodu krzywdy nie zrobi.Więc co sie dzieje z ludźmi? Ja wiem że złe rzeczy działy sie zawsze. moze nie były tak nagłasniane - ale mamy tzw. dobrą zmianę ,Polskę katolicką -a tu co krok wieści:
Ukraiński pracownik zasłabł podczas pracy w jednym z zakładów produkcji trumien w Wielkopolsce. Jego polska szefowa nie udzieliła mu odpowiedniej pomocy. Kobieta porzuciła go w lesie. Mężczyzna zmarł – podała "Gazeta Wyborcza".

natemat.pl/276767,ukrainiec-zaslabl-w-pracy-szefowa-wywiozla-go-do-lasu-mezczyzna-nie-zyje
natemat.pl/276725,lodzkie-polak-zaatakowal-i-zniewazyl-hindusa-na-wyrok-poczeka-w-areszcie
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24930822,olecko-niemowle-zgwalcone-i-zamordowane-do-rodzicow-wrocilo.html#s=BoxOpCzol6
Własciwie bez sensu jest ta wyliczanka ale trudno mi to zrozumieć...

--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Edytor zaawansowany
  • estella50 24.06.19, 19:55
    Dla mnie też okropne jest takie nagromadzenie dramatów. Jeszcze te ludzkie nogi znalezione w jakiejś wodzie!
  • alfredka1 24.06.19, 21:16
    Wyjątkowo paskudna informacja o tym Człowieku z Ukrainy ....
    nawet Polacy , którzyy byli na robotach w Niemczech nie doświadczali czegos takiego ./znałam wiele takich osób / Zwyrodnienia siega dna.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.