Dodaj do ulubionych

Ojej, odrzucono p.Szydło

10.07.19, 16:14
Kandydatura Beaty Szydło została odrzucona i nie będzie ona przewodniczącą komisji zatrudnienia i spraw socjalnych Parlamentu Europejskiego. Politycy PiS uważają, że jest to "odwet" i "akt politycznej zemsty".

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24981547,beata-szydlo-odrzucona-nie-bedzie-przewodniczaca-komisji-zatrudnienia.html#s=BoxOpImg2
"Akt politycznej zemsty"

To odwet - tak przewodniczący grupy konserwatystów Ryszard Legutko skomentował odrzucenie kandydatury byłej premier na przewodniczącą komisji zatrudnienia i spraw socjalnych. Legutko powiedział, że w ten sposób socjaliści zareagowali na odrzucenie przez Polskę i kraje Grupy Wyszehradzkiej kandydatury Fransa Timmermansa na przewodniczącego Komisji Europejskiej na unijnym szczycie.

No a jakby inaczej! Odrzucić tak kompetentną osobę !

Tu się nie liczą kompetencje ewentualnego przewodniczącego komisji zatrudnienia. Nikt ich nie kwestionował. Nie było żadnej uwagi krytycznej, bo być nie mogło


--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Edytor zaawansowany
 • estella50 10.07.19, 17:20
  No i co to się dzieje! Wszyscy przeciwko Polsce i Polakom?! Taką mądrą, wykwalifikowaną Szydłową nie wybrać!? wink
  Może jednak zastanowiliby się i pomyśleli, że to może jednak z nimi jest coś nie tak? Unia, różne międzynarodowe komisje i instytucje, wybitne osobistości palcem im pokazują, że coraz bardziej odstają od postępowej, demokratycznej Europy, a oni ciągle swoje, jak żle wychowane dziecko w piaskownicy rozdające wszystkim kuksańce i ryczące póżniej, że nikt się z nim bawić nie chce.
 • alfredka1 10.07.19, 17:40
  ojojojoj !!!chchyba ją będą na lotniku w Krakowie z kwiatami witać ....
 • iryska2604 10.07.19, 17:48
  Na dodatek chcieli temu "skarbowi narodowemu" przydzielić dalej ochronę ale podniosła sie fala krytyki i wspaniałomyślnie zrezygnowała.Czyżby przebłysk rozumu?

  --
  mieć w górze niebo a w sobie spokój...
 • m.y.q.2 10.07.19, 18:42
  Taki talent ma odłogiem leżeć? Jaaaka szkoda! wink

  --
  Ci, którzy mają ideę wciąż w gębie, mają ją zazwyczaj i w pobliskim nosie.
  St.J.Lec

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka