Dodaj do ulubionych

Coś u nas pusto...

12.07.19, 16:24
Mało cos nas - wakacyjne wyjazdy czy znudziły wam sie nasze pogaduszki?

--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Edytor zaawansowany
  • baska123 12.07.19, 18:05
    A ja co mam napisać. Zmieniałam laptopa (starszy miał 9 lat i system W7, który się zestarzał) na nowszy. Zaniedbałam zaglądanie na FEiR no i ..... jest jak jest.
    Pozdrawiam JaBaśka.

--
    To ja Baśka-Wodnik co leje czystą wodę
    http://s3.rimg.info/2aba65fdfa0fd7042bd7fbd3c6f396ec.gif
  • iryska2604 12.07.19, 18:10
    Oj, to i ja muszę niedługo chyba zmienić bo też mam 7-mkę i też ma 9 lat.Póki co -sprawuje sie dobrze. Miło mi że zajrzałaś - wiesz dlaczego tam nie zaglądam,jest parę osób które tu sie nie sprawdziły ale spróbuję. Pozdrawiam.

--
  • alfredka1 13.07.19, 18:19
    Zmieniajcie zmieniajcie ... coby łączności nie utracić ...
    Roman Wodnik pozdrawia Basię smile)))
  • chris.w5 15.07.19, 16:04
    baska123 napisała:
    > Zmieniałam laptopa (starszy miał 9 lat i system W7, który się zestarzał) na nowszy

ja też jestem w trakcie zamiany, czekam na dostawę, teraz piszę na wypożyczonym
  • iryska2604 15.07.19, 17:39
    w_bezruchu 15.07.19, 15:54
    Patrzę, a tu ostatnio wszystkie posty wrzuciła iryska

Wrzuciła bo taką miała ochotę. A poza tym - jako adminka tego forum- nie chciałabym aby umarło śmiercią naturalną i czasami reanimuję. To źle?

--
  • czuk1 17.07.19, 11:19
    chris.w5 napisał:
    > ja też jestem w trakcie zamiany, czekam na dostawę, teraz piszę na wypożyczonym

Kupiłem ostatnio - HP . Z Windowsem 10. Fajny ten W10. Szybki. "Biega się w nim jak w bamboszach".Przyjazny, sporo czynności znika, Program sam to robi, bądź pomija. Spore zmiany od W7. Chyba jeden z młodszych a więc dłużej będzie bieżąco aktualizowany. Nie można zapomnieć o koniecznym Edytorze tekstu - Wordzie (przy zakupie).

--
    Trafna opinia o PO ,na forum -- "kogoś z kosmosu":
    "Takie są efekty, gdy władza nie dzieli się zyskami z tymi, którzy te zyski wypracowali."
  • czuk1 17.07.19, 11:20
    A pusto , bo ferie.
    Iryska nas mobilizuje a my ? …. "fruu na powietrze....bo okazja, cieplutko, lato.

--
    Trafna opinia o PO ,na forum -- "kogoś z kosmosu":
    "Takie są efekty, gdy władza nie dzieli się zyskami z tymi, którzy te zyski wypracowali."
  • iryska2604 17.07.19, 12:29
    Jesienią pewnie powrócicie...

--
  • pia.ed 17.07.19, 18:18

Kupiłem ostatnio - HP . Z Windowsem 10. Fajny ten W10. Szybki. "Biega się w nim jak w bamboszach".
    Przyjazny, sporo czynności znika, Program sam to robi, bądź pomija. Spore zmiany od W7.

Jestem od ponad miesiaca w trakcie poszukiwania nowego komputera stacjonarnego wink
    Jesli kupiles wlasnie taki, a nie laptop, to bardzo chetnie przeczytam jak sie nazywa
    i jakie ma dane , bo chce obejrzec go na internecie...
    Wiem ze lubisz duzo pisac, wiec mam nadzieje ze kupiles stacjonarny! Napisz tu
    lub na poczte Gazety, bo ta najlepiej u mnie funcjonuje...
    .

.

• chris.w5 17.07.19, 20:34
    czuk1 napisał:
    > Kupiłem ostatnio - HP . Z Windowsem 10. Fajny ten W10

właśnie dzisiaj odebrałem, piszę już na nowym, muszę teraz przestawić się i przyzwyczaić do Windows 10,
    przyzwyczajony byłem do Windows 7
  • iryska2604 17.07.19, 21:52
    A ja lubię swoją 7 i szkoda mi jej.

--
  • pia.ed 17.07.19, 22:19

Ja tez mam Windows 7 ... ale pamietam, ze juz sporo lat temu, kiedy na rynek zaczal wchodzic Windows 10,
    ukazala sie bezplatna mozliwosc przestawienia na te ostatnia wersje. Zrobilam to, ale od razu pozalowalam,
    bo musialam sie wszystkiego uczyc od nowa... Nie pamietam szczegolow, ale w kazdym razie wrocilam do Windows7.
    W tej chwili, kupujac nowy komputer nie ma wyboru sad bo juz w fabrykach nie instaluja "siodemki" - tak mi powiedziano w sklepie.

.
  • czuk1 17.07.19, 22:42
    chris.w5 - właśnie dzisiaj odebrałem, piszę już na nowym, muszę teraz przestawić się i przyzwyczaić do Windows 10,
    przyzwyczajony byłem do Windows 7

Zgadza się.

--
    "Ziobro chce zmusić sędziów, by zawsze zgadzali się z prokuratorem" - prof. Marcin Matczak
  • pia.ed 17.07.19, 23:11

Czy widziales, co napisalam wczesniej?

Jestem od ponad miesiaca w trakcie poszukiwania nowego komputera stacjonarnego.
    Jesli kupiles wlasnie taki, a nie laptop, to bardzo chetnie przeczytam jak sie nazywa
    i jakie ma dane , bo chce obejrzec go na internecie...
    Wiem ze lubisz duzo pisac, wiec mam nadzieje ze kupiles stacjonarny!
    Napisz tu lub na poczte Gazety, bo ta najlepiej u mnie funcjonuje...
  • pia.ed 17.07.19, 23:16

Dziekuje za informacje, wlasnie przeczytalam ...widze ze kupiles sobie naprawde porzadny laptop... gratuluje!

Pozdrawiam

Pia
    .
  • chris.w5 18.07.19, 20:59
    i cóż, że laptop z najnowszym ósmej generacji procesorem Core i5, że dysk z SSD,
    że z najnowszym Windows 10, gdy są zakłócenia w połączeniu z internetem chodzi wówczas jak żółw
  • smutas13 19.07.19, 07:57
    Obiecuję zaglądać częściej smile

--
    http://s8.rimg.info/aa44f6d72d88c0f62fa3726c3f899567.gif
  • czuk1 19.07.19, 09:55
    Zgoda, Miejska sieć internetowa oparta jest na światłowodach u operatora Multimedia , firmę krajową.
    "Szybkość Internetu" mam doskonałą. Moja telewizja bezprzewodowa (domowa) świetnie działa.

--
    "Ziobro chce zmusić sędziów, by zawsze zgadzali się z prokuratorem" - prof. Marcin Matczak
  • czuk1 19.07.19, 09:58
    Odpowiedź dla chris.w5

Zgoda. Miejska sieć internetowa oparta jest na światłowodach u operatora Multimedia , firmę krajową. "Szybkość Internetu" mam dobrze dobraną, dla mnie doskonałą. Moja telewizja bezprzewodowa (domowa) świetnie działa.

--
  • pia.ed 19.07.19, 10:25

chris.w5 napisał:

> i cóż, że laptop z najnowszym ósmej generacji procesorem Core i5, że dysk z SSD
    że z najnowszym Windows 10, gdy są zakłócenia w połączeniu z internetem chodzi
    wówczas jak żółw

Jakie zakłócenia w połączeniu z internetem? My mamy "fiberoptik"
    i o zadnych zakłóceniach nie ma mowy...
  • chris.w5 19.07.19, 12:35
    pia.ed napisała:
    > Jakie zakłócenia w połączeniu z internetem?

zakłócenia sygnału internetu
  • pia.ed 19.07.19, 12:44

To moze masz internet mobilny??? W przewodowym, a taki mam od samego poczatku nigdy zaklocen nie mialam!

.
  • chris.w5 19.07.19, 13:39
    pia.ed, zakłócenia między dostawcą internetu i moim WLAN w domu
  • chris.w5 19.07.19, 13:48
    pia.ed, na przykład teraz chodzi błyskawicznie, ale zdarza się, że są zakłócenia
  • pia.ed 19.07.19, 13:58

chris.w5 napisał:

> pia.ed, zakłócenia między dostawcą internetu i moim WLAN w domu
    ...

Gdybym wiedziala co to jest WLAN to moze bym zozumiala big_grin
    U mnie moga byc zaklocenia tylko jesli przetna kabel ...

.
  • chris.w5 19.07.19, 14:24
    pia.ed, WLAN, wikipedia potwierdza, wady; zakłócenia sygnału sieci
  • pia.ed 19.07.19, 16:12

A te zaklocenia skad sie biora? Chyba nie od samolotow startujacych
    z Flughafen Berlin Brandenburg Willy Brandt w Schönefeld? big_grin

.
  • chris.w5 19.07.19, 16:19
    pia.ed, Flughafen Berlin Brandenburg Willy Brandt cały czas jeszcze buduje się
  • pia.ed 19.07.19, 16:49

chris.w5 napisał:

> Flughafen Berlin Brandenburg Willy Brandt cały czas jeszcze buduje się ...

Czyzbys myslal, ze o tym nie wiedzialam? wink wink wink

www.fokus.se/2018/06/fafangans-flygplats/
    .
  • iryska2604 19.07.19, 17:41
    banowanyzaprawde1 19.07.19, 16:30
    Czyżby to było zaproszenie do mego powrotu? ☺

Jeśli uszanujesz nasze zasady i nie będziesz nikogo atakował ,nie będzie " osobistych wycieczek" - to czemu nie? Skoro udało ci sie wejsc to znaczy ze drzwi jednak były uchylone.

--
  • pia.ed 19.07.19, 18:45

chris.w5 napisał:

> zakłócenia między dostawcą internetu i moim WLAN w domu

Chris, gdybys napisal WiFi czyli Wireless Fidelity , to bym od razu zrozumiala smile
    a tak to musialam wejsc na niemiecka strone www.aohostels.com/de/berlin/
    aby potwierdzic moje domysly ...
    Przypomnialo mi sie tez, ze WiFi jest czule na zaklocenia, a te moga pochodzic
    z telefonow komorkowych i mikrofalowek pracujacych na tej samej czestotliwosci.

O samolotach startujacych z lotniska w Schönefeld zartowalam, bo naprawienie ponad 1 700 usterek na lotnisku
    zajmie jeszcze troche czasu i nie jest pewne, czy nastepne otwarcie, w pazdzierniku 2020 r. odbedzie sie
    w zaplanowanym terminie.

.

• w_bezruchu 15.07.19, 15:54
    Patrzę, a tu ostatnio wszystkie posty wrzuciła iryska wink
  • alfredka1 15.07.19, 17:44
    ...i słusznie ..
    ludzie rozjechali się na wywczasy więc trzeba domu pilnować . Różni kręcą się po okolicy sad
    piszesz, że wszystkie posty wrzuciła Iryska .. i prawidłowo : jak dobra gospodyni zachęca , częstuje i zabawia ..
  • aga-kosa 19.07.19, 09:17
    O matko i córko! Podobno są ludzie, którzy nie mogą się nauczyć tabliczki mnożenia. Ludzie, którzy nie wiedzą jak napisać "góra, czy gura" a ja jestem typem dla którego komputer to czarna magia. Gdyby mnie ktoś zapytał jaki mam komputer to odpowiem: - zwyczajny, na biurku i wszystko mam ustawione na "liska" pocztę, fora, gazetę..
    Podziwiam Wasze zdolności ! Ja w podbramkowych sytuacjach wzywam wnuka. Kiedyś mi wygarnął: - Babcia chodziłaś sto godzin na kurs i co?" - Wnusiu, ja chodziłam na kurs bo tam było wspaniałe towarzystwo wink
    Tutaj też pisuję, bo podobają mi się wasze poglądy, wasze poczucie humoru, wasz szacunek dla drugiego forumowicza. wink aga
  • anoagata 20.07.19, 15:22
    Aguś nie martw się ja mam tak samo,to tak jak moja najbliższa sąsiadka żyje w separacji ale z kim śpi to ja już tego nie
    wiem.
    Mnie jest tu mało,ponieważ technicznie mam problem z pisaniem,badanie wykazało na uszkodzenie nerwu pośrodkowego /gałązka dłoniowa/ w sierpniu dowiem się o zabiegu na mojej ręce,może ktoś coś wie na ten temat ?
  • alfredka1 20.07.19, 16:42
    Agatko , ćwicz sprawną /chyba lewą/ rękę . A Choa niech leży na poręczy fotelą na miękkiej podkładce .
    Ja jestem leworęczna ale wyćwiczyłam pisanie praworęcznie i jestem "dworęczna" . Pozdrawiam smile
  • iryska2604 20.07.19, 17:51
    Wielka szkoda że cie nie widać - chyba sie stęskniłam za tobą.Podsyłam ci lekturkę o tej chorobie
    www.mp.pl/pacjent/reumatologia/choroby/140992,neuropatie-uciskowe-nerwu-posrodkowego

--
  • banowanyzaprawde1 19.07.19, 16:30
    Czyżby to było zaproszenie do mego powrotu? ☺

--
    Mieszkańcy Europy stanowią na Świecie jedną, wspólną rodzinę. Dlatego wyobrażenie, że w tak ograniczonym „domu”, jakim jest Europa, utrzymanie różnego porządku prawnego i różnych wartości dla jednej wspólnoty mieszkańców, jest wyobrażeniem fałszywym.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka