Dodaj do ulubionych

skutki awarii

16.07.19, 13:53
W naszej wsi kładą światłowód, ale zanim będzie dobrze ekipa narobiła szkód. Najpierw przerwali koparką linię telefoniczną. Skutek - brak telefonu i internetu przez dwa dni. Przyjechała ekipa z Orange i zreperowała ale zaczęły się problemy z łącznością internetową, komputer co chwila się wyłączał awaryjnie aż mi się zablokował. Oddałam go w ręcę informatyka i po 10 dniach otrzymałam po naprawie ale wszystko mi się zresetowało i tak od nowa musiałam się logować na wszystkich możliwych stronach od banku poczynając a na forum kończąc. Od nowa musiałam instalować drukarkę.
Ale wracając do ekipy, dwa dni po naprawie telefonii przerwali rurę z wodą, istny potop a po naprawie płukanie sieci bo wszędzie piasek i powietrze w rurach. Z ekipą dogadać się za bardzo nie szło bo tylko pan kierownik tutejszy a reszta to albo Ukraińcy albo inni obcokrajowcy. Kiedy pojechałam do ekipy aby dowiedzieć się co wyczynili pan kierownik odparł że nic się nie stało a dla mnie lepszy spacer niż siedzenie pod komputerem a telefon stacjonarny to przeżytek .
Edytor zaawansowany
 • alfredka1 16.07.19, 15:08
  PAN Kierownik chyba wiedział kogo zatrudnia .... cudzoziemcy pracowali jak /nie/umieli .....
  a wręcz kuriozalne jest okreslenie telefonu domowego jako przeżytek....
  p.s. przy tego rodzaju pracach musi być nadzór techniczny .....
 • m.y.q.2 16.07.19, 15:38
  Ten Pan kierownik należy do tych, którzy z kobietami inaczej niż głupio, nie rozmawiają.

  --
  Niektórzy są przekonani, że ich kaganiec to przyłbica.
  St.Jerzy Lec
 • aga-kosa 16.07.19, 15:53
  Zajbel, współczuję. Masę nerwów musi Cię to kosztować. Wiadomo, ze mieszkańcy widzą w Tobie ostoję/opokę, kogoś kto jest przedstawicielem władzy i plasterkiem na ich bolączki.
  Wierzę w Ciebie. Masz tyle energii, że ci byle kierownik budowy podskakiwał nie będzie. Postrasz go, że będzie płacił odszkodowania. Namęczyliście się jako społeczność, żeby mieć porządek. Przytulam kiss aga
 • iryska2604 16.07.19, 17:45
  Zadnych planów nie dostali? Przeciez gmina powinna takowe mieć. No ale jak sie planów nie umie czytać, moze pan kierownik z tym ma problemy?

  --
  mieć w górze niebo a w sobie spokój...
 • alfredka1 16.07.19, 19:21
  Dla każdego terenu są sporządzane /i aktualizowane/ mapy uzbrojenia podziemnego .
  Widocznie nie pobrali odbitek a to kosztuje kilka złotych ...
 • zajbel 17.07.19, 08:46
  Plany mieli i nawet o dziwo coś tam z nich odczytali ale na drodze stanął im korzeń drzewa . Nie chciało im się go odrąbywać więc udali się troszkę w bok , no i awaria gotowa. Panu Kierownikowi wyłuszczyłam po co mi telefon i internet ale i tak przy każdym spotkaniu złośliwie się dopytywał czy internet działa i czy telefon w porządku.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka