Dodaj do ulubionych

Jaki zabłysnął

16.07.19, 19:19
Szanowna pani minister, (...) zapytuję, czy zamierza pani zakończyć te żenujące polityczne działania wobec Polski z art. 7 – takimi słowami zwrócił się do Ursuli von der Leyen Patryk Jaki, europoseł PiS. Wcześniej kandydatka na przewodniczącą Komisji Europejskiej zapowiedziała, że nie będzie kompromisów, jeśli chodzi o poszanowanie zasad praworządności.

natemat.pl/278931,jaki-do-von-der-leyen-czy-zakonczy-pani-dzialania-z-art-7-wobec-polski
Kandydatka na przewodniczącą Komisji Europejskiej po raz kolejny zawiodła Prawo i Sprawiedliwość, które wcześniej ogłosiło kandydaturę Niemki jako sukces Polski. Nie będzie kompromisów, jeśli chodzi o poszanowanie zasad praworządności, nie dopuszczę do tego – mówiła Ursula von der Leyen we wtorek w Strasbourgu.W taki sposób pozbawiła złudzeń tych, którzy liczyli na łagodne podejście do państw naginających reguły demokracji.
A tak się cieszyli , że mają problem z głowy


--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Edytor zaawansowany
 • zajbel 17.07.19, 08:52
  Wybór von der Leyen był po to żeby Timmermans nie został przewodniczącym. I nie ważne kto nim zostanie byle nie on. PiS zapomniał jednak że Timmermans jako wiceprzewodniczący będzie robił to co robił dotychczas i nadal będzie miał władzę. A Jaki? Musi się biedaczyna zderzyć jeszcze nie raz z rzeczywistością unijną aby pojąć iż głupie zagtrywki tylko pogarszają sprawę.
 • aga-kosa 17.07.19, 09:13
  Po jakiemu Jaki zadawał to pytanie wink aga
 • czuk1 17.07.19, 11:10
  Po angielsku.

  --
  Trafna opinia o PO ,na forum -- "kogoś z kosmosu":
  "Takie są efekty, gdy władza nie dzieli się zyskami z tymi, którzy te zyski wypracowali."
 • wikul 18.07.19, 01:20
  wiesci24.pl/2019/07/16/zastepca-ziobry-dal-popis-w-europarlamencie-angielski-godny-zera/?fbclid=IwAR04kCSRdcmSO9a3SSexcDQtk67rXl3VmpB7Nf7TzzUVr_I5Va1XPR5ODj8
 • aga-kosa 18.07.19, 10:34
  Prezes mu napisał?
 • estella50 20.07.19, 20:23

  "Choroba Angeli Merkel jest w naszym interesie. Nawet gdyby została do końca kadencji (uwzględniając hipotetycznie poruszanie się na wózku), nie będzie w stanie kontrolować sytuacji tak jak dotychczas” – tak o ostatnich niedyspozycjach zdrowotnych kanclerz Niemiec wypowiedział się Jerzy Targalski w TV Republika w swoim autorskim programie „Geopolityczny Tygiel”."
  koduj24.pl/kuriozalna-wypowi...zym-interesie/

  W naszym interesie jest choroba A. Merkel! Paskudna gęba paskudne teksty wygłasza. Klej w młodości wąchany tak wyżarł z niego normalną przyzwoitość?
 • estella50 20.07.19, 20:26
  Tytułu nie zmieniłam:

  Targalski zabłysnął!
 • alfredka1 20.07.19, 21:15  @PSzubartowicz
  2 godz.2 godziny temu
  Więcej
  Oglądając obrazki z ataku pseudomężczyzn na Marsz Równości w Białymstoku, coraz lepiej rozumiem, dlaczego niektórzy prezydenci miast powołują się na względy bezpieczeństwa, gdy zakazują tego typu imprez. Faszyzm podnosi łeb. Kiedyś nie skończy się na wyzwiskach i petardach.

  Pierwowzór "strefy wolnej" Gazety Polskiej.
  Wtedy nie było nalepek, tylko tabliczki.

  Przem.Szubartowicz
  ‏Konto zweryfikowane @PSzubartowicz
  2 godz.2 godziny temu
  Więcej

  Oglądając obrazki z ataku pseudomężczyzn na Marsz Równości w Białymstoku, coraz lepiej rozumiem, dlaczego niektórzy prezydenci miast powołują się na względy bezpieczeństwa, gdy zakazują tego typu imprez. Faszyzm podnosi łeb. Kiedyś nie skończy się na wyzwiskach i petardach.
  Przem.Szubartowicz
  ‏K\


 • alfredka1 20.07.19, 21:16
  przepraszam za dwukrotne wstawienie .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka