Dodaj do ulubionych

A ja nie rozumiem

18.07.19, 20:00
Edukacja seksualna przyczynia się do deprawacji i demoralizacji dzieci oraz młodzieży - twierdzą autorzy obywatelskiego projektu ustawy "Stop pedofilii". Jest już w Sejmie, podpisało się pod nim ponad 263 tys. osób.

wyborcza.pl/7,75398,25007571,wiezienie-za-edukacje-seksualna-do-sejmu-wplynal-projekt-ustawy.html#S.main_topic-K.C-B.4-L.2.duzy
Co ma wspólnego edukacja seksualna z pedofilią? Co w ogóle mają na myśli? Dzieci się dalej muszą głowić skąd się biorą w kapuście i czy ci wnioskujący w dobie internetu chcieliby aby tą rolę przejęły katechetki? I czy w ogóle nie poruszac tego tematu bo antykoncepcja jest grzechem i nic na ten temat ma do dzieci nie docierać ? A z drugiej strony mamy takie kwiatki
Prokuratura w Gdańsku znów odmawia śledztwa w sprawie krycia księży pedofilów przez abpa Głódzia

trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,25006754,prokuratura-w-gdansku-znowu-odmowila-wszczecia-sledztwa-w-sprawie.html#S.main_topic-K.C-B.5-L.3.maly
Jak to jedno z drugim ma sie do siebie?

--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Edytor zaawansowany
  • estella50 18.07.19, 20:34
    Tak samo myślę. Lepiej, żeby dzieci z internetu dowiadywały się jak "uprawia się" seks? A już absolutnie nie mają dowiedzieć się, co to znaczy "zły dotyk" !
  • suender 18.07.19, 21:05
    Sex stworzył Pan Bóg, a Diabeł go w dużym procencie zbezcześcił.
    Stąd z sexu bierze się aż tyle grzechu!
    To piszę z całą powagą z serca płynącą, - a na to jest tryliony dowodów. Jeżeli chcecie mieć prawe wnuki ostrzegajcie swoich dzieciatych potomków, - by nie było za późno.
    Wynaturzony sex jest ohydą w oczach Pana.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.
  • alfredka1 18.07.19, 21:19
    Powinnam napisać : "bez komentarza" ale napiszę inaczej :
    jeżeli Pan Bóg chce kogos ukarać to mu rozum odbiera"
    oj, nagrzeszyłeś ...
    i nie ma tutaj dla pana miejsca .
  • suender 19.07.19, 07:01
    alfredka1 18.07.19, 21:19

> oj, nagrzeszyłeś ...

Jeżeli to prawda iż tak dużo nagrzeszyłem (o tym wie tylko Najwyższy!) i wyszedłem nieco z tego bagna, to tym bardziej mam silniejszy mandat, by przestrzegać mych bliźnich! Któż inny miał by być tym ostrzegającym, - ten który nie zaznał takich wredności i ma zerowe doświadczenie w tej materii ??

> i nie ma tutaj dla pana miejsca .

Nie chodzi o miejsce tu dla mnie, tylko o miejsce dla edukacji moralnej tych zagrożonych dzieci i ich rodziców.

Dziękuję za komentarze do mego postu i pozdrawiam.
  • aga-kosa 18.07.19, 21:28
    Powiedzcie mi gdzie znajdę tekst o seksualizacji dzieci o którym tyle hałasu
    Moja córka w końcu ubiegłego wieku pisała pracę na temat; Skąd młodzież uzyskuje informację o seksie. Wtedy była jeszcze "Filipinka", i jeszcze kilka pism młodzieżowych , pokazywało się w kioskach "Brawo" dla dziewczynek i w tych gazetkach znajdowała takie rodzynki: - "Czy to prawda, że przy stosunku na stojąco nie zachodzi się w ciążę, czy prawda, że dziesięć razy można mieć stosunek a za jedenastym się zachodzi, czy to prawda, że jeśli używa się tamponów, to krew uderza do mózgu i się traci przytomność.
    Syn przywiózł kiedyś swoich kolegów z technikum, żebym im powiedziała o seksie dla młodych ludzi, bo "Długiemu" tata w domu powiedział "Uważaj co robisz, a jak nie będziesz uważał to rób co uważasz. Długo siedzieliśmy na podłodze w pokoju syna - mieli odwagą pytać od prostych pytań o czym rozmawiać i uczuciach,,,
    Pamiętacie jak w filmie Ranczo Solejuk udzielał nauk o seksie swojemu synowi...
    Jeśli pan Zbyszek tak informował będzie swojego Jasia... wink aga
  • aga-kosa 18.07.19, 21:42
    https://scontent.fpoz2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/67470989_3028634323845215_4870310351784116224_n.png?_nc_cat=110&_nc_oc=AQnVZvYMcFVQ0dNlceQ4636vz-GSu7Id8UVsDIOs0OQvQvZciNYcd37cJuYnDTIVk9I&_nc_ht=scontent.fpoz2-1.fna&oh=f96c289bec79a9de7e1b76a49047dda1&oe=5DE843AF

Tu zdobywaliśmy informacje. Teraz nie ma trzepaków, wink aga
  • suender 19.07.19, 07:19
    aga-kosa 18.07.19, 21:28

> Moja córka w końcu ubiegłego wieku pisała pracę na temat; Skąd młodzież uzyskuje informację o seksie.

Dociekanie: "Skąd młodzież uzyskuje informację o seksie." można ciągnąć bez końca. Przykładowo: Skąd córka czerpała tą wiedzę?, skąd czerpali jej rodzice, skąd jej dziadkowie i pradziadkowie, skąd dalekie i bardzo dalekie przodki, aż do n-tego pokolenia włącznie, - ba nawet skąd zwierzęta gatunków najwyżej postawionych?
    Na takie pytania znawcy formułują głównie odpowiedzi, iż takie zachowania ludzkie wystarczająco wyjaśnia wrodzony atawizm, - dlatego nie potrzebne jest pisanie innych opracowań.

Bardzo dziękuję za uwagę i pozdrawiam.
  • iryska2604 19.07.19, 11:55
    Oj, suender - najlepiej zwalić na szatana. Jak ktos głupi to szatan mu odebrał rozum czy uczyć sie nieborakowi nie chciało? Lepiej znajdować dzieci na śmietniku czy utopione w jeziorku czy nauczyć jak zapobiegać? Bo to też nalezy do nauki o seksie. Niech nikt nie bredzi że będą uczyć dzieci jak sie masturbować czy namawiać do uprawiania seksu. Takie bzdury mogły się urodzić tylko w zboczonych umysłach. Ciekawe co ty byś osobiście zrobił ,gdyby twoje dziecko oznajmiło ci że "czuje sie kims innym niż jest" albo że jest "kochającym inaczej" ? Od razu byś zabił czy się wyrzekł?

--
  • suender 19.07.19, 14:22
    iryska2604 19.07.19, 11:55

> Ciekawe co ty byś osobiście zrobił ,gdyby twoje dziecko oznajmiło ci że "czuje
    > sie kims innym niż jest" albo że jest "kochającym inaczej" ?

- Najpierw bardzo dziękuję za zainteresowanie się moim postem.

- Co do oznajmień osób co "czują" się kimś innym niż prawdziwie są, należy ich traktować z daleki idącą wyrozumiałą pobłażliwością. Taki np. Michael Jackson też oznajmiał iż jest człowiekiem białej rasy, a tych co oznajmiają iż są prawdziwymi Napoleonami jest ciężkie tysiące.
    Niektórzy twierdzą iż to wszystko "prawda" być może, ale ja to między bajki włożę [Ignacy Krasicki], he, he, he, ......

> Od razu byś zabił czy się wyrzekł?

Nie jestem pewien, ale wydaje mi się owo pytanie nieco prowokacyjne, ale odłóżmy to ....
    Z w/w powodu bez owijania w bawełnę rzeknę:
    Jestem przeciwnikiem wszelakich wojen, kary śmieci, eutanazji i każdego rodzaju zabijania istot ludzkich, takie jest moje credo. Jeżeli bym kiedyś zmienił takie nastawienie, to będzie jasny dowód, że mi Demon zmysły odebrał, - ot co, .....

Serdecznie pozdrawiam.
  • chris.w5 19.07.19, 14:38
    naukowo i bez emocji
  • estella50 19.07.19, 15:28
    Suender napisał:

- Co do oznajmień osób co "czują" się kimś innym niż prawdziwie są, należy ich traktować z daleki idącą wyrozumiałą pobłażliwością. Taki np. Michael Jackson też oznajmiał iż jest człowiekiem białej rasy, a tych co oznajmiają iż są prawdziwymi Napoleonami jest ciężkie tysiące.
    "

Takie właśnie "naukowe" podejście demonstruje nam nasz rozmówca.
    Wyobrażcie sobie, że całkiem niedawno (w każdym razie w XXI wieku) pewien młody szejk oznajmił, że niemożliwe jest, żeby ziemia była okrągła. Zamierzał to udowodnić wzbijając się wysoko samolotem. O skutkach tego oglądu ziemi nic nie wiem. Może z powodu wstydu szejka. To tak nawiasem pisząc.
    A wracając do orientacji seksualnej, to nauka bez żadnych wątpliwości informuje, iż seksualność człowieka determinuje się już w życiu płodowym. Tak jak kolor oczu, podobieństwo do przodków itp. W świecie zwierząt również występują różne orientacje. Wśród piesków najwięcej homoseksualistów jest między jamnikami. Podobno ponad 10%. Nie mam pojęcia dlaczego.
  • aga-kosa 19.07.19, 15:46
    Pamiętacie Jerzego Waldorfa i jego psa Puzona. Miał przyjaciela, którego zaakceptowała jego mama, mówiąc; będę miała dwóch synów;

[img]Jerzy Waldorff, który przeżył ze swoim partnerem aż 60 lat, postanowił przed śmiercią zabezpieczyć jego przyszłość.Jak napisał w testamencie, nie chodzi o spadek, "lecz częściową spłatę długu z tytułu należności za pracę w moim domu przez tak długi czas". Wartość pracy została wyliczona w dolarach - ujawnia "Życie na Gorąco".Tym samym ujawnił swoją największą tajemnicę. Bowiem za życia Jerzy Waldorff i Mieczysław Jankowski ukrywali swój związek, utrzymując, że Jankowski jest powinowatym Waldorffa.Jerzy Waldorff zmarł w 1999 roku.Jego partner sześć lat później w 2005 roku. Razem spoczęli w jednym grobowcu.>>>> I moim zdaniem była to sprawa tylko tych dwóch panów. aga
  • suender 19.07.19, 17:01
    chris.w5 19.07.19, 14:38

> naukowo i bez emocji

Artykuł oparty na "badaniach naukowców" kochających inaczej, czyli o percepcji odwróconej w głowie i okolicach lędźwi.. Inaczej mówiąc warty tyle co Bajki z mchu i paproci, - he, he, he, he, .....

Dzięki za uwagę i pozdrawiam.
  • iryska2604 19.07.19, 17:36
    Suender - wyślizgałes się i nie odpowiedziałeś na moje pytanie .Co bys zrobił gdyby.... Przecież tym sie człowiek nie moze zarazić, to sprawa genów i zdarzyć sie moze w kazdej rodzinie. Co wtedy? Na to pytanie zaden z tych obrońców czystości nie odpowie bo nie dopuszcza takiej mozliwości. A tacy ludzie byli, są i będą - choćby oni pękli.

--
  • estella50 19.07.19, 18:20
    Byli, są i będą zawsze! O tym świadczą najdawniejsze przekazy.
    Z artykułu znamienny jest przykład leworęczności. Nie można się leworęczności nauczyć, zarazić, albo sobie po prostu wybrać. Takim człowiek zwyczajnie się rodzi! Wielu z nas rodzi się z różnymi, niestandardowymi "innościami". A to trafią się aż 3 nerki (albo tylko 1), a to serce po środku, a nie po lewej stronie, a to w układzie wydalniczym inaczej niż bywa na ogół. Trafia się nawet ciemna skóra, chociaż przodkowie przez 9 pokoleń byli biali. Ale w 10 pokoleniu wstecz trafiła się ciemnoskóra prapra...babka.
    Dlaczego więc nikogo nie dziwi, nie bulwersuje, że różnimy się wzrostem, nerkami, sercem, a nawet kolorem oczu, ale akurat seksualność ma być jednakowa dla wszystkich? Mamy być tylko hetero? Co ten seks zawinił, że aż tak absorbuje niektórych?
  • m.y.q.2 19.07.19, 20:32
    Według mnie za wcześnie w naszym kraju na uznanie odmienności, jakiejkolwiek odmienności.Tym bardziej, że wyraźnie ktoś steruje tą nienawiścią do ludzi odmiennej orientacji seksualnej. Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby okazało się, że ci, co tak bardzo zapluwają się z nienawiści do środowiska LGBT, sami są utajonymi gejami. Po cichutku, bez hałasu, robią to, za co innych znieważają. A przecież to tylko sprawa genów, w świecie zwierzęcym również sporo amatorów tej samej płci, a trudno zwierzaki posądzać o perwersję.
    Hipokryzja w naszym kraju ma się świetnie, co stwierdzam z bólem.

--
    Niektórzy są przekonani, że ich kaganiec to przyłbica.
    St.Jerzy Lec
  • suender 19.07.19, 21:02
    m.y.q.2 19.07.19, 20:32

> A przecież to tylko sprawa genów,

Sam sobie odpowiedziałeś "że sprawa genów" tylko że błędnie! Po prostu nie ma naukowych dowód na taką tezę! Owszem znajdziesz w sieci pseudonaukowe bzdury generowane przez środowiska z LGBT, ale któż je traktuje poważnie, - he, he, he, .......
    Źle, że operujesz podstępnie dowodem wyssanym z palca mamuta i mamisz czytelników, - tak się nie robi, to nie jest moralne.

I jeszcze na koniec: Gdyby za takie zboczenie odpowiadały geny, to za nieprzydatność homo-osobników dla społeczeństwa powinna była być dopuszczalna ateistyczna aborcja dla dzieci którzy takie wynaturzone geny posiadły. Rozumiem, że na takie zabiegi ateiści by się pewnikiem zgodzili, - choć to brzmi komicznie, aczkolwiek strasznie ...........

• iryska2604 19.07.19, 21:59
    Suender, myslałam ze jesteś bardziej "otwarty na wiedzę" ... Przecież to co napisałes na koniec to jakas totalna bzdura.

--
  • m.y.q.2 19.07.19, 22:07
    Jeżeli ty wierzysz, że Bóg stworzył człowieka, to poddając krytyce boskie decyzje, podważasz tym samym swoją wiarę.

--
    St.Jerzy Lec
  • suender 20.07.19, 08:36
    m.y.q.2 19.07.19, 22:07

> , to poddając krytyce boskie decyzje, podważasz tym samym swoją wiarę.

A jaką to ja Jego decyzję podważam?

• aga-kosa 20.07.19, 09:50
    Hanuszkiewicz często powtarzał przysłowie: Jakiego mnie Panie Boże stworzyłeś - takiego mnie masz. Nie będę Twojego arcydzieła poprawiał. aga
  • suender 20.07.19, 10:38
    iryska2604 19.07.19, 21:59

> Suender, myslałam ze jesteś bardziej "otwarty na wiedzę" ...
    > Przecież to co napisałes na koniec to jakas totalna bzdura.

Jak kilka postów temu odniosłem się częściowo do zadanego pytania to był niedosyt i ponowne powtórzenie pytania. Wtedy sprężyłem się i wyklarowałem całość, - ba uzasadnieniem naukowo i logicznie, me stanowisko, a to też niby źle.
    Sam teraz nie wiem, czy nie lepsze jest milczenie zamiast odpowiadanie, albo odpowiadanie dokładne tak jak oczekuje pytający? Ale czy wtedy będziemy jeszcze mieć do czynienia z swobodną dyskusją? Ja staram się tu być na forum osobą nie insynuującą komuś pisanie od rzeczy (bzdur) i mam zamiar trzymania się tej zasady. ale owszem odnoszę się zdecydowanie i rzeczowo do postu adwersarza, ale osobiście go nie atakuję.

Serdecznie pozdrawiam.
  • m.y.q.2 20.07.19, 11:30
    Dopóki nie nauczymy się szanować ludzi dlatego, że są ludźmi, nie zwracając uwagi na to, czy są biali, czarni czy w kratkę, czy lubią panie czy panów, czy się modlą czy nie, dopóty nie będziemy prawdziwie cywilizowanym społeczeństwem. Zawsze będziemy widzieli wrogów tam, gdzie ktoś, mający w tym interes, nam wskaże.
    Pytasz się, w jaki sposób podważasz boską wolę, Suenderze? Jeżeli wierzysz w Boga, to nie możesz myśleć, że którykolwiek człowiek przez niego stworzony jest gorszy, inny i należy go prześladować, bo Bóg wiedział, co czyni. Dlaczego chcesz krytykować boski zamysł? Skąd wiesz, że ludzie odmiennej od twojej orientacji seksualnej nie są uwzględnieni w boskim planie?
    Nie słuchaj tych, którzy się mienią pasterzami a nam przydzielili rolę baranów. Włącz myślenie, włącz empatię!

--
    Ci, którzy mają ideę wciąż w gębie, mają ją zazwyczaj i w pobliskim nosie.
    St.J.Lec
  • suender 20.07.19, 12:24
    m.y.q.2 20.07.19, 11:30

> Jeżeli wierzysz w Boga, to nie możesz myśleć, że którykolwiek człowiek przez niego
    > stworzony jest gorszy, inny i należy go prześladować, bo Bóg wiedział, co czyni.

Jest inaczej: Homoseksulalizm nawet ten udawany (a tego jest ca. 95%) nie jest grzesznością, lecz czyny okultystyczne hunwejbinów z owej grupy są w oczach Najwyższego nader wredne. Więc nie należę do tych co potępiają tych ludzi zwiedzionych, lecz tylko ich postępowanie. Ufam iż 80% z takowych porzuci kiedyś zwyrodniałe postępki i się wróci na bardziej prawą ścieżkę życia, - czego im osobiście życzę.
    Sądzę iż teraz już się lepiej rozumiemy.

Serdecznie pozdrawiam.
  • iryska2604 20.07.19, 12:32
    Nie ma czegos takiego jak udawany homoseksualizm. Jesli ktoś jest dewiantem to nie mówimy o nim ze jest gejem- on jest po prostu zboczony. I tacy sie zdarzają. A ty wrzucasz wszystko do jednego wora. Na łonie Kk mnóstwo sie zboczeńców pojawiło i moim zdaniem to trzeba potępiać a nie to że ktos ma w genach preferencje do bycia homo.

--
  • m.y.q.2 20.07.19, 13:15
    Ale to bardzo wygodnie tworzyć sobie wyimaginowanych wrogów! Jeżeli kogoś się uważa za odmieńca, to tylko jeden kroczek i przestanie się go uważać za człowieka, ze wszystkimi tragicznymi skutkami takiego myślenia.To zgubna teoria, naprawdę! Taki jeden z wąsikiem zaledwie kilkadziesiąt lat temu pozbawił życia miliony ludzi w myśl teorii, że są gorszego sortu. Dzisiaj taki bez wąsika też głosi tę rasistowską teorię i również ma wielu zwolenników, zaślepionych zwolenników, trzeba dodać. Dlatego mówię, nie słuchaj szczucia, po to masz szare komórki w głowie, żeby myśleć!

--
    St.Jerzy Lec
  • aga-kosa 20.07.19, 13:49
    Znałam kilka par jednopłciowych. Nie wadzili nikomu. Mogę tylko powiedzieć, że ci, których znałam byli bardzo dobrymi ludźmi dla sąsiadów i przyjaciół, oraz szanowani w pracy za wysoką wiedzę i kwalifikacje. Podobno tacy ludzie mają inaczej rozwinięte półkule mózgowe.
    Nie wiem, nie zagłębiałam się w temat. Mnie wystarczało, że Ewa była tak dobrym doktorem nauk stomatologicznych - miała ze swoja przyjaciółką gabinet na dolnośląskiej wsi -, że do Ewy przyjeżdżała " śmietanka" z Wrocławia leczyć zęby.
    Mimo, że to była wieś w końcu ubiegłego wieku nikt za Ewą nie wykrzykiwał, ze jest zboczona. Podobnie było z Markiem lek wet - podchodził do kobiet z ogromnym szacunkiem, ale całe życie był wierny tylko Irkowi.
    W literaturze dotyczącej starożytności nikomu nie przeszkadzało.
    NIE ROZUMIEM, dlaczego właśnie teraz ludzie widzą w tym zagrożenie ... Dla kogo... Żaden homo nie przystawia nikomu pistoletu ii... aga
  • m.y.q.2 20.07.19, 14:29
    A ja rozumiem, ktoś dąży do rozpierduchy i ludzi szczuje na siebie, to proste
    Tak było przecież w Jugosławii - ludzie żyli w zgodzie, mimo odrębnych przekonań religijnych i komuś się nagle zachciało zburzyć ten odwieczny ład. Poszczuł jednych na drugich i skończyło się straszną wojną. W Rwandzie było to samo. Szczucie jednych na drugichw celu uzyskania konkretnych korzyści dla szczującego, jest takie stare, jak ludzkość. Straszne, że to zjawisko ma miejsce w XXI wieku!

--
    St.Jerzy Lec
  • suender 20.07.19, 14:39
    iryska2604 20.07.19, 12:32

> Nie ma czegos takiego jak udawany homoseksualizm.

Jak to nie ma? Ja przecież w każdej chwili mogę ogłosić na ulicy iż jestem homoseksualistą, - i na pewno będę tym "udawanym", - prawda?

Na marginesie dodam, że nie ma genu odpowiedzialnego za homoseksualizm, - a tu co-poniektórzy szermują nieprawdą, iż za homosex-skrzywienie odpowiadają geny, co wręcz urąga nauce i jest po prostu śmieszne:

Cytat:
    "W poszukiwaniu genu odpowiadającego za seksualność
    W 1993 r. Dean Hammer odkrył, że 33 na 40 braci o orientacji homoseksualnej posiada podobne geny w regionie Xq28 chromosomu X. W 2014 r. ogłoszono zaś wyniki badań sugerujące, że na orientację seksualną mogą mieć wpływ geny zlokalizowane na dwóch różnych chromosomach. Poza miejscem wskazanym w badaniach Hammera u 400 badanych homoseksualnych mężczyzn zlokalizowano drugie – na chromosomie 8. Nikomu jednak nie udało się odnaleźć pojedynczego, konkretnego genu odpowiedzialnego za seksualność."

To stąd: www.polityka.pl/tygodnikpolityka/nauka/1770748,1,w-poszukiwaniu-genow-orientacji-seksualnej.read

> Na łonie Kk mnóstwo sie zboczeńców pojawiło ....

To bardzo dobrze, że mnóstwo zboczeńców pojawiło się w KK, - przynajmniej w ramach Kościoła będą mieli dużo większą szansę na otrząśniecie się z tego bagna przy pomocy Najwyższego. Tragiczna jest wręcz sytuacja ciężkich setek milionów zboczonych homo z GLBT-sekty a co żyją poza Kościołem, gdyż są bez szans na wyjście na ścieżkę prawego życia.

Serdecznie pozdrawiam.
  • m.y.q.2 20.07.19, 14:43
    Kpisz, czy o drogę pytasz?

--
    Ślepej wierze źle z oczu patrzy.
    St. Jerzy Lec
  • iryska2604 20.07.19, 15:18
    SUENDER - dyskusja z tobą jest bezcelowa,trzeba cie będzie po prostu ignorować i tyle bo jeśli ty takie cos potrafisz napisać To bardzo dobrze, że mnóstwo zboczeńców pojawiło się w KK, - przynajmniej w ramach Kościoła będą mieli dużo większą szansę na otrząśniecie się z tego bagna przy pomocy Najwyższego. Tragiczna jest wręcz sytuacja ciężkich setek milionów zboczonych homo z GLBT-sekty a co żyją poza Kościołem, gdyż są bez szans na wyjście na ścieżkę prawego życia. Ty , tak wierzacy człowiek i takie bzdury piszesz? Ludzie poniekąd reprezentujący Pana Boga -i ty ich rozgrzeszasz?Po tym jak grzesząc skrzywdzili dzieci -to jaka ich wiara była? I oni maja szansę sie nawrócić? Oni powinni siedzieć. Poza tym sądzisz ze wystarczy wyjść i powiedzieć - jestem gejem _ i nim zostaniesz? Nie chce mi sie dalej czytać tych bzdur co wypisujesz i uważam temat za zamknęty.

--
  • m.y.q.2 20.07.19, 15:31
    Irysko, masz 100% racji.

--
    St.J.Lec
  • estella50 20.07.19, 16:30
    Każda próba "rozmowy" z suenderem kończy się podobnie. On ma horyzonty tak trwałe jak chiński mur. Pozostało nam ignorować jego wypowiedzi.
  • chris.w5 20.07.19, 17:24
    Matthias, syn moich przyjaciół, jest gejem i żyje z partnerem. Rodzice Matthiasa zaakceptowali jego "inność"
    i partnera, którego traktują jak jeszcze jednego syna. Ale to ma miejsce nie w Polsce
  • iryska2604 20.07.19, 17:39
    Gen moze nie istnieje ale jakaś przyczyna jest. Ilu wielkich ludzi było odmiennej orientacji? I na swiecie i w Polsce. I jeszcze są. Czy np. mam nie czytać książek Dehnela bo jest gejem? Zresztą dużo by wymieniać. Szkoda że Polska to taki Ciemnogród.

--
  • suender 20.07.19, 18:59
    iryska2604 20.07.19, 17:39

> Czy np. mam nie czytać książek Dehnela bo jest gejem?

Jego jak najbardziej dobrze czytać, - bo nie jest prawdziwym gejem tylko udawanym.

• suender 20.07.19, 19:08
    chris.w5 20.07.19, 17:24

> Matthias, syn moich przyjaciół, jest gejem i żyje z partnerem. Rodzice Matthiasa
    > zaakceptowali jego "inność"

Zapewne jest tylko udawanym gejem (bo nie ma opaski na nadgarstku = certyfikatu), a poza tym ta historyjka jest w ogóle niemożliwa!:
    Przecież synowie od śledzi Matthiasów nie mogą być gejami, nawet udawanymi!

• iryska2604 20.07.19, 21:14
    No i tytuł pasuje jak ulał. Nie rozumiem - co to jest gej udawany??? Dehnel chyba nawet wziął slub z partnerem, a Elton John ? Biedroń? Nie będę wymieniac - ale teraz to sie usmiałam.

--
  • suender 20.07.19, 21:26
    iryska2604 20.07.19, 21:14

> Nie rozumiem - co to jest gej udawany???

To już tłumaczyłem na przykładzie mnie osobiście, tj: gdybym wyszedł na ulicę i krzyknął: "Jestem gejem!" Sama Szefowa powyżej napisała, że wystarczy same oświadczenie osobnika: "Że wnuk może mi też zdanie "Jestem gejem!" wykrzyczeć,
    Ale mogę jeszcze prościej: gej udawany = gej symulant.
    Takim symulowanym jest pewnikiem Biedroń, a niewykluczone również Elton John ......

• m.y.q.2 20.07.19, 21:36
    A jak masz taką ogromną wiedzę na ten temat, to może zdradzisz, czy dwaj panowie, ten od misia i ten od kota, to udawani, czy z certyfikatem?
    Bo mnie ciekawość zżera.

--
    St.J.Lec
  • pia.ed 20.07.19, 21:25

W Malmö odbyl sie dwudziesty z kolei Marsz Rownosci ... Wiele uczestniczacych w nim osób
    szlo tylko dlatego, by wyrazic poparcie dla tych, ktorzy sa szykanowani i dyskryminowani.
    Przeciez nawet papież Franciszek mówiąc do homoseksualisty: „Takim cię Bóg stworzył i takim
    cię kocha” potwierdził, że homoseksualista takim się rodzi i nie jest zboczeńcem ani chorym...

www.sydsvenskan.se/2019-07-20/gladje-och-hopp-om-acceptans-i-paraden
  • suender 20.07.19, 21:40
    pia.ed 20.07.19, 21:25

> Przeciez nawet papież Franciszek mówiąc do homoseksualisty:
    > „Takim cię Bóg stworzył i takim cię kocha”

Papież Franciszek może mieć niekiedy wgląd do sfery transcendentalnej i być może to był ten jeden jedyny prawdziwy dwupłciowy-gej na 5000 000 gejów symulantów.

• aga-kosa 20.07.19, 23:16
    Pozwólcie, że zacytuję:
    Ja to mam szczęście, że w tym momencie, żyć mi przyszło w kraju nad Wisłą. Ja to mam szczęście. Mój kraj szczęśliwy, piękny prawdziwy. Ludzie uczynni, w sercach niewinni. Ja to mam szczęście. Koniec cytatu.
    Marcin Luter King: Musimy nauczyć się żyć jak bracia, jeśli nie chcemy zginąć jak szaleńcy.
    "Dwa przykazania miłości" chyba w moim kraju nie powinnam przypominać...
    Chyba, że jeszcze jeden cytat:" Panie, kto jest moim bliźnim...." aga
  • estella50 21.07.19, 08:38
    Coś mi się wydaje, że Suender specjalnie pisze to, co pisze, bo bawi się znakomicie naszymi odpowiedziami, tłumaczeniami itd. I będzie dalej w tym tonie zabawę sobie urządzał.
    Bo to przecież niemożliwe, żeby w XXI wieku czytaty i pisaty, sprawny umysłowo człowiek takie bzdury wypisywał. Ostatnio Franciszek to dla niego "dwupłciowy-gej" smile

A co do przyczyn powstania takiej czy innej orientacji seksualnej można tu poczytać:

www.focus.pl/artykul/byc-albo-nie-byc-gejem
    oko.press/gotowe-biologia-glupcze-badania-dowodza-ze-rodzimy-sie-jako-homo-lub-hetero-zycie-plodowe/
    www.medexpress.pl/wyjasniono-jedna-z-przyczyn-homoseksualizmu/68963
    www.encyklopedia.edu.pl/wiki/Przyczyny_homoseksualizmu
    www.medonet.pl/zdrowie/zdrowie-dla-kazdego,czy-homoseksualizm-mozna-wyleczyc-,artykul,1643684.html

I mnóstwo innych. Naukowo, obrazowo, pod różnym kątem, w różnych ośrodkach.
    Homoseksualizm jest powszechny w świecie przyrody, powstaje w łonie matki, nie leczy się go, bo nie jest chorobą, ani wynaturzeniem, nie jest też zachowaniem wybranym czy wyuczonym.
  • pia.ed 21.07.19, 11:47

A mnie sie wydaje, ze Suender jest mieszkancem Bialegostoku, bo tam jest najwieksze w Polsce siedlisko ciemnoty i nienawisci wsrod katolickich heteroseksualnych mezczyzn...

... W stronę policjantów rzucano butelkami i kostką brukową, a w stronę uczestników marszu - kamieniami, petardami, jajkami, a nawet doniczkami.
    - Wokół było wiele osób postronnych, również dzieci, ale ci, którzy odważyli się rzucać tymi przedmiotami, nic sobie z tego nie robili. Zagrożenie dla zdrowia i życia obserwatorów, uczestników i policjantów było ogromne, bo nietrudno sobie wyobrazić, co mogłoby się stać, gdyby ktoś taką kostką został uderzony w głowę
    sad

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25013751,po-marszu-rownosci-w-bialymstoku-20-osob-zatrzymanych-4-podejrzane.html#s=BoxOpLink
  • suender 21.07.19, 13:21
    pia.ed 21.07.19, 11:47

> A mnie sie wydaje, ze Suender jest mieszkancem Bialegostoku, bo tam jest najwieksze
    > w Polsce siedlisko ciemnoty i nienawisci wsrod katolickich
    > heteroseksualnych mezczyzn...

- Dla większego uprawdopodobnienia w/w konfabulacji trzeba dodać iż pochodzę z tamtejszej mniejszości Białoruskiej, - he, he, .....

- Pani do mnie głupio, to i ja się też podobnie muszę się odwzajemnić?:
    Choć mi to przez pióro przechodzi ciężko, to niekiedy nie wytrzymuję takiego (rodem z retoryki PiSu) dictum Pani Pia.ed i muszę uderzyć prosto z mostu: "A czy prawdą jest iż wszyscy wielbiciele cuchnącej tym faecibususem exturbandisem opitulaturatem GLBT muszą codziennie z ranka zjeść asjetkę puddingu kakaowego?

Niestety niedouczeni Dobrozmianowcy oraz nawiedzeni hunwejbini guślanej-wielobarwnej biblii są po jednych pieniądzach., - ot co ....

• aga-kosa 21.07.19, 16:06
    Kochani, temat nas nie dotyczy. Ani nie uprawiamy, ani się na tym znamy. Sprawy są dość intymne, a my świata nie naprawimy.
    Każdy region ma swoje zalety i wady. Nie wyliczajmy sobie różnic w piaskownicy - wszak jest tylko jedna. Dziękuję za zrozumienie. aga
  • alfredka1 21.07.19, 16:28
    Jak długo i duzo można pisać na temat , który jest dla niektórych normalnoscią a dla innych zboczeniem i wszelkim złem...
    zostańmy przy swoich [rzekonaniach, pogladach ..
    p..s a obywatel tutaj dyskutujący jest chory z nietolerancji , uważający się za nieomylnego ..
    tylko Bóg jest nieomylny i takie osoby stworzył ....
    na wzór i podobieństwo różnorodności ...

skończmy to pisanie... bo dla kogo ? nieprzekonanego nie przekonacie bo niby dlaczego ? ma prawo tak sądzić mysleć czy nawet nienawidzić . Jego sprawy i jego bliskich ....
  • pia.ed 21.07.19, 16:49

Masz racje, Alfredko ...
    .
  • suender 20.07.19, 17:06
    iryska2604 20.07.19, 15:18

> Ludzie poniekąd reprezentujący Pana Boga -i ty ich rozgrzeszasz?

- Nie mam władzy rozgrzeszania i nigdy takowej mieć nie będę.
    Liczne przypadki wiernych obciążonych dewiacją w KK mnie silnie martwią, nawet wściekają.
    Patrząc na siebie sprzed ca. 20-40 lat też wściekam się na siebie iż byłem w Kościele wielką czarną owcą (ale oczywiście nie w zakresie jakim o mnie być może myślicie), bo w bagnie nieco innym.

- W wyrażeniu "iż dobrze, że dewianty są w Kościele" miałem tylko na myśli jeden pozytywny aspekt, mianowicie iż mają b. dużą szansę na oczyszczenie przy pomocy Najwyższego, bo On np. mnie możliwość więcej niż połowicznego oczyszczenia już dał i dziękuję Jemu za to.

- Ale jeszcze raz powtarzam: Marny jest los tych 90% dewiantów co są poza chrześcijańską wspólnotą i niech to będzie dla nich srogim ostrzeżeniem.
    Na koniec bardzo dziękuję Szefowej iż w swym ostatnim poście dała mi możliwość szerszego uzasadnienia mego całego pisania w tym wątku.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

P.S. Nauka rzecze: Nie istnieje gen homoseksualizmu!
    To stąd: www.polityka.pl/tygodnikpolityka/nauka/1770748,1,w-poszukiwaniu-genow-orientacji-seksualnej.read
  • suender 19.07.19, 20:44
    iryska2604 19.07.19, 17:36

> Suender - wyślizgałes się i nie odpowiedziałeś na moje pytanie .Co bys zrobił gdyby....

Po prostu nie można się opierać na samym tylko delikwenta "czuciu", bo to żaden dowód.
    Właśnie takiej tezie dałem (miedzy wierszami) wyraz w mym poprzednim poście.
    To było łatwe do oczytanie w przykładzie kiedy bazując na swoim "czuciu" ludzie każą się nazywać np. prawdziwymi Napoleonami. Medycy dobrze wiedzą, że by dojść do 80% pewności który to bardziej prawdziwy homo to trzeba zrobić mnóstwo kosztownych różnych badań + testów mózgowo-psychiatrycznych, a i tak do końca wynik pewny nie będzie. Nie dziwi więc iż są propozycje by takim na 80% prawdziwym homo zakładać na nadgarstek identyfikacyjną opaskę, podobnie jak się to robi niektórym cukrzykom.
    Więc gdyby mój wnuk o taką opaskę się postarał, to bym zaczął się zastanawiać.

> Przecież tym sie człowiek nie moze zarazić,

Człowiek jak najbardziej może się zarazić nie tylko bakterią Escherichia coli ze względu na ich namiętne zamiłowanie do obcowania z kałem, czy jeszcze gorzej zakażenia wrednym Hivem co oni rozsiewają , ale i infekują okultyzmem Dusze od młodzieży oraz dostających dzieci, co jest gorsze od wszelkich najcięższych przypadłości ciała..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka