Dodaj do ulubionych

Społeczeństwo czasem mysli?

22.07.19, 16:16
Chyba nie - bo jeśli daje posłuch takim treściom i wierzy w nie ,to dowodzi właśnie że zapomnieli ludzie do czego słuzy mózg.

"Homoseksualiści gwałcą dzieci", a "edukacja seksualna oswaja dzieci, by stały się łatwymi ofiarami pedofilów"- broszura z takimi mądrościami jest promowana w warszawskich kościołach.

wyborcza.pl/7,75398,25017576,nienawisc-reklamowana-z-ambony-bo-proboszcz-nie-znal-tresci.html#s=BoxWyboImg1
Ks. Przemysław Śliwiński, rzecznik archidiecezji warszawskiej, mówi "Wyborczej", że stoiska akcji „stop pedofilii” pojawiają się w kościołach po uzgodnieniu z proboszczami. – Proboszcz parafii Michała Archanioła był przekonany, że jest to szlachetna akcja i nie znał treści tej broszury. Gdyby wiedział, co tam jest, nie wyraziłby zgody – zapewnia ks. Śliwiński. W jego ocenie zdania typu: „homoseksualiści gwałcą dzieci”, to „nie jest język, którego powinno się używać w walce z pedofilią”.

Co to znaczy - nie wiedział? A mysleć umie?

--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Edytor zaawansowany
  • aga-kosa 22.07.19, 17:55
    Jak wytłumaczyć, że homoseksualista jak chce sobie zrobić dobrze to szuka drugiego homoseksualistę i robią to na co obaj maja ochotę. Tworzą wieloletni związek i są sobie wierni .
    Pedofil, często ma żonę i gwałci własne dzieci.
    Homoseksualista lubi mężczyzn. Pedofil lubi dzieci. aga
  • iryska2604 22.07.19, 18:21
    A mało to przypadków że katolik gwałci żonę i dziecko ? Choć w małżeństwie wg ich kodeksu moralnego to nie gwałt - żona musi być uległa i obsłuzyć. A dziecko? Póki to nie ujrzy światła dziennego to nic się nie dzieje.

--
  • suender 22.07.19, 18:44
    aga-kosa 22.07.19, 17:55

> ...., że homoseksualista jak chce .....

Nie ma prawdziwych homoseksualistów!

Dzięki za uwagę i pozdrawiam.
  • aga-kosa 22.07.19, 19:06
    Skąd wiesz? aga
  • suender 22.07.19, 21:18
    aga-kosa 22.07.19, 19:06

> Skąd wiesz? aga

To wynika z wiedzy naukowej, - bo nie ma genu homoseksualnego.

Dzięki za uwagę i pozdrawiam.

P.S.: "W 1993 r. Dean Hammer odkrył, że 33 na 40 braci o orientacji homoseksualnej posiada podobne geny w regionie Xq28 chromosomu X. W 2014 r. ogłoszono zaś wyniki badań sugerujące, że na orientację seksualną mogą mieć wpływ geny zlokalizowane na dwóch różnych chromosomach. Poza miejscem wskazanym w badaniach Hammera u 400 badanych homoseksualnych mężczyzn zlokalizowano drugie – na chromosomie 8. Nikomu jednak nie udało się odnaleźć pojedynczego, konkretnego genu odpowiedzialnego za seksualność."

To stąd: www.polityka.pl/tygodnikpolityka/nauka/1770748,1,w-poszukiwaniu-genow-orientacji-seksualnej.read
  • iryska2604 22.07.19, 22:12
    Suender - a jeszcze raz mi wjedź z takim tekstem. Genu nie ma ale ludzie są tą przypadłoscią dotknięci i chocbyś pękł to tak jest,było i bedzie . Na to rady nie ma .

--
  • m.y.q.2 23.07.19, 00:15
    A ten biskup mówi to, co Kk wraz pisem wymyślił i co teraz będzie głoszone jako prawda najprawdziwsza. Wroga wszak trzeba mieć, a jak go nie ma, to się go wymyśli! Byle ludzi szczuć na siebie, byle coś ugrać dla swojej korzyści!

--
    Niektórzy są przekonani, że ich kaganiec to przyłbica.
    St.Jerzy Lec
  • estella50 23.07.19, 09:35
    Homoseksualizm jest zgodny z naturą! Występuje od zawsze. Nawet muszki owocówki bywają homoseksualne. Dałam wcześniej linki do naukowych omówień badań tematu. Żeby przestać dywagować nad bzdurami z palca wyssanymi.
    Najgorsze jest teraz to, że niemal legalnie odbywa się szczucie na osoby LGBT i wielu z nich normalnie boi się z domu wychodzić!
  • estella50 23.07.19, 09:41
    I jeszcze autentyczna relacja:

Sympatycy Szkła Kontaktowego TVN24
    Elżbieta Podleśna:

Wiecie, co czuje kobieta po pięćdziesiątce, do której nastolatek woła "Ty szmato, ty kurwo zboczona"?

Wiecie, co czuje ta sama kobieta, gdy spocony siedemdziesięciolatek wykonuje pod jej adresem ruchy frykcyjne? Gdy kolejny staruszek zamierza się na nią parasolem, a w końcu mówi, że w dupę jej go wsadzi?

Gdy trzydziestolatek w koszulce z napisem "Armia Boga" próbuje się do niej dostać między policjantami i drze się "**********j kurwo"?

Co czuje ta kobieta, gdy przytula kolejną płaczącą osobę i mówi "damy radę", mimo że sama chciałaby zniknąć?

Gdy przez długie pół godziny nie może znaleźć swojej córki i w huku odpalanych rac pyta wszystkich znajomych, czy jej nie widzieli?

Co czuje kobieta po pięćdziesiątce, gdy po skończonym marszu z bocznej uliczki wypada gang dwudziestu, głównie młodych, ale nie tylko, z okrzykiem "polowanie na p*dała"? I że to także o nią im chodzi?

Gdy czterokrotnie, podchodząc jeden po drugim, plują jej w twarz, bo nie opuszcza głowy i nie ucieka?

Gdy rzucają w nią pacynami darni, a jeden z nich nurkuje w śmietniku, aby znaleźć lepszy nabój?

Jak myślicie?

Co czuje ta kobieta?

ZATEM JEŚLI MACIE WSPÓŁCZUCIE DLA MNIE, POMYŚLCIE O TYCH DZIECIAKACH, KTÓRE MIAŁY ODWAGĘ SIĘ TAM POJAWIĆ.

O TYCH OSOBACH, KTÓRE TO WSZYSTKO PRZEŻYWAJĄ

m.facebook.com/groups/280575408954502?view=permalink&id=942398296105540
  • aga-kosa 23.07.19, 10:39
    Wszystko się wynosi z domu. Nie wierzę matce, która mówi, że syn przynosi przekleństwa z podwórka.
    Jeżeli rodzic pozwala dziecku na wszystko - to znaczy, że dziecka nie kocha.
    Na ulicę wyszły niekochane dzieciaki, wychowane bezstresowo, dzieciaki, które nie wiedza co to jest szacunek dla drugiego człowieka. Ciekawa jestem jak taki młody traktuje swoja matkę, babcię. Ciekawa jestem jak reaguje matka, kiedy widzi swoje dziecko bluzgające człowiekowi pluciem i wyzwiskami. Taka matka jest dumna ze swojego syna? Udało się jej wychować mądre dziecko? A może rodzicom tych dzieci jest obojętne, bo tak się zachowują w ich domu, w stosunku do najbliższych? Może to już normalne? sad aga
  • suender 23.07.19, 12:01
    iryska2604 22.07.19, 22:12

> Suender - a jeszcze raz mi wjedź z takim tekstem.

Z jednej strony Szefowa ma pełną rację, że się żachnęła, bo rzeczywiście podobny post zamieściłem w inny miejscu, ale jest on już zagłębiony w czeluściach innych wątków i dla innych trudny do odszukania. Natomiast, a tu proszę mnie dobrze zrozumieć: Jak jakiś dobry człowiek (w tym przypadku Aga-kosa) zadaje mi pytanie typu: "Skąd wiesz?" , to jestem zobowiązany rzeczowo i fachowo odpowiedzieć i właśnie ostatnim postem to uczyniłem. Nie jest wykluczone, że za mą uświadamiającą odpowiedź dostanę od niej podziękowanie, - przynajmniej ja się starać najczęściej za odpowiedzi innych forumowiczów dziękować, bo to wynika z uprzejmości.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.
  • wikul 22.07.19, 19:39

www.pch24.pl/biskup-miroslaw-milewski--lawendowa-mafia-bezposrednio-zwiazana-z-pedofilia,68225,i.html
  • estella50 22.07.19, 19:47
    Wikul, co ty czytasz?!
    Ależ bzdury wygaduje ten biskup! Nie słyszał nigdy, jak to heteroseksualny mąż i ojciec gwałcił swoje (i cudze) dzieci? Żaden homo! 100% hetero! Pedofilkami bywają też kobiety, żony i matki!
    Słyszałam, że w tych seminariach uczą ich tylko modlitw i bicia czołem, ale żeby aż tylu biskupów było całkowicie wolnymi od myślenia, od refleksji, od kojarzenia faktów?!
  • suender 23.07.19, 12:14
    wikul 22.07.19, 19:39

> www.pch24.pl/biskup-miroslaw-milewski--lawendowa-mafia-bezposrednio-zwiazana-z-pedofilia,68225,i.html

Ale jak się powiedziało A trza powiedzieć też B, gdyż tego wymaga symetryzm informacyjny, czyli iż widoczne jest też jak na dłoni:

"Jak mowa NIENAWIŚCI hunwejbinów z przypadłościami rodem z GLBT wobec DEKALOGU jest straszna!"

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka