Dodaj do ulubionych

O matko, nie wytrzymam !!!

22.07.19, 18:32
Wyrok na Frasyniuka

W poniedziałek w Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Śródmieścia zapadł wyrok. Sędzia Adam Grzejszczak uznał, że Frasyniuk naruszył nietykalność obu policjantów. Jednocześnie warunkowo umorzył postępowanie wobec legendarnego działacza „Solidarności” na rok próby.

warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,25018291,sad-wladyslaw-frasyniuk-popychal-i-kopal-policjantow-podczas.html#S.main_topic-K.C-B.1-L.1.duzy
Oni go nieśli a on ich znieważał!!!

--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Edytor zaawansowany
  • estella50 22.07.19, 18:38
    Wśród oskarżycieli znalazł się też przyzwoity policjant! Ciekawe, czy jeszcze pracuje w policji:

Szturchnięty Marcin P.: – Ten pan podnosił głos. Nie był wulgarny, mówił: „przepuść mnie”. Odepchnął mnie prawym barkiem. Poczułem, że ktoś mnie kopie po kostkach, ale to nie był Frasyniuk.

Policjant P. opowiadał również, że do złożenia zawiadomienia namówił go inspektor Krzysztof Kozelan, pierwszy zastępca komendanta wojewódzkiego policji w Gdańsku. Przesłuchiwany w poniedziałek komendant zaprzeczał.

• suender 22.07.19, 21:29
    iryska2604 22.07.19, 18:32

> , że Frasyniuk naruszył nietykalność obu policjantów.

Władek jest dosyć młodszy odemnie, ale od początku go wysoko cenię, za jego dzielność w walce z komuną i stosunkowo wysoką roztropność polityczną. Szkoda, że jak go wynosiły kulfony to zdrowo im nie dał popalić jak to potrafił zrobić gdy był młody. Taki zasłużony dla demokracji facet teraz jest poniewierany jak jakiś zbir i to robią jacyś sędziowie z nadania, - hańba.

Dzięki za uwagę i pozdrawiam.
  • m.y.q.2 23.07.19, 00:21
    Stara rzymska maksyma: Dajcie człowieka a paragraf się znajdzie.

--
    Ślepej wierze źle z oczu patrzy.
    St. Jerzy Lec

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka