Dodaj do ulubionych

DLACZEGO ???

23.07.19, 14:30
Na tegoroczne wybory PiS przygotował innego wroga. Dzisiaj jest nim środowisko osób LGBT. Sam metafizyczny wróg to jeszcze nie wszystko. Potrzeba do tej narracji dodać jeszcze esencję, a jest nią pojęcie ukute i wkładane do głów wyborców, niczym trucizna zatruwająca umysły ludzi. Tym pojęciem jest “ideologia LGBT”. Nikt nie potrafi wyjaśnić czym ta ideologia jest, ale ważne dla obozu władzy, że funkcjonuje coraz bardziej powszechnie. Dlaczego ideologia? Bo do umysłów prawicowych, tradycyjnych i wierzących wyborców trafić może tylko jakaś ideologia. Od lat trafia do nich ideologia prawicowa, ideologia strachu przed obcymi i strachu przed nowoczesnością. Teraz musi do nich trafić strach przed LGBT. Nieważne, że to zwykłe, podłe szczucie jednych na drugich.

natemat.pl/279395,jestem-gejem-jacek-liberski-po-zamieszkach-w-bialymstoku
Tak, jestem heteroseksualnym gejem. Jestem też heteroseksualną lesbijką, biseksualistą i heteroseksualną osobą transpłciową. Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce. A nade wszystko nie jest mi obca tolerancja, człowiecze i humanistyczne myślenie. Uznaję prawo do życia każdego, niezależnie od jego koloru skóry, skośnych oczu, tuszy, szczupłości, poglądów i orientacji seksualnej. Jeśli Marsz Niepodległości (nazwa niemająca wiele wspólnego z niepodległością) ma prawo się odbywać, to dokładnie takie samo prawo ma każdy Marsz Równości. I tyle.
Oskarżam
Za to, co się wydarzyło w Białymstoku, odpowiada rządzący obóz władzy oraz podpięty do niego, jak do życiodajnego sutka, polski Kościół katolicki. Jedni i drudzy od lat prowadzą szalenie niebezpieczną grę ze środowiskami nacjonalistycznymi i kibolskimi. To najgorszy moralnie rodzaj politycznej gry, bo oba te środowiska mają wiele wspólnego z naruszeniami prawa, żeby tylko o handlu narkotykami wspomnieć. Czym faktycznie są środowiska kiboli, wie każdy klub piłkarski w Polsce i od lat jest to moralnie najgorszy rodzaj tolerowania ich działalności. Za to wszystko odpowiada przede wszystkim Kościół instytucjonalny, czyli większość hierarchów, z najwyższymi władzami Kościoła włącznie. I doprawdy nie jest istotne, czy jest to “kościół łagiewnicki”, czy “kościół toruński”, bo dzisiaj w Polsce funkcjonuje tylko jeden Kościół - haniebny. Tak, to ostre słowa, ale jako naród doszliśmy dzisiaj do miejsca, w którym blisko jest ostatni moment na opamiętanie. Być może nawet nie blisko, a już w tym miejscu się znaleźliśmy.

--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Edytor zaawansowany
  • aga-kosa 23.07.19, 15:27
    Moja mama kiedyś mówiła: _ Jak Bóg chce kogoś ukarać - to mu rozum odbiera.
    To co się teraz wyprawia ani z tolerancją, ani z wiarą nie ma nic wspólnego
    Od wiary miał być KK, od tolerancji Konstytucja. Wszystko się komuś pomieszało.
    "Coście tym maluczkim uczynili - mnie żeście uczynili " chyba tak brzmiały słowa. Widzę jak maluczkim w głowach i w życiu namieszano sad aga
  • suender 23.07.19, 15:54
    iryska2604 23.07.19

> DLACZEGO ???

Dlaczego Legierski głosował za wybraniem A. Dudy na Prezydenta i się zapierał jak to dobrze robi (sic!)?
    No i przyłożył rękę do wybrania tej marionetki, która większość durnych dobrozmianowych ustaw bez czytania podpisuje robiąc kosmiczny bigos w prawie tego kraju. Bez takiego Namiestnikowskiego byłby PiS przynajmniej o połowę mniej szkodliwy. A tak co?, - tylko się śmiać jak suweren dostaje razem z obleśnikami z GLBT po tyłku. Sami chcieli, to mają, - ha, ha, ha, ha, ...

Dlaczego Legierski w artykule stawia nieprawdziwą tezę, że PiS zmajstrował sobie nowego wroga?
    Popatrzmy:
    Wróg [bez pomocy PiS(u)] się samookreślił. By przypomnieć Matkę Boską w tęczowej aureoli (oczywiście tęczy LGTB), żenujące parodie religijnych uroczystości (takich jak procesja Bożego Ciała z hostią w kształcie cipy i mszę świętą koncelebrowaną przez gostka w durszlaku na głowie) czy pełen miłości tekst o "starych kurwach z PiS-u".
    Takie zachowania to prosta droga do oddania pełni władzy w ręce PiS. I PiS nic nie musi robić. Wystarczy tylko, że będzie czekał na kolejne pokazy głupoty swoich przeciwników.
    I jak nic jesienią zgarnie większość konstytucyjną.
    Bawcie się tak dalej, a obudzimy się z ręką w nocniku. Wy na własne życzenie, a my?
    A kto się przejmuje takimi jak my?

Dzięki za uwagę i pozdrawiam.
  • iryska2604 23.07.19, 17:31
    Przytoczyłam fragment z Liberskiego a nie z Legierskiego. A nie dostrzegłeś ze pis to popiera?

--
    mieć w górze niebo a w sobie spokój...
  • estella50 23.07.19, 18:21
    Przed momentem usłyszałam, że jeden 10-latek pobił drugiego 10-latka. Zdarza się. Ale w tym przypadku charakterystyczne jest, że pobity chłopiec, to Ukrainiec (bił Polak), a motywem pobicia był Bandera! Dziecko zostało pobite za Banderę! I to przez równolatka.
    Szkoła zawiadomiła policję.
  • dociek 23.07.19, 22:38
    Kler tylko łapy zaciera z uciechy, a Putin dławi się ze śmiechu: jakie te Polaczki durne, że dają się tak za nos wodzić. Przydało się im tę odrobinę inteligencji skasować albo pogonić na emigrację, to tylko banda zawściekłych ćwoków pozostała, która sama sobie łby pourywa.

--
    Katol to taki człowiek, który gdyby raz w tygodniu w niedzielę nie usłyszał od klech, że jest dobrym człowiekiem, to by się sam zabił z nienawiści.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka