Dodaj do ulubionych

Straszenia Polaków "obcym" ...

31.07.19, 15:02

- Osoby LGBT stały się "nowymi uchodźcami".
- Mechanizm kreacji wroga jest zawsze ten sam: trzeba wskazać "obcego", który chce nas zniszczyć, który nam zagraża. Mogą to być Żydzi, uchodźcy, ludzie innej kultury czy wyznania - wyjaśnia ekspertka od psychologii propagandy politycznej.
Skonstruowano opowieść, że wróg ten zagraża nam w sposób wyjątkowo niebezpieczny, niszcząc najistotniejsze tradycyjne wartości takie jak rodzina, wielowiekowa tradycja, kanony wiary i wreszcie bezpieczeństwo dzieci - wyjaśnia prof. Iwona Jakubowska-Branicka.
W rozmowie z Gazeta.pl socjolog przewiduje, że jeśli PiS utrzyma się przy władzy na kolejne cztery lata,
postulaty mniejszości seksualnych będą spotykać się z coraz mniejszym zrozumieniem i akceptacją ze strony Polaków.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25044057,po-uchodzcach-i-zydach-przyszedl-czas-na-osoby-lgbt-mechanizm.html#s=BoxOpMT
Edytor zaawansowany
 • iryska2604 31.07.19, 15:59
  Przecież, aby utrzymac władzę - musi Jarosław wymyslić i puścić w obieg nowa ideologię.Więć wymyślił ideologię LGTB. i WMAWIA SWOJEMU CIEMNEMU ELEKTORATOWI JAKIM ZAGROŻENIEM JEST TA IDEOLOGIA. A oni wszyscy nawet w swojej głupocie nie wiedzą że nie ma czegoś takiego jak IDEOLOGIA LGTB -bo pod tym pojęciem kryją sie ludzie, geje, lesbijki, transseksualisci - ludzie różniący się od hetero seksualnych odmiennymi preferencjami.I ze po prostu chodzi im o to zeby mogli normalnie zyć. Zyć po swojemu, miec prawo dziedziczenia po wieloletnim partnerze, uzyskiwać informacje o zdrowiu, a nawet wychowywać w spokoju dziecko.Wartości takie jak rodzina, wielowiekowa tradycja, kanony wiary i wreszcie bezpieczeństwo dzieci - - Jak to nieraz wygląda to wszyscy wiemy, ale żona ma być uległa, mąż ją moze tłuc,dzieci też ale zyją w tradycyjnej rodzinie! I wyborcy spod znaku jedynie słusznej idą i głosują nie dla zadnej ideologii a przeważnie dla tych paru złotych bo ideowców juz dawno szlag trafił.

  --
  mieć w górze niebo a w sobie spokój...
 • alfredka1 31.07.19, 18:12
  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25046190,zdjecie-dziewczynki-z-kalasznikowem-na-profilu-wydawnictwa-franciszkanow.html#s=BoxOpImg2
  poczułam sie jak przed wojna ....
  Niepokalanów szczxuł, wspierał rodzący się faszyzm.
 • suender 31.07.19, 19:19
  iryska2604 31.07.19, 15:59

  > musi Jarosław wymyslić i puścić w obieg nowa ideologię.Więć wymyślił ideologię LGTB.

  Piszanie jakoby Kulway potrafił coś wymyślić jest nieetycznym dowartościowywaniem tego niekumatego a nie wyrośniętego.
  Już pisałem, że temat LGBT-XXL wpadł mu całkiem przypadkowo w rękę bo te marsze dali mu (akurat w wymarzonym okresie przedwyborczym) na tacy sami ci homo. Teraz tylko Kulawy konsumuje takie smaczne kluseczki.
  Krótko mówiąc, kakaowi karmią tego lebiegę, a jemu aż się uszy trzęsą od przełykania bez popijania.
  Cbdo.

  Dziękuję za uwagę i pozdrawiam Szefową.
 • estella50 31.07.19, 19:31
  Nie da się tego czytać bez obrzydzenia. I treść i styl pisania do kosza!
 • suender 31.07.19, 21:06
  estella50 31.07.19, 19:31

  > Nie da się tego czytać bez obrzydzenia. I treść i styl pisania do kosza!

  Ma Pani wyższe wyobrażenie o Panu J.K ? Jeżeli tak, to bardzo przepraszam.
  Muszę jeszcze dodać, iż mój wyrażony pogląd podziela wielu znanych mentorów (medialnych) opozycji, - dlatego też nie ja wynalazłem patent na takie dictum, po prostu popełniłem nieetyczny plagiat (nawet wstyd mi za to!).

  Dzięki za uwagę i pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka