Dodaj do ulubionych

Blokują na FB za szczerą prawdę.

03.08.19, 11:51
Mój komentarz, podobno naruszający standardy społeczności w zakresie treści propagujących nienawiść:

Polski, otumaniany latami przez kler, ciemny i leniwy umysłowo lud wszystko kupi, niestety. Bo dla niego nie jest ważne, że pieprzy się kompletne brednie, tylko to, że opowiada je półbóg, a raczej superbóg w kiecce.

To jest moje zdanie, ale gdzie ja propaguję nienawiść? Czy namawiam kogoś do czegoś, tak jak nasi księża i politycy? Tylko skomentowałem publiczne wystąpienie agresywnego księdza.
--
Im bliżej, tym gorzej.
Edytor zaawansowany
  • estella50 03.08.19, 12:22
    Ciekawe, czy zablokowaliby, gdybyś w ten sam sposób wyraził się o Owsiaku, albo Ochojskiej czy innych opozycyjnych społecznikach.
  • dociek 03.08.19, 13:19
    https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/67491824_1024905544351245_639877293048594432_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_eui2=AeH-MYz5veQfUPiF5ugO0SDvAl_2I6HyBNlXJtqEzYu02kCQrfAEHVB9yAjPsMNxpZ_cQhWaP5ev4BQD7UZBGUligrFssPNo0821d7MhKDfw5A&_nc_oc=AQmI8wot5bTtp3hpvPtnGtNEh_hTwbArxy2qGfdbduPff9G9-nCJU6AfOb1iW-8dw3M&_nc_ht=scontent.fwaw5-1.fna&oh=0be8aa139c41b05d1f40f2b9d52a8a84&oe=5DA040C6

--
    "Mężczyźni wkładają to w tamto, a kobiety wkładają w to uczucie". (Witkacy) Chodzi tu zapewne o... sprzątanie? (Dociek)
  • dociek 03.08.19, 13:21
    Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych
    >> 2 godz. FB

ZŁOŻYLIŚMY ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTWA PRZEZ BISKUPA JĘDRASZEWSKIEGO

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych złożył zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez mężczyznę z Krakowa o nazwisku Marek Jędraszewski, który pracuje na stanowisku biskupa w jednym ze związków wyznaniowych zarejestrowanych w Polsce.

Mężczyzna ten znajdując się na terenie kościoła Mariackiego w Krakowie, publicznie wypowiadał treści, które w opinii Ośrodka można zakwalifikować jako wpisujące się w propagowanie zakazanego totalitarnego faszystowskiego ustroju państwa.

Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez pana Marka Jędraszewskigo złożyły również osoby pokrzywdzone jego działaniem - Konrad Dulkowski i Rafał Gaweł. Obaj panowie uważają, że wypowiedź sprawcy znieważała ich publicznie oraz wpisywała się w propagowanie zakazanego totalitarnego ustroju państwa.

Segregację ze względu na orientację seksualną prowadzili w Polsce niemieccy naziści, oni też używali retoryki, w której osoby homoseksualne określano jako pasożyty lub zarazę, którą trzeba zwalczać.

Gaweł i Dulkowski złożyli formalnie wniosek o ściganie i ukaranie pana Marka Jędraszewskiego w związku z propagowaniem przez niego idei systemu totalitarnego, który wcześniej stosowany przez nazistów doprowadził do śmierci milionów Polaków, również tych którzy byli homoseksualni.

--
    To chyba robota ruskich!
  • suender 03.08.19, 13:42
    dociek 03.08.19, 13:21

>tych którzy byli homoseksualni.

Nie ma prawdziwych gejów i lesbijek!
    Nie ma genu homoseksualnego, ani lesbijskiego!
    Cbdo.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.
  • wikul 03.08.19, 14:17
    Ale kto cię zablokował? Admin?
  • dociek 03.08.19, 14:29
    Cyt.: "Ten komentarz narusza Standardy społeczności w zakresie treści propagujących nienawiść".
    ---
    Jeżeli mam wybierać, wybieram piwo i sex. Ale jakoś ten sex nie chce mnie również wybrać. Pozostaje piwo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka