Dodaj do ulubionych

No popatrz jak sie rozpędził

03.08.19, 17:45
- Przyjdzie takich dzień, że zmienimy Konstytucję na potrzebną, która będzie gwarantowała prawdziwą demokrację, prawdziwą praworządność, prawdziwą równość, która jest dzisiaj łamana - zapowiedział prezes PiS Jarosław Kaczyńskim na organizowanym przez partię pikniku rodzinnym w Dygowie (woj. zachodniopomorskie). Dodał jednak, że nie jest to w programie partii na nadchodzące wybory.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25055101,kaczynski-przyjdzie-czas-ze-zmienimy-konstytucje-zagwarantuje.html#s=BoxOpImg3
I te babcie słuchaja i potakują. Rozmawiałam z takimi paniami tutaj. i CO IM WYTŁUMACZYSZ? NIC.

--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Edytor zaawansowany
  • dociek 04.08.19, 08:01
    Następna zmiana to już chyba w piśmie świętym, gdzie Jarozbaw wskoczy na najważniejsze miejsce.
    --
    "Mężczyźni wkładają to w tamto, a kobiety wkładają w to uczucie". (Witkacy) Chodzi tu zapewne o... sprzątanie? (Dociek)
  • zajbel 04.08.19, 08:44
    Jak to się dziad rozmarzył, rozfantazjował, a latek sobie nie liczy. Przecież nie jest wieczny.
  • estella50 04.08.19, 09:09
    Żeby miał kto go słuchać w Dygowie, to zwieziono autokarami zwolenników PiS nawet spod Szczecina

"Mieszkańcy Dygowa"przejechali kawał drogi

Partii Jarosława Kaczyńskiego bardzo zależało na tłumach w Dygowie. W organizację pikniku mocno zaangażowali się lokalni działacze, by uniknąć frekwencyjnej wtopy. – Wynająłem autokar, który będzie dowoził ludzi z Kołobrzegu, bo zakładamy, że będą tacy, którzy nie będą mieli transportu. Moim pomysłem było to, żeby zrobić plakaty i rozwiesić je w Kołobrzegu i po gminach, bo mamy teraz dziesiątki tysięcy wczasowiczów – mówił w rozmowie z naTemat Krzysztof Plewko, wiceprzewodniczący Rady Miasta Kołobrzeg.

I faktycznie,wyglądało na to, że publika dopisała. Wśród Polaków pojawiają się jednak poważne wątpliwości dotyczące tego, czy to spontanicznie zgromadzeni ludzie. Podejrzenia budzi m.in. zespołu, który wystąpił na scenie. Stroje artystek wyglądają na kaszubskie. Tymczasem Dygowo jest oddalone od zachodniej granicy Kaszub o... 100 km. Kołobrzeg to już zupełnie inny region.

natemat.pl/280579,piknik-rodzinny-pis-w-dygowie-przyjedzie-jaroslaw-kaczynski

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka