Dodaj do ulubionych

Znowu ktoś Owsiaka poda do sądu

04.08.19, 19:46
Jurek Owsiak przez cały czas trwania festiwalu bardzo się pilnował, by nie powiedzieć publicznie słowa na „k”. A korciło. – Użyję innych słów, bo jeszcze zaraz wyląduję w sądzie – cenzurował się na konferencjach prasowych i w ASP.

Ale na zakończenie imprezy nerwy mu puściły. Ok. godz. 4 nad ranem chwycił za mikrofon i resztką głosu wykrzyczał z głównej sceny: – Wracamy do rzeczywistości, a ona rozszarpuje, nie dba, nie ma śmiałości, jest bolesna. I odpier... się w sądach, bo to jest utwór muzyczny. Żeby nie rządziło kłamstwo, pogarda i szczucie Polaków jednych na drugich, to może kur... coś zmienimy? Bądźcie moimi obrońcami w sądzie w Słubicach – mówił.

Owsiak odniósł się do obecnych afer politycznych, m.in. z lotami marszałka Kuchcińskiego. – Czemu nie karzecie polityków, którzy zapier... samolotami za moje, kur..., pieniądze? Dlaczego ich nie pociągniecie do odpowiedzialności? Nie ma na to zgody. Bądźcie z nami na finale WOŚP. 176 mln. A wy, kur..., ile wywalacie pieniędzy na loty? Pacjenci onkologiczni nie mają się jak leczyć. To co wy, kur..., do nas macie? – grzmiał ze sceny.

Szef WOŚP prosił woodstockowiczów o aktywność obywatelską. – Niech ta siła nie skończy się w niedzielę czy w poniedziałek. Idźcie na wybory i zmieniajcie tę rzeczywistość. Świat się z nas śmieje, nie ma dla nas szacunku. Szukajmy przyjaciół obok nas, u Rosjan, Czechów, Słowaków, Węgrów, Niemców, a nie za oceanem, który nas nie wyżywi i nam nie pomoże. Sorry, jeśli kogoś uraziłem, ale się, kur..., wylewa z człowieka – mówił. Możecie mnie zabić na tej barykadzie. Możecie mi strzelić w łeb, ale nie cofnę się, gdyż Polska się stacza. Nie możecie uszanować powstańców warszawskich i składacie wieniec pod przypadkową tablicą – dodawał.

zielonagora.wyborcza.pl/zielonagora/7,35182,25057285,owsiak-ostro-na-zakonczenie-pol-and-rock-mozecie-mnie-zabic.html
Prawdę powiedział - i znów podniesie się krzyk, że Owsiak demoralizuje, podżega...Popieram go, nawet jak sobie poklął.Czasem nerwy puszczają.

--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Edytor zaawansowany
  • iryska2604 05.08.19, 19:54
    Lubuska policja wykona czynności sprawdzające ws. słów wygłoszonych przez Jerzego Owsiaka na zakończenie festiwalu Pol'and'Rock. Lider WOŚP mówił m.in. "Czemu nie karzecie polityków, którzy zap*** samolotami za moje, k***, pieniądze? Dlaczego ich nie pociągniecie do odpowiedzialności? Nie ma na to zgody".

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25060616,policja-wykona-czynnosci-ws-slow-owsiaka-czemu-nie-karzecie.html#a=357&c=159&s=BoxNewsImg3

--
    mieć w górze niebo a w sobie spokój...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka