Dodaj do ulubionych

Co robić z jawnymi politycznymi draniami

09.08.19, 19:20
Marszałek Kuchciński odleciał, a potem wyleciał, dorabiając się w sieci szeregu memów, w których firmuje własną twarzą plakaty z reklamą filmu „Aviator”, jednak sprawa lotów o statusie HEAD, wbrew pozorom, wcale nie dotyczy Marka Kuchcińskiego, za chwilę już znowu szeregowego posła PiS, tylko czegoś o wiele większego i bardziej groźnego: chciwości władzy. Niebywałej i na niespotykaną dotąd skalę, niemal jawnej i dumnej z własnej bezwstydności. Pazerności nie maskowanej nawet grzecznościowymi wymówkami. Takiej, która przyłapana na gorącym uczynku i złapana za rękę idzie w zaparte lub gorzej – uśmiecha się drwiąco i mówi obywatelowi „Nie mam twojego płaszcza i co mi zrobisz głupku?”. I co Polacy mają zrobić z tak jawnymi politycznymi draniami?

natemat.pl/281203,airkuchcinski-eliza-michalik-o-politycznych-draniach-z-pis
Faktycznie - mamy nieciekawą sytuację...Trzeba liczyć na cud?

--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Edytor zaawansowany
  • estella50 09.08.19, 19:56
    Nie wiem, co zrobić. Wiadomo, że są w parlamencie, są u władzy, bo ktoś ich wybrał!
    Nasze narzekanie na ciemny lud, który daje się kupić za 500+, który nie dostrzega przekrętów i kłamstw władzy, nie widzi jak grozi nam wyrzucenie z Unii nic nie zmieni! Im bardziej będziemy krytykować takich wyborców, tym bardziej będą się oni zamykać we własnym mniemaniu. Będą dalej głosować na PiS, bo przecież nie na Koalicję, która ich wyśmiewa za głupotę i krytykuje za ciemnotę.
    I najwyższy czas, żeby znależć klucz, słowa do tych ludzi, żeby dostrzegli w tych słowach zrozumienie dla ich problemów i szacunek. Nie każdy z nich jest przecież patologią! Nie każdy rodzi się zdrowym i utalentowanym. Dla wielu te 500+ oznacza nieco lżejsze życie. Naprawdę! Pracowałam z takimi rodzinami i wiem, co dla nich znaczy zrozumienie i szacunek.
  • wikul 09.08.19, 19:59
    https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/67946853_138190770735170_5818093695664128000_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_oc=AQmiSEkItXgdek3H-tTxzxaCcySgskVJ95HyKhUqpg4utGUKQyJyP1oTo-cbkBylbgI&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=c5c92c1f95b00e33c5927e868a17cee5&oe=5DD66C72
  • dociek 10.08.19, 08:46
    Zaczyna to wyglądać na polską specjalność władzy: kłamca, kłamca, kłamca i złodziej.
    Bo każdy kłamca to złodziej i pijak!

--
    Jednakowoż ciemnota w Polszcze grasuje nadal.
  • anoagata 10.08.19, 16:10
    Kuchciński,oddany a raczej poddany prezesowi to taki mruk,zupełnie milczący gdy nie ma Laski u boku i przynajmniej nie gadał żadnych bzdur bo przecież nic nie gadał ale Marszałek Karczewski to dopiero debilny odlot,próbuję sobie wyobrazić tą wizytę na Węgrzech: Idzie dziadek Karczewski potem babka Karczewska następnie córki i na końcu gęsiego wnuki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka