Dodaj do ulubionych

Agata Duda

09.08.19, 20:47
No cóż, miała szansę, ale nie skorzystała. Mogła zaistnieć w annałach, a zapisała się w żurnalach.

To jeden z komentarzy pod artykułem.


natemat.pl/281167,agata-kornhauser-duda-jaka-pierwsza-dama-byla-przez-4-lata-podsumowanie

Gdy cztery lata jej mąż obejmował urząd prezydenta, wydawało się, że będzie zupełnie inaczej. Nawet niejeden przeciwnik polityczny Andrzeja Dudy patrzył wtedy na Agatę Dudę z jakimś uznaniem. Gdy na konwencji wyborczej rzuciła: "Z całym szacunkiem panie prezesie, ja się pana nie boję", śmiało się pół Polski. Była swobodna, biła od niej jakaś siła, inna niż od Anny Komorowskiej. I kompletnie inna niż dziś, po czterech latach w Belwederze.Zaczęłam ten wątek, bo nie rozumiem, co takiego się stało, że z tej silnej, swobodnej kobiety został tylko wieszak na sukienki. Zagrozili jej czymś, postraszyli, żeby była cicho? Czy tak sama z siebie zasmakowała w przepychu, obsłudze i podróżach?


Edytor zaawansowany
 • iryska2604 09.08.19, 21:52
  A kto kobietę zrozumie? Zartuję bom sama kobietą - ale tu jest jakaś zagwozdka.Bo albo ona tego swojego Dudę naprawdę kocha i nie chce mu sie w niczym przeciwstawiać albo jej tak wygodniej? Ale zważywszy z jakiej rodziny pochodzi to raczej dziwne postępowanie.

  --
  mieć w górze niebo a w sobie spokój...
 • dociek 10.08.19, 08:42
  To jest za mało ważne, żeby się tym przejmować.
  Takie partnerowanie marionetce, którą animuje ktoś inny.

  --
  "Prezydent to stabilny organ". (Nelly A-R.)
 • anoagata 10.08.19, 15:58
  Zapewne p.Agacie tak sie wydawało, że "...panie prezesie ja sie pana nie boję "ale gdy zobaczyła że mężuś w kalisonach o północku z długopisem w rączce czekał na wjazd ustawy do podpisu,to chyba sie zastanowiła i zamilkła.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka