Dodaj do ulubionych

Zagadkowe samobójstwo?

09.08.19, 21:13
gazetawyborcza.enewsletter.pl/k3/451/hlg/1t3c9/0f29843be1c4f/9sQ2Hsdp
Śmierć Kosteckiego to już trzeci zagadkowy zgon wśród osób związanych z aferą wokół rzeszowskich agencji towarzyskich. Za wiedzą ich właścicieli – pochodzących z Ukrainy braci R. – nagrywano tam polityków, którzy potem byli szantażowani. Agencje przez całe lata chronili oficerowie Centralnego Biura Śledczego Policji.

Wiadomo z enuncjacji prasowych, że dopiero co odwołany z funkcji marszałka ogrodnik Kuchciński korzystał z usług tych agencji w towarzystwie 14-letniej Ukrainki.
Może to tylko jedna z wielu teorii spiskowych, ale zbieg wydarzeń jest chyba jednak zastanawiający. Czy ktoś z was ma jakieś informacje w tym temacie? Albo domysły?
Edytor zaawansowany
 • iryska2604 09.08.19, 21:48
  Informacji to nie ale wszystko jest mozliwe na tym świecie. Akurat czytam "Czerwonego pająka" Katarzyny Bondy i choć jest to kryminał, thriller (?) polityczny to własnie osnuty na tle powiazań wysoko postawionych osób w państwie,mafii i obcych wywiadów. To sie tak wszystko dziwnie splata...

  --
  mieć w górze niebo a w sobie spokój...
 • dociek 10.08.19, 10:17
  I właśnie teraz w jednym ręku skupić się ma władza nad służbami specjalnymi i służbami mundurowymi... W ręku ułaskawionego "niewinnego".

  --
  Stado świń przy korycie, bo barany były przy urnach.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka