Dodaj do ulubionych

Na układy nie ma rady...

13.08.19, 18:00
Narastają wątpliwości wokół śmierci Dawida Kosteckiego w warszawskim areszcie. Śledczy przekonują, że mężczyzna popełnił samobójstwo. W tle cały czas mamy tzw. aferę podkarpacką, bowiem m.in. Kostecki kilka lat temu ujawnił jej najważniejsze wątki. Przypominamy, o co chodzi w sprawie, która wstrząsnęła służbami i tak naprawdę pozostaje niewyjaśniona.

natemat.pl/281473,afera-podkarpacka-co-ujawnil-dawid-kostecki-i-inni-swiadkowie
Niewątpliwie ciekawa sprawa ...


--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Edytor zaawansowany
 • estella50 13.08.19, 18:33
  Nagrań ma być tysiące. Kolejny świadek tej podkarpackiej afery usiłował powiesić się w areszcie w Radomiu (wiadomość dzisiejsza). Na sznurówkach! A wydawało mi się, że wszelkie paski, sznurówki itp są odbierane od aresztantów przy wejściu do aresztu.
  No i taki kwiatek:

  "Bracia R. w końcu usłyszeli zarzuty dotyczące m.in. handlu ludźmi, czerpania korzyści z prostytucji oraz wręczania łapówek. Dostali jednak zaskakująco niskie wyroki - rok i półtora roku więzienia. Są już na wolności, bowiem na poczet kary wliczono im pobyty w aresztach."
  Za 18-letni biznes handlu ludżmi, czerpania korzyści z nierządu, łapówki, nieletnie prostytutki - i za to wszystko tylko rok, półtora?!
 • iryska2604 13.08.19, 21:37
  A kto ma sądy i decyduje?

  --
  mieć w górze niebo a w sobie spokój...
 • aga-kosa 14.08.19, 08:16
  Cytat: "Sądy, to synkowie i córki tych politycznych sędziów z PRL i są nauczeni, żeby robić tak jak rodzice dawniej robili" crying - to też od oglądających tylko pisia i Trwam. crying aga
 • wikul 16.08.19, 13:52
  "Ślady na ciele zmarłego mogły powstać podczas walki"

  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25091497,giertych-o-ponownej-sekcji-zwlok-kosteckiego-slady-na-ciele.html#s=BoxOpImg1
 • estella50 16.08.19, 15:32
  Do czego oni są zdolni! Zaczęło się od Blidy i Leppera. A teraz cała seria "samobójstw" osób powiązanych z aferą podkarpacką. Z tą jedną tylko aferą! Czy więc ktokolwiek może uwierzyć, że to taki przykry przypadek?! Jak muszą być zdeterminowani, żeby prawda nie wyszła na jaw, skoro dopuszczają się tak grubymi nićmi szytych "przypadków"!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka