Dodaj do ulubionych

Podpiszcie, proszę

13.08.19, 19:30
dzialaj.akcjademokracja.pl/campaigns/621
Adresaci Grzegorz Schetyna, przewodniczący PO, Barbara Nowacka, Marek Kossakowski, Katarzyna Lubnauer oraz Małgorzata Tracz

Apelujemy do liderów i liderek Koalicji Obywatelskiej o wystawienie do Senatu wspólnych kandydatów i kandydatek z Lewicą i PSL-em. Tylko w tej sytuacji wyższa izba polskiego parlamentu stanie się miejscem, w którym będzie można powstrzymywać szkodliwe pomysły Prawa i Sprawiedliwości niszczące państwo prawa i demokrację.

Na Koalicji Obywatelskiej spoczywa odpowiedzialność za to, aby Senat stał się miejscem, w którym toczy się poważna debata. Izbą, która koryguje błędy popełnione przez Sejm, a nie narzędziem ślepego zatwierdzania szkodliwych ustaw, forsowanych przez większość rządzącą. Koalicjo Obywatelska: nie oddawaj Senatu w ręce PiS!

Proszę tych, którzy popierają ideę wspólnej listy kandydatów opozycji do Senatu o podpisanie tego apelu. Możemy nie wygrać wyborów do Sejmu, ale w Senacie możemy mieć większość zdolną powstrzymywać pisowską destrukcję.
Edytor zaawansowany
  • wikul 13.08.19, 19:38
    To nie jest kwestia apeli. Przecież Schetyna i inni z PO już od dawna o tym mówią. Ale tu trzeba przeprowadzić badania kto i gdzie ma największe szanse. Tego się nie robi w pospiechu i przy otwartej kurtynie.
  • estella50 13.08.19, 19:50
    Uważasz, że ci przywódcy z różnych opozycyjnych stron gdzieś w zaciszu rozmawiają ze sobą na temat list obecności na listach wyborczych? Nie odnoszę takiego wrażenia. Myślę, że Akcja Demokracja nie bez kozery wnosi o nasz wspólny apel, ponieważ raczej lepiej od nas orientuje się w zakamarkach jawnej i tajnej polityki przedwyborczej.
    Nasze podpisy mogą tylko pomóc.
  • alfredka1 13.08.19, 20:02
    jestem w stałym kontakcie z AD ....
    oczywiscie podpisałam
    /jedyna możliwość powstrzymania sejmowych szaleńców to wiekszość głosów w Senacie ./
  • iryska2604 13.08.19, 21:36
    Podpisałam

--
    mieć w górze niebo a w sobie spokój...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka