Dodaj do ulubionych

Zdaniem Hofmana...

24.08.19, 17:47
Po serii tekstów Onetu dotyczących tzw. afery hejterskiej w Ministerstwie Sprawiedliwości zatrzęsła się ziemia, ale Zbigniew Ziobro ani myśli podać się do dymisji. I biorąc pod uwagę wpis Adama Hofmana na Twitterze, można nawet domniemywać, że szef Solidarnej Polski u prezesa Kaczyńskiego tylko zaplusował.
"Patrząc z boku i z doświadczenia: Zbigniew Ziobro i cała jego ekipa pokazał, że wie, jak wygląda współczesne pole walki. Dla Jarosława Kaczyńskiego tylko tacy zawodnicy się liczą" – napisał na Twitterze Adam Hofman. Kto jak kto, ale on może wiedzieć, o czym mówi – wszak to były rzecznik PiS i członek komitetu politycznego tej partii.

I rzeczywiście: o dymisji Zbigniewa Ziobry nawet się nie spekuluje, choć po wybuchu afery swoje stanowiska w resorcie sprawiedliwości stracili były już podsekretarz stanu Łukasz Piebiak i jego prawa ręka sędzia Jakub Iwaniec.

natemat.pl/282489,adam-hofman-po-aferze-hejterskiej-mowi-o-zbigniewie-ziobro
A prezes sie przyczaił, ani go nie widac...


--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Edytor zaawansowany
 • alfredka1 24.08.19, 20:38
  ... a ziemia nie zatrzęsła się bo kto ich ukarze , musieliby oddać władzę a ta"waaaaadza" do tysiące kolesi, ciotek, pociotkow , powiązan, zalezności ..
  a najwazniejsze to wiernośc psia ludu dla którego każdy ochłap jest darem z nieba .
 • estella50 24.08.19, 20:48
  Przecież to są ludzie jak z krwi i kości Kaczyńskiego. Kłamią, kradną, manipulują tak jak on. To jakby miał ich oskarżać i za kratki wsadzać?! To jakby sam siebie oskarżał i wsadzał. Wszyscy oni to chwasty! Trzeba ich wykarczować i ani kawałka w zdrowej ziemi nie zostawiać!
  Czekam na ich kolejne afery. Był Kuchciński w odrzutowcu jak w taksówce, była mafia hejterska u Ziobry, to co będzie następne? Bo że będzie przed wyborami to nie mam wątpliwości, tylko wyobrazni mi brakuje w czym znowu PiS zabłyśnie?
 • czuk1 26.08.19, 09:34
  alfredka1 napisała:
  > ... a ziemia nie zatrzęsła się bo kto ich ukarze , musieliby oddać władzę a ta"waaaaadza" do tysiące kolesi, ciotek, pociotkow , powiązan, zalezności .. a najwazniejsze to wiernośc psia ludu dla którego każdy ochłap jest darem z nieba
  .

  Aby przywrócić normalność .... samo to się nie stanie. Za małe jest poruszenie i protest prokuratorów. Tylko nieliczni mają odwagę. Społeczeństwu temat istotny dla państwa..... wisi. Protesty są znikome.

  .... dalej nawiązuję do wywiadu porannego prof, rzeplińskiego (7.30h w TVN24)

  Suwerenowi skutecznie przekazano, że to tylko sędziowie walczą między sobą, prokuratorzy są w porządku. Minister sprawiedliwości skutecznie opanował sytuację. Kodeksem/instrukcja teraz przypomni sędziom , czego im nie wolno. Manipulacje , obłuda. Przecież prawda jest inna. A regulacje prawne w sprawie przestępstw wynikających z hejtu nie potrzebne.... istniejące z KK, wystarczające.
  Bez tego "kodeksu Ziobry" Piebiak już dziś nie ma prawnego i moralnego prawa do wykonywania zawodu sędziego.
 • wodnik33 26.08.19, 10:53
  www.tygodnikpodhalanski.pl/n/60598
  prezes ma swoich w terenie .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka