Dodaj do ulubionych

Latający -ale polecający koleje

25.08.19, 17:39
W tej kadencji Sejmu minister infrastruktury Andrzej Adamczyk latał służbowo po Polsce prawie 400 razy. Polakom zachwala miliardowe inwestycje na kolei i zachęca do wyboru pociągów.

krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,25118984,minister-adamczyk-zachwala-kolej-sam-po-polsce-sluzbowo-lata.html#S.DT-K.C-B.1-L.1.duzy
Co sie będzie wlókł pociągiem, nalata sie póki moze bo jak się dobra passa skończy to będzie co wspominac...

--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Edytor zaawansowany
  • estella50 25.08.19, 21:39
    A ja się dziwię co to tyle samolotów nad moją głową teraz lata. A to cała partia i cały rząd przemieszcza się w tę i wew tę po naszym niebie. Paniska stać na to z naszych podatków, żeby z salonki, stewardess i kateringu korzystać. A to ślub chrześniaczki, a to ze starostą kawka, a to na letnisko do rodziny, a to spotkanie przedwyborcze z kołem gospodyń trzeba zaliczyć. No zalatani są niemożebnie! Trzeba im ordery wręczać i pomniki stawiać za takie poświęcenie!
  • czuk1 25.08.19, 22:45
    Pisowcy już świętują z gospodyniami i strażakami. I przez drugą kadencję - prawdopodobnie - psuć będą polskie państwo ; gdyż durny pierwszy sort, 13.X - jak głoszą sondaże, podetnie tym aktem gałąź na której siedzimy, my wszyscy Polacy. Jeszcze tylko 1,5 miesiąca pozostaje na zastanowienie się, opamiętanie i ......wybór mniejszego zła. A może do zawrócenia z źle obranej drogi wystarczyły by jakieś deszczowe poniedziałki !!! . wink Myślę , że sądownictwo unijne ... też nie zostawi nas na klęskę losu.

--
    Inny urzędnik KE miał powiedzieć korespondentce RMF FM, że sprawa Piebiaka to coś niewyobrażalnego dla państwa respektującego zachodnie wartości. – Tego typu akcje trolli są raczej znane z działań Putina i próbujemy z tym walczyć. W unii tego typu afery jeszcze nie było. Jeżeli afera się potwierdzi, to jest to niebywały skandal – powiedział.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka