Dodaj do ulubionych

Z pustego tylko Morawiecki naleje

27.08.19, 16:14
We wtorek 27 sierpnia rząd po raz pierwszy pochyli się nad wstępną wersją budżetu na 2020 r. Jak podała w poniedziałek „Rzeczpospolita”, pierwszego w historii III RP całkowicie zrównoważonego, bez złotówki deficytu.

Ponoć ekipa Morawickiego nie planuje żadnych brutalnych cięć, nie chce zmian w rozbudowanym socjalu, ani w 500+, ani w emerytalnych trzynastkach. Ba, warunkiem wprowadzenia na stałe dodatkowych świadczeń dla seniorów jest „tylko” utrzymanie się PiS u władzy.

Naprawdę sprytny myk premiera Morawieckiego: zagłosujcie na nas, a my wprowadzimy trzynastki na stałe… Dlaczego zatem nie od tego roku? No właśnie…

www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/finance-top-stories/z-pustego-tylko-morawiecki-naleje-sprytny-myk-premiera-i-b%C4%99dziemy-mieli-bud%C5%BCet-bez-deficytu/ar-AAGm7mI?ocid=News
Przeczytajcie dalej...


--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Edytor zaawansowany
 • iryska2604 28.08.19, 17:17
  Halo, tu ziemia – chciałoby się powiedzieć premierowi Morawieckiemu po jego wywiadzie dla TVN 24. Szef rządu w niemal każdej kwestii próbował naginać rzeczywistość, pomijał fakty i stawiał własne, dalekie od prawdy tezy.

  natemat.pl/282829,morawiecki-vs-werner-w-tvn-24-6-najwazniejszych-cytatow-premiera
  Ma facet fantazję...


  --
  mieć w górze niebo a w sobie spokój...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka