Dodaj do ulubionych

I co dalej? Jaka reakcja?

02.09.19, 14:43
Minister sprawiedliwości Holandii Sander Dekker podczas swojego pobytu w Polsce spotkał się m.in. z I prezes SN Małgorzatą Gersdorf, przedstawicielami Komisji Europejskiej oraz z przedstawicielami organizacji pozarządowych. Po wizycie opublikował oficjalny raport, w którym wyraża zaniepokojenie stanem praworządności w Polsce i grozi polskim władzom konsekwencjami.
Holenderski minister grozi Polsce konsekwencjami. Przeprowadził rozmową z Ziobrą

Jak przekazała korespondentka RMF FM Katarzyna Szymańska-Borginon, w raporcie Sander Dekker pisze, że jego zdaniem stan praworządności w Polsce pogarsza się, a zasady państwa prawa nie są przestrzegane. Poinformował też, że nie zamierza bezczynnie przyglądać się tej sytuacji i nie wyklucza wyciągnięcia konsekwencji od Polski na arenie międzynarodowej. Odniósł się też do zbliżających się negocjacji unijnego budżetu i zasugerował, Polska nie powinna być podczas nich w uprzywilejowanej pozycji.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,25147095,holenderski-minister-sprawiedliwosci-grozi-polsce-konsekwencjami.html#s=BoxOpImg2

--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Edytor zaawansowany
 • iryska2604 03.09.19, 10:43
  A tymczasem U NAS CIAG DALSZY DONIESIEŃ I ...CISZA
  Z informacji, do których dotarł RMF FM wynika, że to Łukasz Piebiak zlecał sędziemu Arkadiuszowi Cichockiemu współpracowanie z hejterką Emilią. Gdy wybuchła afera, Cichocki trafił do szpitala. Stamtąd miał korespondować z jednym z sędziów z przeciwnej strony barykady. W wiadomościach widać rozżalenie: "Z tamtej strony nie zainteresował się nikt. Dobra zmiana, k***a ich mać" - pisał Cichocki.

  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25149508,ciag-dalszy-afery-z-sedziami-nowe-wiadomosci-cichockiego-z.html#s=BoxOpImg2

  --
  mieć w górze niebo a w sobie spokój...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka