Dodaj do ulubionych

Europosłanka Kempa w akcji

05.09.19, 16:11
Na posiedzeniu komisji wolności obywatelskich i sprawiedliwości w Parlamencie Europejskim odbyła się debata na temat praworządności, podczas której został poruszony m.in. temat afery Piebiaka. Doszło do ostrej wymiany zdań między Fransem Timmermansem a europosłami PiS. - Przeżyliśmy wielu sowieckich komisarzy, przeżyjemy i pana - powiedziała do niego Beata Kempa.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25161322,parlament-europejski-beata-kempa-do-timmermansa-przezylismy.html#s=BoxOpImg1
Sympatii to (ani korzyści) Polsce nie przysporzy.

--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Edytor zaawansowany
  • zajbel 05.09.19, 20:12
    A my mam nadzieję że przeżyjemy rządy pisowców i diczekamy że Kempa nie będzie nikogo mogła obrażać. A swoją drogą ciekawa jestem w jakim języku się wypowiadała?
  • estella50 05.09.19, 20:29
    Po polsku, tylko po polsku! Specjalnie patrzyłam na tą pisowską ekipę. Wszyscy ze słuchawkami w uszach, bo oni to tacy patrioci, że tylko po polsku. Kasę oczywiście biorą od obcych, ale tylko kasę! Praworządność, zasady, szacunek dla innych to oczywiście nie. Kasa, tylko kasa!
    Niezadługo będzie dzielenie budżetu unijnego na dopłaty dla rolników.

--
    „W Polsce za pomocą telewizji można wykreować obraz, jaki się chce, bo społeczeństwo nie analizuje tego, co tam widzi, tylko przyjmuje jako prawdziwe”. Prezes PiS Jarosław Kaczyński
  • iryska2604 05.09.19, 21:00
    Dopiero będzie krzyk!!!

--
  • dociek 05.09.19, 22:27
    Ta osobniczka jest standardem pisowskiego, babskiego prostactwa i chamstwa.
    Możliwe, że służyła nawet prezesowi jako wzorzec przy kompletowaniu władz partii.

--
    Jeżeli winnych nie ma, znaczy, oni są u władzy.
  • adria231 10.09.19, 14:54
    Zamiast komentarza zacytuję , co wcześniej napisał Dociek : "Stado świń przy korycie, bo barany były przy urnach".
    To wina wyborców,że takie mamy "elity". Czy te cztery lata nierządu i niesprawiedliwości nauczyły nas czegoś ?
  • anoagata 10.09.19, 15:25
    Popatrzcie,niby taka kiema a jednak sie zajerzyła i wypaliła z całej rury pokazując Europie na co ją stać,jak mój piesek jak wpadnie na ogród to musi siknąć pod kwiatkiem.
  • alfredka1 10.09.19, 16:36
    Twój piesek nie siusia do miski z jedzeniem a te kępowate żrą i świnią !!!
  • iryska2604 10.09.19, 18:25
    Obawiam się ,adrio, że naród jeszcze nie dostał po kieszeni , jest "pod pantoflem " prezesa i Kk i póki co słyszy ,ze mu cos dają.

--
  • dociek 13.09.19, 07:20
    Co się nażrą to ich, a resztę niech trafia szlag.

--
    Jeżeli winnych nie ma, znaczy, oni są u władzy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka