Dodaj do ulubionych

Wyborca PiS?

07.09.19, 12:10
Dzisiaj blisko 40% Polaków nie rozumie tego, co czyta, a kolejne 30% rozumie w niewielkim stopniu. Co dziesiąty absolwent szkoły podstawowej nie potrafi czytać. Aż 10 milionów Polaków (ok. 25%) nie ma w domu ani jednej książki. Analfabetą funkcjonalnym jest co 6 magister w Polsce. 6,2 miliona Polaków znajduje się poza kulturą pisma, czyli nie przeczytało NIC, nawet artykułu w brukowcu. 40% Polaków ma problemy z czytaniem rozkładów jazdy czy map pogodowych. To są dane tak niewiarygodne, że aż zabawne. A jednak napawają grozą.

www.e-teatr.pl/pl/artykuly/268435.html
Edytor zaawansowany
  • iryska2604 07.09.19, 15:42
    To aż nieprawdopodobne !!! I dziwić się że mamy to co mamy. Tak się zastanawiam - ludzie naprawdę nie dostrzegają maniery Morawieckiego ? Stara sie chłopina jak może mówić "przystępnym " jezykiem - do kogo on kieruje swoje słowa? Ma ludzi za bandę idiotów? Może jego też nie douczyli czy jest taki cwany?

--
    mieć w górze niebo a w sobie spokój...
  • dociek 07.09.19, 15:58
    Po mszy, w drodze do lokalu wyborczego.

--
    Katol to taki człowiek, który gdyby raz w tygodniu w niedzielę nie usłyszał od klech, że jest dobrym człowiekiem, to by się sam zabił z nienawiści.
  • smutas13 07.09.19, 17:59
    Oni będą głosować na PiS, bo PiS obiecuje i daje pieniądze.
    Ludowi nie przychodzi do głowy, że rząd obiecane i dane pieniądze odbierze z nadmiarem w formie podatków i przy okazji zakupów.

--
    http://s8.rimg.info/aa44f6d72d88c0f62fa3726c3f899567.gif
  • estella50 07.09.19, 18:12
    No i jak takim analfabetom funkcjonalnym powiedzieć, że jak PiS daje do jednej kieszeni, to z drugiej natychmiast to odbiera? Co oni wiedzą o budżecie, o podatkach, o prawie, Konstytucji?
  • iryska2604 07.09.19, 18:34
    Nie ma co mówić - nie dociera. Ale dopiero jak zobaczą że miska pusta i nie ma na piwko to sie obudzą.Tylko jakim kosztem to wszystko sie odbędzie? Ja juz mam dość,nawet mi się nie chce prasówki robić ani TVN oglądać.

--
    mieć w górze niebo a w sobie spokój...
  • zajbel 07.09.19, 20:05
    Wystarczy że wskażą winnego, czy to będzie Tusk, czy gej czy imigrant, grunt że jest na kogo zgonić własną nieudolnośc.
  • dociek 07.09.19, 20:14
    Jako niewierzący jestem szczególnie przydatnym kandydatem dla teologów PiS na winnego.

--
    "Prezydent to stabilny organ". (Nelly A-R.)
  • estella50 07.09.19, 20:55
    Nie myśl sobie, że tylko Ty taki wyróżniony możesz być wink A żyjący w tzw niesakramentalnym związku? A artyści malujący bezbożne pikasy, wygłaszający ze sceny obrazoburcze teksty? A wegetarianie i cykliści? A historycy trzymający się faktów i dokumentów? Całkiem duże grono "współwinnych" możesz mieć surprised
    Kiedyś już byliśmy najweselszym barakiem w obozie...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka