Dodaj do ulubionych

List ojca Romana Giertycha

11.09.19, 22:47
thefad.pl/aktualnosci/list-smacieja-giertycha/
Zbliżają się najważniejsze wybory od lat. Powodowany poczuciem obowiązku chciałbym przestrzec wszystkich moich Rodaków przed oddaniem w tych wyborach głosu na PiS.


Myślę, że należy odnieść się z szacunkiem do każdego, kto dostrzega niszczycielską siłę PiS. Podstawą szacunku dla mnie jest stosunek do prawa i Konstytucji autora tego listu. Jego światopogląd jest sprawą drugorzędną w dramatycznej sytuacji naszego państwa.
Edytor zaawansowany
 • m.y.q.2 12.09.19, 00:08
  Być może drugorzędną dla innych. Mnie jednak przeszkadzają te poglądy, z deszczu pod rynnę nie chcę wpadać. Mam swój rozum i wiem, dlaczego na tę partię nie zagłosuję, na pewno to jednak nie będzie spowodowane apelem kogoś, o kim mam złe zdanie.

  --
  Najzdrowsze jest jedzenie niezjedzone.
 • estella50 12.09.19, 09:44
  W naszej sytuacji ważne mi się wydaje, że ludzie o poglądach zbliżonych do Macieja Giertych nie będą głosować na PiS, a przecież tak mogłoby się zdarzyć. Natomiast wpadanie z pisowskiego deszczu pod rynnę giertychopodobnych nie wydaje mi się u nas możliwe.
 • suender 12.09.19, 13:16
  estella50 11.09.19, 22:47

  > List ojca Romana Giertycha ....

  No i potwierdza się moja teza sprzed roku z okładem!
  W tamtym czasie nie tylko ja byłem zdania, że konfesyjny teatrzyk Dobrej Zmiany to tylko ściema dla maluczkich.
  Cieszę się iż coraz więcej okutanych i świeckich z KK ma odwagę w trosce o Kościół Boży (jak np. ja) opowiedzieć się publicznie przeciw udawaczom wrogich Kościołowi Powszechnemu.
  Po mojej stronie barykady od dosyć dawna jest wielu wierzących: ks. Sowa, o. Gurzyński, ks. Boniecki, bp. Ryś, Terlikowski, a teraz oba Giertychy.

  Dzięki za uwagę i pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka