Dodaj do ulubionych

Sam sobie sterem

24.09.19, 18:15
Prezes NIK nie musiał występować do marszałek Sejmu Elżbiety Witek o udzielenie urlopu, jak wcześniej zapowiadał. Jak informuje RMF FM, Marian Banaś sam udzielił sobie bezpłatnego urlopu. To pokłosie reportażu "Superwizjera" TVN, w którym ujawniono, że prezes NIK jest (on sam utrzymuje, że był) właścicielem kamienicy, w której wynajmuje się gościom pokoje na godziny. Banaś nie wspomniał o tym w oświadczeniu majątkowym.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25230240,prezes-nik-udzielil-urlopu-sam-sobie.html#s=BoxOpImg5
Polska na psy schodzi...


--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Obserwuj wątek
  • estella50 Re: Sam sobie sterem 24.09.19, 19:21
   Tak czyste fakty, i to wiele tych faktów. Ale nic się nie stało wyborcy! Nic się nie stało ciemny ludzie! Pan Banaś jest krystalicznie uczciwym człowiekiem!
   A pan Banaś najpierw otrzymał tą kamienicę darowizną od zmarłego żołnierza AK, wyremontował ją częściowo za unijne pieniądze, wynajął za grosze obwieszonemu biżuterią gangsterowi i jeszcze z nim właśnie podpisał umowę przedwstępną na sprzedaż. To znaczy widział tego bandytę i zna jego dane. No i na tę kamienicę 30-letni syn (pasierb?) pana Banasia otrzymał 2,6 mln kredyt, chociaż jego "firma" nawet biura nie posiada.
   Śmiać się, czy płakać?
     • estella50 Re: Sam sobie sterem 25.09.19, 08:07
      Oglądałam tylko mały fragmencik. Nie znoszę Czarneckiego, tego śliskiego typa bez kręgosłupa, nie znoszę jego tekstów klepanych na jedną modłę. I pomyśleć, że to zięć naszego jedynego kosmonauty, człowieka, który legitymuje się niezwykłą odwagą.
     • anoagata Re: Sam sobie sterem 25.09.19, 10:01
      iryska2604 napisała:

      > Oglądaliście "Kropkę nad i" ? Litośc czy zgroza ogarnia jak się słucha c
      > o bredzi Czarnecki ,ponoć polityk.
      >
      Że też Ty słuchasz takiego typa ? No Irysko proszę cię zlituj sie sama nad sobą!
      • iryska2604 Re: Sam sobie sterem 25.09.19, 11:49
       Zawsze oglądam TVN 24 no i przez przypadek on sie tam zaplątał jako "polityk" . No i był Arłukowicz , wiec byłam ciekawa. Ale w głowie sie nie miesci jak sie wiją jak gady broniąc Banasia.

       --
       mieć w górze niebo a w sobie spokój...
       • iryska2604 Re: Sam sobie sterem 25.09.19, 13:11
        Najlepszy był moment kiedy złotousty Rysio rzekł:- Pokoje na godziny to niekoniecznie działalność sutenerska - przekonywał w TVN24 Ryszard Czarnecki. Polityk PiS zapewniał, że w dużych zachodnich miastach wynajmuje się pokoje, by spotykać się z kontrahentami. Mówił to jako znajacy sie na rzeczy europoseł, bywały w Brukseli. Nie nadmienił czy tak tam wyglądają recepcjoniści.

        --
        mieć w górze niebo a w sobie spokój...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka