Dodaj do ulubionych

Fajna lektura -Głupich kar nawał

26.09.19, 21:35
Kara czyha na obywatela niczym bandyta czający się za węgłem. Spada nagle tam, gdzie nikt jej nie oczekuje. Choćby za to, że modli się w miejscu, gdzie powinien uprawiać sałatę, albo w swoim teatrze nie ma konserw i masek gazowych.

wyborcza.pl/7,75399,25240073,co-w-rosji-piszczy-glupich-kar-nawal.html#S.main_topic-K.C-B.2-L.2.glowka
Smiejemy sie z tego - a co jesli i u nas będzie tak śmiesznie ze aż straszno?


--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Edytor zaawansowany
 • ewa9717 27.09.19, 19:36
  U nas, Irysko, to się już dzieje od dość dawna. Kobiety protestujące przeciw marszowi nazioli bite przez kulsonów, straż marszałkowska traktująca dość podobnie protestujące matki niepełnosprawnych, morderstwo (bo co innego) Igora Stachowiaka na komisariacie, skazanie uposledzonego na dość długie więzienie z kradzież ( a on nawet nie miał swiadomości, że kradnie) batonika, ale umarzanie spraw lub odmowa "prowadzenia czynności" przy wielomilionowych przekrętach ( o tych dwóch wieżach pokurcza zoliborskiego nawet mówić się już nie chce) i tak dalej, wyliczać by mozna do rana...

  --
  Spełniony sen wariata:
  www.nienawisc.pl/histeria-radnej-pis-czyli-tecza-i-incydent-kalowy/
 • estella50 27.09.19, 19:52
  Spsiała (spisiała?) nam cała nasza polityka. W każdym sektorze. W kraju i za granicą. Nie widzę nic, absolutnie nic, żadnego osiągnięcia podwładnych Kaczyńskiego. Płyną na fali koniunktury gospodarczej, ale ona zaczyna się kończyć. A reszta to arogancja, ignorancja, chciwość i buractwo. Kolejność dowolna.
  Za głupie kary można usunąć głupiego urzędnika. Ale na jego miejsce będzie jeszcze głupszy czyiś pociotek w tym pisowskim państwie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka