Dodaj do ulubionych

Taśmy prawdy

03.10.19, 18:42
To nagranie może zmienić wynik wyborów a rolnicy muszą znać prawdę! W internecie ujawniono taśmę z zamkniętego spotkania ministra Ardanowskiego z dyrektorami, z której dowiadujemy się, że ARiMR zarządzany przez PiS to instytucja chora a zaległości w obrabianiu wniosków mają już nie miesiąca a lata. Ardanowski przyznaje też, że zaległości i zaniedbań nie da się już zwalić na poprzedników.
„Wszyscy jesteście z tej rekomendacji, czyli Prawa i Sprawiedliwości… skandaliczne jest, iż tysiące wniosków na modernizację leża, nie są obrobione. Na Rolniczy Handel Detaliczny w całym kraju złożono 400 wniosków, jest to hit propagandowy rządu PiS. W lutym wnioski przyjęte i żaden nie rozpatrzony” – słyszymy na nagraniu.


www.wiesci24.pl/2019/10/02/tasmy-prawdy-ardonowskiego/?utm_campaign=shareaholic&fbclid=IwAR306RIOoCJ2U2Sm1v5PKt2sPgcDujBUa91kQCouZn2o1NCsDMmLJhib0uM
Ujrzą światło dzienne?


--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Obserwuj wątek
  • dociek Re: Taśmy prawdy 03.10.19, 21:03
   I pomyśleć, że prymitywne, knajpiane gadki nagrane przez kelnerów rozwaliły rządy PO.

   --
   Prawdziwa dama pije tylko czysty spirytus. I nigdy w małej ilości. (Michaił Bułhakow)
   • zajbel Re: Taśmy prawdy 04.10.19, 08:30
    A znacie odpowiedź Ardanowskiego? Powiedział że spotkanie nie było zamknięte. Tylko na tyle sie zdobył. To cały Pis, tak odpowiedzieć żeby nic nie powiedzieć. Tak samo zresztą prezentował się Wojciechowski na przesłuchaniu na komisarza UE
     • estella50 Re: Taśmy prawdy 04.10.19, 14:05
      A żeby przykryć taśmy Ardanowskiego, to wyszukali szybko tajnie nagraną prywatną wypowiedż S. Neumanna. Nie jest w tej wypowiedzi niewinnym chłopczykiem, jak wielu nie jest. Niestety, politycy opozycji nawet w prywatnym gronie, nawet wśród przyjaciół muszą pamiętać o tym, że Brutus może być wszędzie!
      • iryska2604 Re: Taśmy prawdy 04.10.19, 21:00
       PiS w latach 2015- 2016 wyrzucił z ARiMR ponad 1, 6 tys. pracowników, w tym prawie 400 doświadczonych kierowników i zastąpił swoimi ludźmi. Zamiana nie okazała się dobrą zmianą - Polsce grozi utrata pieniędzy z UE na rolnictwo. Efekty widzi nawet minister Ardanowski: pracę ARiMR nazywa „kpiną z rolników”.


       Na rozpatrzenie do dziś czekają tysiące złożonych w lutym wniosków na dofinansowanie modernizacji gospodarstw. Podobnie wygląda sytuacja wniosków o rolniczy handel detaliczny. Wykorzystanie środków z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na modernizację wsi wynosi zaledwie 30 proc, gdy średnia unijna to 50 proc. Jak będzie tak dalej, przepadną miliony euro z UE.


       natemat.pl/blogi/urszulapaslawska/286373,samokrytyka-ministra-ardanowskiego
       Cztery lata temu PiS obiecał rolnikom złote góry. Co z tego wyszło, wiemy. Teraz również obiecuje różne rzeczy, lecz tym razem polska wieś nie da się nabrać. Jak mówi stare przysłowie, „Polak mądry po szkodzie”.
       Tylko czy czasem nie obudzi sie polska wieś za późno?


       --
       mieć w górze niebo a w sobie spokój...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka