Dodaj do ulubionych

Prawybory w Wieruszowie

04.10.19, 20:50
Już raz, w 1997 roku, organizowali u siebie prawybory. Marcin Palade, znany politolog, ekspert ds. sondaży wyborczych, bardzo aktywny na Twitterze, był wówczas ich pomysłodawcą. Również dziś władze miasta zwróciły się do niego o wsparcie. – Jesteśmy papierkiem lakmusowym, który odzwierciedla preferencje polityczne Polaków – mówi z dumą zastępca burmistrza Wieruszowa. Prawybory w tym mieście już 6 października. To pierwszy taki test w tej kampanii w Polsce.

natemat.pl/286187,prawybory-w-wieruszowie-polska-w-pigulce-zjada-politycy-wszystkich-partii
No, zobaczymy...


--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Edytor zaawansowany
 • m.y.q.2 04.10.19, 23:29
  Według mnie opozycja wcale nie chce wygrać tych wyborów. Chcą tylko dostać się do sejmu i senatu, pieniądze takie same, jak ci, co rządzą, ale odpowiedzialność o wiele mniejsza. Przy tym można stale błędy rządzącym wytykać.
  Oczywiście nie chcę, żeby wygrał pis z wszystkimi oszołomami wciskającymi się w dudę czarnym, ale zdaje się, że moi rodacy są w stanie ostrej utraty zmysłów, zaczadzeni tą podłą zmianą. Dobrze to nie rokuje!

  --
  Niektórzy są przekonani, że ich kaganiec to przyłbica.
  St.Jerzy Lec
 • iryska2604 05.10.19, 21:05
  Wcale sie za mocno nie dziwię. Wyobraź sobie teraz ten bajzel do ogarnięcia. Ja się trochę dziwię ludziom którzy maja nadzieje że program który im jakiekolwiek ugrupowanie przedstawi - jest wiążący. Obiecac mozna wszystko ale to nie ma mocy prawnej .A POLAK CHCE PRZEDE WSZYSTKIM KASY i tu jest problem.Nie pyta kto za to kiedys zapłaci,czy jego dzieci i wnuki. I jeszcze powie jeden z drugim - "oni kradną ale sie chociaz dzielą". Nie chcę brzydko mówić ale jak określić taki naród? Czasem mi wstyd...

  --
  mieć w górze niebo a w sobie spokój...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka