Dodaj do ulubionych

Głoszą pokój i miłość bliźniego. Niektórzy.

09.10.19, 06:40
Najlepsza metodą jest zbrojna krucjata. Zatem, mamy już kibolskich Rycerzy Maryi, którzy zapobiegną powszechnemu paleniu i krzyżowaniu chrześcijan w naszym kraju.

polityczek.pl/youtube/11760-ks-kneblewski-powinny-byc-organizowane-pielgrzymki-zbrojne


http://polityczek.pl/images/aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaskeodefffff.png

"Emerytowany proboszcz Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy - ks. Roman Kneblewski wypowiedział się w czasie homilii na temat zagrożen, jakie jego zdaniem stoją przed chrześcijaństwem.

Pan Jezus mówi "kto nie ma miecza - niech sprzeda płaszcz i kupi miecz". Pana Jezus to nie jest żadne "ciaciaracia ugłaskane". Pan Jezus potrafi wziąć bicz i przepędzać ze świątyni.

Trwa demoralizacja zorganizowana, deprawacja naszych dzieci i młodzieży. Deprawatorzy wchodzą już do przedszkoli i deprawują nasze dzieci. Nam nie wolno milczeć. Pacyfizm, taki pokój za wszelką cenę to jest herezja. Naszym zadaniem jest podejmować walkę. (...) Nie wolno nam być spokojnymi, kiedy dzieje się taka zorganizowana deprawacja, musimy się przeciwstawiać temu wchodzeniu deprawatorów do przedszkoli, szkół, jakimś cudacznym obrzydliwym - paradom, marszom. Naszym obowiązkiem jest podejmować walkę, powiedzieć basta, ani kroku dalej.

(...) Najbardziej prześladowaną grupą ze wszystkich ludzi w świecie są chrześcijanie. Nasi bracia chrześcijanie są masowo mordowani, torturowani, prześladowani. Głowy im się ucina, krzyżuje się ich, pali żywcem a my co? A my mamy się ujmować za jakimiś cudacznymi mniejszościami, a nie pamiętać o naszych prześladowanych braciach? To i dzisiaj tak jak ongdyś powinny być organizowane pielgrzymki zbrojne, krucjaty. Europa powinna posłać wojsko, żeby dać odpór temu prześladowaniu chrześcijan i tu nie ma żadnej przesady, a to, że w tej chwili nie jesteśmy zdolni do organizowania krucjat - to świadczy jak najgorzej o upodleniu, skundleniu naszej łacińskiej cywilizacji. Zamiast bronic naszych braci zgadzamy się na to, że Europa jest aktualnie podbijana przez wdzierające się masy muzułmanów, jak my daleko upadliśmy?!
"

--
Katol to taki człowiek, który gdyby raz w tygodniu w niedzielę nie usłyszał od klech, że jest dobrym człowiekiem, to by się sam zabił z nienawiści.
Obserwuj wątek
   • iryska2604 Re: Głoszą pokój i miłość bliźniego. Niektórzy. 09.10.19, 19:47
    "Nie jesteś Polką", "idiotka", "Ukrainka", "Żydówka", "Niemra" – to wyzwiska, które ze strony członków klubu PiS słyszy posłanka Joanna Scheuring-Wielgus (niezrzeszona). Polityczka, która startuje w wyborach z drugiego miejsca listy Lewicy w Toruniu, nie jest pewna, czy zdobędzie mandat, ale zachęca do pójścia na wybory. – Każdy jeden głos ma znaczenie – podkreśla.

    natemat.pl/286677,wybory-2019-joanna-scheuring-wielgus-wywiad-poslanki-w-natemat
    Z pełnym poparciem kapłanów - jak mniemam.


    --
    mieć w górze niebo a w sobie spokój...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka