Dodaj do ulubionych

PiS zdradziło Smoleńsk. Kapłan wycofany.

09.10.19, 07:20
Kapłan wycofany, sekta i wzajemna, wybudzona nienawiść narodowa - pozostały.

wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/andrzej-stankiewicz-smolensk-zniknal-we-mgle-razem-z-macierewicze/w1jdc57


"Gdyby brać na poważnie pożegnalne wystąpienia Antoniego Macierewicza z okresu, gdy odchodził z ministerstwa obrony, to należałoby uznać, że PiS zdradziło Smoleńsk. Na początku 2018 r. Macierewicz mówił w telewizji Trwam: — Jak najszybciej musimy doprowadzić do wyjaśnienia, jak do tej zbrodni doszło. Musimy jasno postawić odpowiedzialność. Nie wolno nam dopuścić, by ta zbrodnia uszła płazem, by naród się nie dowiedział, kto jest za nią odpowiedzialny. Zrobię wszystko, byście państwo uzyskali pełną informację na ten temat jak najszybciej.

Od tego wystąpienia minęło ponad półtora roku. W tym czasie Smoleńsk zniknął z polityki PiS, nie pojawia się w wystąpieniach Jarosława Kaczyńskiego, nie stanowi elementu kampanii, został też wycięty z programu wyborczego PiS.
"


--
Jednakowoż ciemnota w Polszcze grasuje nadal.
Edytor zaawansowany
 • iryska2604 09.10.19, 18:19
  Na Smoleńsku wjechali do władzy i co roku zmieniało sie hasło przewodnie. Teraz już spowszedniało, wiadomo.A suweren dalej nie łapie o co w tym chodzi.

  --
  mieć w górze niebo a w sobie spokój...
 • adria231 10.10.19, 05:30
  Pisiarnia ma nowe paliwo : poległ Szyszka w kampanii wyborczej....
 • dociek 10.10.19, 06:43
  PiSiarnia ujada. Najgorsze jest to, że wściekłe byle kundle potrafią w stadzie zagryźć człowieka.

  --
  "Mężczyźni wkładają to w tamto, a kobiety wkładają w to uczucie". (Witkacy) Chodzi tu zapewne o... sprzątanie? (Dociek)
 • estella50 10.10.19, 07:30
  wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Polityka/Jan-Szyszko-nie-zyje.-Krystyna-Pawlowicz-oskarza-TVN-na-Twitterze
  "TVN pewnie się cieszy, wczoraj wieczorem wściekłe szczuli na Profesora Szyszkę. Profesor, jako człowiek wrażliwy tego już nie mógł znieść. Zaszczuliście kolejnego wybitnego patriotę... Cieszycie się TVN...co?" – napisała na Twitterze Krystyna Pawłowicz.
 • aga-kosa 10.10.19, 10:34
  I płuca mu wysiadły? aga
 • zajbel 10.10.19, 13:06
  Mój mąż też zmarł na zatorowość płucną, nagle, nikt na niego nie napadał, obchodziłam się z nim jak z jajkiem ale niestety muszę obiektywnie przyznać że całe swoje życie ciężko pracował na to aby tak się stało. Palił, lubił wypić , miał mało ruchu, jako kierowca zawodowy spędzał długie godziny za kierownicą , jadał niesystematycznie i był nader nerwowy. Nie twierdzę że Szyszko prowadził podobny tryb życia ale mogło tak być i niestety panna Krysia znów wypuściła z siebie szambo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka