Dodaj do ulubionych

TRZY CYTATY. Tylko trzy cytaty...

09.10.19, 20:30
Nie smog skraca życie, ale brak higieny osobistej Polaków. Religia jako najważniejszy przedmiot w szkole. In vitro? "Eksperyment naukowy". Takimi poglądami można by obdzielić kilku prawicowych fanatyków. Tymczasem pochodzą z jednej głowy, kandydata PiS do Senatu i ojca prezydenta, prof. Jana Dudy.

natemat.pl/286747,jan-duda-o-in-vitro-higienie-religii-cytaty-z-ojca-prezydenta-dudy
Po raz pierwszy słyszałem prof. Dudę w roli kandydata podczas debaty TOK FM, która odbyła się we wrześniu. To było traumatyczne doświadczenie. Trudno było uwierzyć, że naukowiec, profesor nauk technicznych, wykładowca AGH, potrafi sadzić takie partyjne kocopoły i prezentować totalną niekompetencję właściwie w każdym poruszanym temacie. Przykład? Jedyne, co miał do powiedzenia w temacie podejrzanych wydatków Polskiej Fundacji Narodowej, to: "a za rządów PO wyprowadzono 260 miliardów z podatku VAT".
Przeczytajcie zresztą resztę.


--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Edytor zaawansowany
 • estella50 09.10.19, 21:07
  Skąd się biorą takie odmieńce? Niedawno czytaliśmy o pani profesor, która nie radziła mycia intymnych części ciała. A że ojciec prezydenta AD ma takie dziwaczne poglądy na cokolwiek ze współczesnego życia? Nie wiem, skąd on to wziął (bo nie z nauki przecież), ale wiem już skąd wziął swoje poglądy np na zmiany klimatyczne obecny prezydent RP, przez niektórych tytułowany Adrianem. Poglądy godne absolwentów podstawówki i w wieku nastoletnim.
 • iryska2604 09.10.19, 22:53
  Człowiek z takimi poglądami i wiedzą był wykładowcą...I dziwić sie potem skąd się bierze takie społeczeństwo -przynajmniej część (ups...pardon - nie ubliżając nikomu..)

  --
  mieć w górze niebo a w sobie spokój...
 • adria231 10.10.19, 05:22
  Zawsze zastanawiałam, skąd tyle głupoty u ludzi. Niektórzy maja to w genach.
 • aga-kosa 10.10.19, 10:43
  Dlaczego się dziwicie, to prof Jan Duda wychował naszego prezydenta?
  Wcale się nie zdziwię jak znamienity prof J D zostanie senatorem wink aga

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka