Dodaj do ulubionych

Zawiedziona 60 tka

09.10.19, 21:18
Witam. Szukałam fajnego forum osób w podobnym wieku i znalazłam TO.
Czytam i oczom nie wierzę. Polityka, PIS itp.....
Ludzie czy wy już nie żyjecie. Świat się kończy czy co. Nie macie innych życiowych tematów. Jakichś wspólnych pasji, rozrywek? Radości życia?
Ja mam 63 lata, jeszcze pracuje i chce mi się żyć. Myślałam że spotkam tu fajnych ludzi, pogadamy...
Ale może to nie to forum. Może pomyliłam.
Obserwuj wątek
  • estella50 Re: Zawiedziona 60 tka 09.10.19, 21:44
   Tutaj są sami fajni ludzie płci obojga smile To chyba tylko Twój pech, że nie podzielają tutaj Twojej pasji do rozrywek. Na forum politycznym w dzisiejszej prozie życia jednak trudno o uśmiech i rozrywkowy temperament.
       • zajbel Re: Zawiedziona 60 tka 10.10.19, 13:01
        Jesteśmy w przededniu bodaj najważniejszych w w Polsce powojennej wyborów, po 13.10.2019 nic już nie bedzie takie jak jest. I choć ani czołgów nie będzie na ulicach ani bomby na nas nie polecą to możemy stracić bezpowrotnie i wolnośc i wiarę w to że kiedyś może być normalnie. I niestety jest to o wiele ważniejsze od zainteresowań, rozrywek itp. Przecież każdy z nas oprócz wypowiadania się na forum prowadzi normalne życie, ma radości i smutki, słowek żyje jak każdy przecietny cłowiek. Ale tu na forum tuż przed wyborami ważne jest to że wspieramy się wspólnie i nie dajemy ogłupić.
     • wikul Re: Zawiedziona 60 tka 10.10.19, 20:28
      iryska2604 napisała:

      > A właściwie czego szukasz? I co rozumiesz pod tytułem życie?


      Prawdopodobnie to jest przedstawicielka elektoratu który nie chodzi do wyborów i jest z tego dumny bo mu się wydaje że polityka nie ma wpływu na jego życie. Smutne to bardzo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka