Dodaj do ulubionych

Jaki szef, tacy pracownicy.

25.10.19, 06:13
Czyli coś o głowie i zepsutej rybie. I o "niespodziewance", czyli zaskoczeniu prezesa.

wiadomosci.wp.pl/skandal-w-resorcie-finansow-bliski-wspolpracownik-mariana-banasia-mial-kierowac-mafia-vatowska-6438693783836801a?wga_sa=sidebar-menu-left

Skandal w resorcie finansów. Bliski współpracownik Mariana Banasia miał kierować mafią vatowską
Jeden z najbliższych współpracowników Mariana Banasia w Ministerstwie Finansów siedzi w areszcie. Prokuratura podejrzewa go o kierowanie grupą przestępczą, która miała wyłudzić niemal 6 mln zł. Prezes NIK jest zaskoczony tymi informacjami.

Urzędnicy zajmujący wysokie stanowiska w Ministerstwie Finansów dopuszczali się oszust podatkowych, okradając państwo z podatku VAT - twierdzi "Rzeczpospolita".

Jak ustalił dziennik, od dwóch lat trwa śledztwo w sprawie wyłudzeń VAT przez grupę przestępczą, którą mieli kierować wysocy urzędnicy resortu finansów. Zarzuty usłyszało już 15 osób, w tym dwaj podwładni prezesa NIK Mariana Banasia z czasów, gdy pracował w ministerstwie, a także szef jednego z największych urzędów skarbowych w Polsce. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Zachodniopomorski Wydział Prokuratury Krajowej w Szczecinie i Centralne Biuro Śledcze Policji.

Wykorzystując fikcyjny obrót sztuczną biżuterią i tarcicą, grupa złożona z urzędników resortu miała wyłudzić 5 mln 860 tys. zł.

--
Im bliżej, tym gorzej.
Obserwuj wątek
    • aga-kosa Re: Jaki szef, tacy pracownicy. 25.10.19, 09:30
      Dociek litości. Przeczytałam całość i dyskusję pod. Wszystko mi opada.
      DZIŚ DZIEŃ KUNDELKA - nie żebym coś sugerowała wink Mam w domu takiego kundla, a w zasadzie "sto-ras" i on mi takiego świństwa nie zrobi jak sobie robią rządzący. aga

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka