Dodaj do ulubionych

o czym chcemy napisać ???

28.10.19, 17:19
... ja dzisiaj mam ochotę powiadomić Was o "triumfalnym" wjeździe dalekobieżnego na dworzec ..
szczecin.wyborcza.pl/szczecin/7,34939,25353729,wstrzymany-ruch-pociagow-na-trasie-do-i-ze-szczecina-opoznienia.html#s=BoxLoSzMT

niestety, orkiestry powitalnej nie było ...

p.s. Panie Szefowe przepraszam , że bez Ich zgody ....
Obserwuj wątek
      • estella50 Re: o czym chcemy napisać ??? 28.10.19, 18:00
        Naszych tam nie znajdziesz wink
        Obserwuję pewne polityczne forum dla seniorów. Bardzo były tam aktywne osoby pisowskiego pochodzenia. Nieraz padały zarzuty, że są trollami. No i zaraz po wyborach parlamentarnych nagle ich wszystkich wymiotło! Chyba płacić im Kaczyński przestał.
            • alfredka1 Re: o czym chcemy napisać ??? 30.10.19, 19:44
              też na temat ....
              ot, doszło do tego że" baćka" nas krytykuje i .... ma rację ....
              ..Polski resort zdrowia przygotowuje ustawę, która ułatwi zatrudnianie zagranicznych lekarzy. Skomentował ją Alaksandr Łukaszenka. - Jeżeli państwo tak dobrze się rozwija, to dlaczego są zainteresowani specjalistami z Białorusi, z "dyktatury"? - powiedział prezydent Białorusi.
              • iryska2604 Re: o czym chcemy napisać ???A piszcie co chcecie 30.10.19, 20:16
                Kochana, nie trzeba miec żadnego zezwolenia aby pisac na forum,rozpoczynać dyskusję, zamieszczać ciekawe rzeczy.To forum jest otwarte a ciągnę to bo obiecałam kiedyś Marii- załozycielce że go dopilnuję. Poprosiłam Agę żeby mi w tym pomogła. Tak że pisz co chcesz i ile chcesz,będę bardzo rada.

--
                mieć w górze niebo a w sobie spokój...
                  • m.y.q.2 Re: o czym chcemy napisać ???A piszcie co chceci 04.11.19, 12:07
                    Bardzo dobry pomysł, pięknie ta ściana wygląda!
                    Raz w życiu, w odległym dzieciństwie byłam w Szczecinie, ale dzięki lekturze książek Moniki Szwai czuję do Twego miasta, Alfredko, ogromną sympatię!
                    Również dzięki Tobie, takiej zawsze na luzie, uroczej, mądrej i ciepłej osobie. Miło Cię czytać!

--
                    Ślepej wierze źle z oczu patrzy.
                    St. Jerzy Lec
                  • ewa9717 Re: o czym chcemy napisać ???A piszcie co chceci 04.11.19, 23:01
                    Świetna ta ściana!

--
                    Wzrusza mnie delikatność uczuć wiernych. Nie razi Jasna Góra zafajdana na brunatno, a rażą kolorowe ławki w parkach...
                    wiadomosci.wp.pl/kielce-spor-o-teczowe-lawki-6442389122959489a
                    A to już nawet nie kpina, to splunięcie w twarz...
                    wiadomosci.wp.pl/trybunal-konstytucyjny-ryszard-terlecki-ujawnia-nazwiska-kandydatow-pis-6442444635064449a
                    • estella50 Re: o czym chcemy napisać ???A piszcie co chceci 05.11.19, 09:45
                      Na dachach wielkomiejskich domów tworzy się parki, ustawia ule, teraz żywą zieloną ścianę postawiono. Chyba to znak czasów? Zabieramy przyrodzie jej naturalne siedliska, wycinamy puszcze, zasypujemy mokradła. Ale też zaczynamy wprowadzać odmianę natury do miast.
                      Inną wrażliwość ma jednak człowiek wycinający, a zupełnie inną człowiek wspomagający i tworzący. Walka Dawida z Goliatem?
                        • estella50 Re: o czym chcemy napisać ???A piszcie co chceci 05.11.19, 14:21
                          Jeden z komentarzy:

Rafał Jan Patro Mówić dzieciom, jak się rodzi życie - źle. Mówić dzieciom jak się odbiera życie - dobrze. Totalny upadek wartości. Zło kodowane w głowach dzieci zamiast miłości. Analogiczne zdjęcia z islamskimi dziećmi wzbudzały wielkie poruszenie w internecie. Jak teraz zareagują wrażliwi obywatele?

Niestety pod artykułem wiele jest wpisów rodziców, którzy nie widzą w takich zajęciach nic złego!

Co mają w głowie te panie przedszkolanki?! Grupy rekonstrukcyjne do kilkulatków zapraszać? W ogóle nie mieści mi się w głowie, żeby maluchy w ramach wychowania uczyły się o zabijaniu.
                          • m.y.q.2 Re: o czym chcemy napisać ???A piszcie co chceci 05.11.19, 14:42
                            Panie przedszkolanki pewnie nic nie miały do powiedzenia. Ukaz z góry i wykonać!
                            Pewnie wielu rodziców z aprobatą wypowiadało się o uczestnictwie swych pociech w polowaniach na zwierzęta, a i w zabijaniu ludzi nie widzą nic złego.
                            Zło widzą natomiast w Harrym Potterze, który od przeszło dwudziestu lat jest ulubioną lekturą, nie tylko dzieci. Bo tam używają różdżek, a należy używać różańców. I kałachów, byle poświęconych!

--
                            do niedokończonych lektur
                            do niedokończonych pytań
                            wracać zawsze jest warto
                            i czytać.
                              • estella50 Re: o czym chcemy napisać ???A piszcie co chceci 05.11.19, 18:58
                                To już dla mnie jest zupełnie niezrozumiałe! Nie tylko w przedszkolu, ale nawet w żłobku dzieci dostają do zabawy repliki broni?! I tam też jacyś rekonstruktorzy czy inni terytorialsi chodzą z wykładami? To jest chyba wynik jakiejś instrukcji ze strony rządzących, żeby sobie kadry bohaterskich bojowników wychować.
                                Babcie i dziadkowie - zwróćcie uwagę, czy i waszych wnuków ktoś nie indoktrynuje w ten sposób!
                                • pia.ed O czym chcemy napisać ? A piszcie co chcecie 07.11.19, 13:31
                                  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,25386736,niemcy-policja-zatrzymala-po-oblawie-15-letnia-polke-jest.html#s=BoxOpLink

Dramat. Makabra. Współczucia dla rodziny.

Tylko Turcy i Polacy zmuszają starsze siostry do opieki nad rodzeństwem. Tymczasem jest to obowiązek rodziców: są przedszkola, rodzice nie musza zapier...po 10 godzin dziennie, żeby się w wakacje w Polsce nowa fura powozić.
                                  Trzyletnie dzieci są trudne, a nastolatkowie wybuchowi - poniosły ja emocje. Mogła nie uciekać i wezwać policję, posiedziałaby w zakładzie poprawczym, starym by pewnie ograniczyli prawa wychowawcze, a potem by wyszła i zaczęła swoje życie. Swoje, a nie jako darmowa niańka dla przyrodniego rodzeństwa.

.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka