Dodaj do ulubionych

Jak dostali prezent od Tuska ...

30.10.19, 17:35
... w postaci podwyższenia wieku emerytalnego to zamiast wdzięczności miotali obelgi i wyśmiewanie. Teraz widać kto miał rację i kto jest przewidującym mężem stanu.

www.wiesci24.pl/2019/10/30/znowu-chca-oszukac-polakow-rzad-mysli-o-podwyzce-wieku-emerytalnego/?fbclid=IwAR0qA34rqFN568XalWGgswIFARj_xF-8zcibH6khd4F59PFIszadmr_b5CA
Obserwuj wątek
    • dociek Re: Jak dostali prezent od Tuska ... 30.10.19, 18:01
      I co teraz zakłamani PiSsmani? Głupio będzie wracać do wieku 67 lat? Znowu wina Tuska?

--
      Katol to taki człowiek, który gdyby raz w tygodniu w niedzielę nie usłyszał od klech, że jest dobrym człowiekiem, to by się sam zabił z nienawiści.
          • aga-kosa Re: Jak dostali prezent od Tuska ... 31.10.19, 08:03
            Ja się wcale nie chwalę, ale napisałam jeszcze podczas kampanii - kiedy PiS obiecywał obniżenie wieku, że PO wykonało "czarną robotę" i PiS powinni być wdzięczni. Teraz wesoło z podwyższaniem nie będzie.
            "Dzięki " wspaniale działającej Służbie zdrowia, ludzie maja powód do oporu - wielu nie ma szans dożyć emerytury.
            Może niech podniosą zasiłek pogrzebowy aga
            • adria231 Re: Jak dostali prezent od Tuska ... 01.11.19, 06:18
              Polacy jeszcze długo dławić się będą pisimi prezentami wyborczymi. Wcześniejsza emerytura powinna być powiązana z odpowiednio długim stażem pracy ( np. 40 lat legalnego zatrudnienia). Byłoby to zarazem zachętą do likwidowania szarej strefy w zatrudnieniu. Podobnie mam negatywny stosunek do 500+ w obecnej formie.|Obecnie te pieniądze, to jałmużna, darowizna. Te pieniądze to wzrost alkoholizmu i innych patologii.Te pieniądze powinny być powiązane z wynagrodzeniem za pracę w formie zwolnień od podatku lub dodatku "rodzinnego" do pensji. Owszem, nie byłoby to tak nośne propagandowo- a przecież o to chodzi łaskawemu pisowi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka