Dodaj do ulubionych

Na dzisiejszy dzień

• iryska2604 Re: Na dzisiejszy dzień 01.11.19, 18:06
          Miałam nadzieję ,że to nagranie -wysłuchane w spokoju ,pobudzi was do refleksji....Nie wyszło. Ja na przykład chciałabym aby mi towarzyszyło jak bedę zmierzać na tamtą stronę.

--
          mieć w górze niebo a w sobie spokój...
          • dociek Re: Na dzisiejszy dzień 01.11.19, 19:35
            Różne ma się wyobrażenia na taką okoliczność. Dla mnie to praktycznie bez znaczenia. Ale nie powinni się smucić. Tak działa natura.

--
            Katol to taki człowiek, który gdyby raz w tygodniu w niedzielę nie usłyszał od klech, że jest dobrym człowiekiem, to by się sam zabił z nienawiści.
          • alfredka1 Re: Na dzisiejszy dzień 01.11.19, 19:39
            Irysko...
            jeżeli dociera do nas coś refleksyjnego i to w taki smutny dzień to uciekamy wgłąb siebie .
            Jednego jestem pewna - gdy skończę pobyt na tym padole to nie będę odchodziła ... zwyczajnie ... mnie już nigdzie nie bedzie sad((
          • estella50 Re: Na dzisiejszy dzień 01.11.19, 19:42
            Irysko, różne mamy wrażliwości. I nawet te nasze, prywatne też są różne w zależności od dnia, nastroju, różnych okolicznościowych przypadłości.
            Wieczorem dotarłam na grób rodziców. A tam obok moich jest wianuszek i piękne znicze, a nie wiem od kogo? Brat przecież nie żyje. A tu ktoś pamięta i dodatkowo przystroił pomnik. Może kiedyś się dowiem kto to?
            • alfredka1 Re: Na dzisiejszy dzień 01.11.19, 20:12
              Jak to miło .... też staramy się na opuszczonych grobach chociaż jedną świeczkę zapalić ...
              i na grobach żołnierzy naszych i rosyjskich też .
              /a na grobie moich bliskich w Wilejce już nie postawię . Cmentarz zaorano sad
              /oby już było "pojutrze"/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka