Dodaj do ulubionych

Okradal kontenery PCK z odzieżą dla ubogich...

02.11.19, 11:39

wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,25370977,kolejny-polityk-pis-z-zarzutem-okradania-kontenerow-z-odzieza.html#s=BoxOpImg3

ont 02.11.2019

Tyle mu zrobią co i innym czyli nic. Zalewska i spółka szmaciana , Banaś i spółka mafijna,
Kaczyński i spółka deweloperska, Gapiński i spółka bankowa, Macierewicz i spółka smoleńska ,
wszyscy mają się dobrze.

rewolucja_wisi_w_powietrzu 02.11.2019

Pisanie o tym nie najmniejszego sensu; Polakom to nie przeszkadza. Byle wystarczyło na fajki,
żołądkową gorzką i weekend w Łebie.

jerypi02.11.2019, 08:27

Podoba mi się ta kategoria prawna: "nie czuję się winny". Dobrzy prawnicy powinni opracować wykładnię.
Czy ma zastosowanie tylko w mediach, gdy dziennikarze się czepiają, czy także w prokuratorze i w sądzie?
I co ona znaczy? „Skoro kradła też Zalewska, a jej nic nie jest, to po c..j się mnie czepiacie?”
Czy raczej: „Skoro kradłem na potrzeby PiS, to o jakiej winie może być mowa?”
A może: „Zapewniali mnie, że nie będzie żadnych śledztw, więc się od.........e?”

.
Obserwuj wątek
    • aga-kosa Re: Okradal kontenery PCK z odzieżą dla ubogich 02.11.19, 14:45
      Dziadyga właził do środka do kontenera, czy zabierał kontener z sobą. Przynajmniej dwa razy do roku robię remanent w szafach i wkładam do kontenera. To jest wysokie "coś" trzeba się wysilić włożyć na dość wysoką półkę i pociągnąć za wajchę. Wtedy pakunek wpada do środka. Widać PiS ma zdolnych "polytyków" aga
      • pia.ed Re: Okradal kontenery PCK z odzieżą dla ubogich 03.11.19, 10:23

aga-kosa napisała:
        To jest wysokie "coś" trzeba się wysilić włożyć na dość wysoką półkę i pociągnąć za wajchę.
        Wtedy pakunek wpada do środka. Widać PiS ma zdolnych "polytyków" aga

To wcale nie jest trudne jak sie wydaje... w Malmö nocami rumunscy Cyganie okradaja contenery wywazajac metalowa sztabe jakims narzedziem. Polityk tego nie musi robic, bo PCK przewozi kontener do swego lokalu i otwiera, a on bierze to co chce... z pewnoscia nie on jeden, bo pracujacym tam tez cos sie nalezy wink

.

.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka