Dodaj do ulubionych

Świeżo niepokalane

07.11.19, 06:45
Czy te panie uzyskają status grzesznic, ofiar in vitro, czy nowych matek boskich?

wideo.wp.pl/zakonnice-zaszly-w-ciaze-kosciol-wszczal-sledztwo-6443251402889345v

"Zakonnice zaszły w ciąże. Kościół wszczął śledztwo.
Kościół katolicki prowadzi śledztwo w sprawie dwóch zakonnic, które zaszły w ciąże podczas misji w Afryce. Kobiety pochodzą z włoskich zakonów i w tym roku odbywały dwie oddzielne misje na Madagaskarze. Po powrocie do Włoch jedna z nich zaczęła skarżyć się na silne bóle brzucha i odwiedziła lekarza. Okazało się, że 34-latka jest w zaawansowanej ciąży. Druga z zakonnic, przełożona w swoim zakonie, domyśliła się swojego stanu. Oprócz śledztwa ws. ciąż, Kościół zamierza również ustalić, jak o sytuacji dowiedziały się media.
"

--
Katol to taki człowiek, który gdyby raz w tygodniu w niedzielę nie usłyszał od klech, że jest dobrym człowiekiem, to by się sam zabił z nienawiści.
Obserwuj wątek
        • suender Re: Świeżo niepokalane 07.11.19, 10:29
          Estella50:

> Matka przyprowadziła swoją 18 letnią córkę .........

Fakt: Ta historyjka mogła bawić w zamierzchłej przeszłości.
          Od kiedy pobożni wyznawcy Wielkiego Potfora Spaghetti zawzięcie polecają in-vitro implikujące patologiczne ciąże, to córka może mieć w 90% rację.
          No, ale zapewne nasza Estella50 jeszcze o tym chyba nie wie, - co zresztą też jest ze wszech miar prawdopodobne.

Daruję jeszcze młodej (69 lat) Estelli50 dzisiejsze słoneczne i piękne popołudnie, oraz pozdrawiam.
    • suender Re: Świeżo niepokalane 07.11.19, 08:28
      dociek 07.11.19, 06:45

> Kościół katolicki prowadzi śledztwo w sprawie dwóch .....................

Obydwie strony ideologicznej barykady prowadzą śledztwa.
      Ja dołożę, że obecnie wyznawcy Wielkiego Potfora Spaghetti też prowadzą śledztwo jakim prawem naukowcy podważyli kolejny dogmat św. Karola Darwina, - szczegóły tutaj:

wideo.wp.pl/naukowcy-podwazyli-jedna-z-glownych-teorii-darwina-6443205583529601v

Pozdrawiam miłościwie.
      • aga-kosa Re: Świeżo niepokalane 07.11.19, 10:51
        Napisałam kiedyś, że najbardziej skuteczna p-ko ciąży jest tabletka witaminy C. Wkłada się ją między kolana i mocno ściska. To jest JEDYNY skuteczny środek, który można kupić nie naruszając niczyjego sumienia. crying aga listopad 2019
        • m.y.q.2 Re: Świeżo niepokalane 07.11.19, 13:50
          Jest jeszcze szklanka wody, zamiast. Te zakonnice powinny być dumne i szczęśliwe, że ich świątobliwi właściciele mogli tradycyjną metodą spenetrować ich wnętrza. Godne to i sprawiedliwe! I na pewno dzieciątka (Dzieciątka?) urodzą się bez świętokradczej bruzdy! Słuszne to i zbawienne!

--
          Ci, co mają ideę wciąż w gębie, mają ją zazwyczaj i w pobliskim nosie,
          St. Jerzy Lec
          • aga-kosa Re: Świeżo niepokalane 07.11.19, 15:14
            O 7 15 znaleziono w ogrodach w reklamówce jednodniową dziewczynkę. Noworodka znalazł mężczyzna w ogrodzie. Dziecię uratowano.
            Mimo, że wiadomość jest bulwersująca - nasunęło mi się: - Wiadomo, że dzieci znajduje się w kapuście. Widać ktoś kapusty na zimę nie wyciął. aga
          • suender Re: Świeżo niepokalane 08.11.19, 14:56
            m.y.q.2

> urodzą się bez świętokradczej bruzdy! Słuszne to i zbawienne!

Jak takimi haniebnymi tekstami chcesz osiągnąć bilet do NIEBA, to nawet moje znajomości nie są w stanie Ci pomóc,, - he, he, he, he, ......

A teraz abyś poznała nieogarnioną komplikację tego świata: Np. iż jest wielu ludzi (prostych i uczonych) co szukają swego miejsca w cieniu Najwyższego na wszelakie sposoby, mimo wielu rożnych ich rozterek w postrzeganiu otaczającej ich rzeczywistości ziemskiej (proszę posłuchać do końca ciekawych słów pieśni Pana Beno):

www.youtube.com/watch?v=pxWlcpypbz0
            Pozdrawiam.
            • m.y.q.2 Re: Świeżo niepokalane 08.11.19, 15:19
              Mój tekst jest haniebny? To jak nazwiesz gwałty na zakonnicach?
              A może się wypowiesz na temat tych świętych inaczej, co dzieci po plebaniach wykorzystują seksualnie, w razie zajścia kochanki w ciążę zmuszają ją do aborcji, lub w sąsiednim pokoju puszczają muzykę na full, kiedy rodząca ich dziecko kobieta wykrwawia się bez żadnej pomocy?
              I NIEBO milczy od 2000 lat. Ciekawe, czy oni też nieba dostąpią?

--
              Lawina bieg od tego zmienia,
              Po jakich toczy się kamieniach.
              Cz. Miłosz
              • iryska2604 Re: Świeżo niepokalane 08.11.19, 17:50
                Nie denerwuj się,suender jest nawiedzony, on juz tak ma - niech mu, ma prawo,niech mu się zdaje ze ma rację zawsze i wszędzie. Tylko po co sie tak produkuje skoro na nikogo tu nie działa?

--
                mieć w górze niebo a w sobie spokój...
              • suender Re: Świeżo niepokalane 08.11.19, 19:40
                m.y.q.2

> Mój tekst jest haniebny?

Oczywiście, że haniebny. Na mnie możesz bluźnić bez opamiętania, tak samo na duchownych w Kościele, bo nikt z nich święty nie jest! Natomiast bruzdę łączyć ze ŚWIĘTOKRADZTWEM jest właśnie haniebne (co chwały Ci nie przynosi), - więc za to tylko dostajesz małą żółtą kartkę.

> A może się wypowiesz na temat tych świętych inaczej, co dzieci po plebaniach
                > wykorzystują seksualnie, w razie zajścia kochanki w ciążę zmuszają ją do aborcji,
                > lub w sąsiednim pokoju puszczają muzykę na full, kiedy rodząca ich
                > dziecko kobieta wykrwawia się bez żadnej pomocy?

Moje stanowisko wobec takich przypadków jest od dawna znane:
                Po prostu takimi czynami oni się sami wykluczają nie tylko ze stanu duchownego, ale i z owczarni Pana! Na ich obronę NIC mam, choć wiadomo, że w każdej innej profesji taki ciężkie grzechy są popełnianie. Po prostu ilość czarnych owiec w każdym środowisku ma podobne procenty.

> I NIEBO milczy od 2000 lat. Ciekawe, czy oni też nieba dostąpią?

Tego nie wiesz, czy milczy, bo raczej jest inaczej, - czytaj: "Himmels Mühlen mahlen sehr langsam, mahlen aber trefflich fein!." ("Młyny Niebiańskie mielą bardzo powoli, ale mielą wyjątkowo dokładnie!")

> Ciekawe, czy oni też nieba dostąpią?

- Z pewnością mają podobne szanse na Niebo jak inni grzesznicy, - np, ja.

- Przypominam, by dokładnie przesłuchać zwrotki autorstwa Pana Beno i skomentować, - to jest bardzo ważne !

Pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka