Dodaj do ulubionych

No i się wydało...

09.11.19, 18:28
Wszystko wskazuje na to, że prof. Paruch nieopatrznie zdradził, jak rząd chce pozyskać jednego z senatorów opozycji. Według "Rzeczpospolitej" PiS jest z tego powodu wściekłe. "Wściekłość budzi to, że prof. Paruch opisuje potencjalną strategię polityczną i jednocześnie przykrywa w ten sposób debatę o nowym rządzie" - mówi "dobrze poinformowany rozmówca" gazety. Według niego szanse na to, że Paruch zostanie ministrem konstytucyjnym, "właśnie mocno spadły".

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25393948,rz-w-pis-wsciekli-na-prof-parucha-ujawil-potencjalna-strategie.html#s=BoxOpImg1
No i bardzo dobrze. Cwaniaczki...


--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Obserwuj wątek
  • estella50 Re: No i się wydało... 09.11.19, 19:48
   Jakbyśmy tego wcześniej nie wiedzieli! Przecież od ogłoszenia wyników wyborów wszedzie się mówi kogo z senatorów i czym mogą pisowcy przekupić. W dodatku nazywają to nie korupcją polityczną, tylko jakąś normalną polityką.
   Nie sądzę, żeby któryś z niepisowskich senatorów poszedł na otwarty układ z pisem. Kałuża musiał się z rodziną wyprowadzić po zdradzie swoich barw politycznych. Ale możliwe są zakamuflowane zagrania: a to ktoś utknie w korku, a to zachoruje w dniu ważnych głosowań.
   Trzeba będzie obserwować listę obecności w Senacie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka