Dodaj do ulubionych

Marszałek Senatu

12.11.19, 18:58
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/JDOk9kpTURBXy81ODJmNjIxOTlhZmM5MjQ3Njg0MDRlNTkzNDNmOGRmYS5qcGeSlQLNAxQAwsOVAgDNAvjCw4GhMAE
Obserwuj wątek
    • estella50 Re: Marszałek Senatu 12.11.19, 20:13
     Zwróć jeszcze uwagę, że PiS w Prezydium Senatu nie będzie miał 2 wicemarszałków (a życzył sobie!), a w Prezydium Sejmu będzie remis: 3 wicemarszałków z opozycji, 2 z PiS i marszałek Witek.
     • suender Re: Marszałek Senatu 12.11.19, 20:40
      Estella50:

      > , że PiS w Prezydium Senatu nie będzie miał 2 wicemarszałków (a życzył sobie!),

      Sobie życzył, ale podobno podał PiS tylko jednego (Karczewskiego), bo gdyby podał dwóch to by ten pierwszy mógł być nie wybrany, a on (ten pyszałek kłamliwy) jest dla nich najważniejszy do rozbijania wrogów.
      Szkoda, że opozycja nie poszła po rozum do głowy i nie wybrała z grona pisiewiczów kogoś co więcej oleju w głowie ma i jest nieco uczciwszy i 10 senatorów opozycji się pod takim wnioskiem nie podpisało.
      W takim przypadku Karczewski byłby wykiwany bez mydła, - he, he, he, .......

      Pozdrawiam.
    • iryska2604 Re: Marszałek Senatu 13.11.19, 10:40
     natemat.pl/290373,nowy-marszalek-senatu-juz-zapowiedzial-ze-wyglosi-oredzie-do-narodu

     Teraz powinno.

     Nowy marszałek Senatu prof. Tomasz Grodzki zamierza korzystać ze swoich uprawnień i już zapowiedział, że wygłosi orędzie do narodu. W opanowanej przez PiS telewizji publicznej nie będą więc w stanie sprawić, by przekaz przedstawiciela opozycji nie dotarł do Polaków.

     --
     mieć w górze niebo a w sobie spokój...
       • estella50 Re: Marszałek Senatu 16.11.19, 19:05
        Podrzucam link do świetnego wywiadu Agnieszki Kublik z prof. Grodzkim. Czyta się jak powieść. To fragment:

        Pan uwielbia operować.
        – To moja pasja. Moje życie.

        Które pan porzuca dla stołka w Senacie.
        – Pojmuję to jako misję. Najładniej opisał ją jeden z moich nauczycieli, profesor Religa. Mówił: „Jak tak operujesz jednego po drugim, raz za razem, to uratujesz w trakcie kariery może parę tysięcy osób, a jak podejmiesz mądre decyzje jako polityk, np. w dziedzinie zdrowia, to jedną decyzją możesz uratować dziesiątki tysięcy osób”.

        Uważam, że jak ojczyzna cię wykształciła, dała ci osiągnąć pozycję, którą masz, jak wykształciłeś uczniów, to może jest moment, żeby coś dać od siebie? Trzeba mieć ważny cel i być zdolnym do poświęcenia.        wyborcza.pl/magazyn/7,124059,25414563,marszalek-tomasz-grodzki-jak-ojczyzna-cie-wyksztalcila-dala.html

        Jest o planach, o sporcie, o chirurgii, rodzinie, Senacie, poglądach. Niezwykle ciekawy, stojący twardo na ziemi człowiek.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka