Dodaj do ulubionych

Łapaj złodzieja krzyczy największy złodziej

20.11.19, 06:23
Zadziwiającym jest zjawisko powtarzalności typowych zachowań. Ale cóż, skoro człowiek wywodzi się od małpy to i "małpuje" inne pawiany z ludzkiego stada.
Przytaczam przykład z USA mając jednocześnie na uwadze (ale nie z tyłu głowy) mnogie postawy polskich kapłanów i tzw. polityków prawych i sprawiedliwych. Generalnie tych, zadeklarowanych, demonstracyjnych wrogów nie tylko LGTB, ale i innych ludzkich potrzeb z przestrzeni prywatnych, ludzkich wolności myśli, ducha i ciała.
Choćby taka potępiana, jako grzeszna - masturbacja, z którą według badań miało do czynienia większość z ludzi, ale absolutnie żaden z wyżej wymienionych
.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,22667581,przykladny-maz-i-wrog-lgbt-przylapany-na-seksie-z-mezczyzna.html?fbclid=IwAR1rK80jrsVlQw68Pob2fD6Te_ozdmvEWKLBRdNca5a60Ng7Vi9qPOxOUcE

"Przykładny mąż i wróg LGBT przyłapany na seksie z mężczyzną. W swoim własnym biurze.
Jeszcze kilka dni temu Wes Goodman był członkiem legislatury stanu Ohio. W swojej kampanii stawiał na "wartości rodzinne" oraz zdecydowanie sprzeciwiał się postulatom środowisk LGBT. Jego żona jest natomiast organizatorką corocznej demonstracji przeciwko aborcji, która odbywa się pod hasłem "Marsz dla życia".

Teraz 33-letni polityk Partii Republikańskiej podjął decyzję o złożeniu mandatu. Wszystko z powodu skandalu obyczajowego z jego udziałem. Goodman został bowiem przyłapany w swoim własnym biurze na seksie... z mężczyzną - donosi "Columbus Dispatch".

Nazywany "sumieniem ruchu konserwatywnego" polityk zdecydował o ustąpieniu po spotkaniu z władzami partii. Oficjalnie z powodu "niewłaściwego zachowania" - za które przeprosił wyborców w wygłoszonym osobiście oświadczeniu.

Na swoim Twitterze Goodman opisywał siebie jako chrześcijanina, konserwatystę oraz republikanina. Wielokrotnie podkreślał, że małżeństwo to instytucja zarezerwowana jedynie dla heteroseksualnych par. Po wybuchu skandalu dostęp do jego konta został jednak ograniczony.
"
--
Im bliżej, tym gorzej.
Obserwuj wątek
    • suender Re: Łapaj złodzieja krzyczy największy złodziej 20.11.19, 19:01
      dociek 20.11.19, 06:23

> Choćby taka potępiana, jako grzeszna - masturbacja, z którą według badań miało do czynienia
      > większość z ludzi, .......

- Czyn masturbacji jest nie grzeszny, ale hiper grzeszny. Kto tu na ziemi za nią nie odpokutuje, to zabezpieczy sobie miejsce w Inferno, - a tam będzie płacz i zgrzytanie zębów.!

- Piszesz, że badania wykazały, że taką czynność praktykuje większość ludzie, - hę?
      Znaczy się iż widziałeś przy prawie każdym masturbującym się badacza z kajetem?
      Łomatko!: Czy nasz Dociek zbyt naiwny nie jest?, - he, he, he, ........

> Jeszcze kilka dni temu Wes Goodman był członkiem legislatury stanu Ohio.
      > W swojej kampanii stawiał na "wartości rodzinne" oraz zdecydowanie sprzeciwiał się
      > postulatom środowisk LGBT.

Abstrahując od tego, że GLBT to zbór pusty, bo nie ma genu LGBT, to ci niby homo sami dają najlepszy dowód na to że ich praktyki są wielce grzeszne, - gdyż nawet oni są przeciwnikami homoseksualizmu!! Więc o so chodzi?
      Cbdo.

Pozdrawiam wieczornie.
        • estella50 Re: Łapaj złodzieja krzyczy największy złodziej 20.11.19, 19:59
          m.y.q.2 - cierpliwa jesteś niesłychanie smile A nie przyszło Tobie do głowy, że Ów specjalnie prowokuje, sypie proch do ognia, miesza w tyglu, bo bawi go nasze wzmożenie? Nudzi się biedaczysko i tak właśnie czas wypełnia?
          Myślę tak, bo nie sposób wierzyć, że w XXI wieku ktoś mógłby tkwić w tak średniowiecznym zapamiętaniu. Dla mnie to już tylko ciekawostka rodzajowa.
        • suender Re: Łapaj złodzieja krzyczy największy złodziej 20.11.19, 21:05
          m.y.q.2

> Obudziłeś się po pięciuset latach snu, ....

Powiem Ci tak: Przez prawie 50 lat procowałem jako inżynier konstruktor budowy maszyn precyzyjnych.
          Do tej pracy musiałem studiować samodzielnie prace naukowe i technologiczne przodujących praktyków głownie z Niemiec, które czytałem w zasadzie w oryginale. Wynikało to z faktu, że w RP na studiach takiej wtedy specjalności nie było. Przy okazji poznałem kilku niemieckojęzycznych autorów, z których część była wyznania protestanckiego. Jeden z nich przekonał mnie, że wbrew obiegowym opinią, średniowiecze nie był aż tak zacofane jak się to utarło w głowach pospólstwa. Dziś z tymi ludźmi już dawno kontaktu nie mam, bo byli dużo starsi niż ja i pewnikiem już nie żyją. Jeden z nich prawił mniej więcej tak:

"Gwałtowne przyspieszenie rozwoju nauki w XVII wieku nie nastąpiłoby, gdyby nie średniowiecze. Wówczas bowiem rozwinięto uzasadniające ją poglądy o racjonalności wszechświata, możliwości jego badania, a także stworzono metodę eksperymentalną. Kwitły również uniwersytety. W latach 1200-1600, a może i nieco wcześniej Europa wyzwoliła się od naukowej zapaści powstałej po upadku cesarstwa rzymskiego."

W związku z tym jak mi ktoś teraz mówi, że mam częściowo średniowieczne poglądy, to czuję się nieco znobilitowany. Oczywiście kocham NAUKĘ i szczycę się wiedzą, którą zdobyłem w czasie lat długich nauki oraz samodzielnie, naturalnie jest w niej ca. 80% tej najnowszej, ale dosyć spora szczypta tej średniowiecznej też.
          Mało kto wie, że o dziwo, medycyna stała w średniowieczu już na jako takim poziomie. Nie będę daleko szukał w pamięci, więc posłuże się gotowym tekstem po części z działki chirurg,i dla której konstruowałam swego czasu narzędzia medyczne:

"Michalina Broda z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, autorka niezwykle ciekawej książki „Lekarze w państwie zakonu krzyżackiego w Prusach w XIV– XV wieku”, w swoich badaniach znalazła potwierdzenie działalności w tym okresie ponad 70 lekarzy.

Praktykowali oni głównie na dworze wielkiego mistrza w Malborku, lecz także w najważniejszych miastach pruskich: Toruniu, Gdańsku, Elblągu. Sporadycznie również we wsiach. Pierwszym znanym w źródłach medykiem w Prusach, który pełnił także funkcję przybocznego lekarza wielkiego mistrza, był Frugerius. Michalina Broda udokumentowała jego działalność w państwie zakonnym od 1323 r., czyli rok przed tym jak Malbork stał się faktyczną siedzibą najwyższego zwierzchnika zakonu.

Najpewniej wszyscy wielcy mistrzowie mieli swoich przybocznych medyków, choć nie o wszystkich źródła zachowały się. Niektórzy mieli co najmniej dwóch lekarzy, m.in. Konrad von Jungingen (1393–1407), władca chorowity, cierpiący m.in. na kamicę nerkową. Jeden z nich, Mikołaj Birg-hayn, zalecał wielkiemu mistrzowi m.in. krew kozła i rodzynki. Michalina Broda podkreśla, że osoby zajmujące stanowisko przybocznego lekarza wielkiego mistrza darzone były wielkim zaufaniem. Często też pełniły misje dyplomatyczne."

Więcej tutaj:
          dziennikpolski24.pl/sredniowieczni-nastepcy-hipokratesa/ar/3498479

Natomiast co do mojego światopoglądu, to jestem wierny od dziecięctwa chrześcijaństwu. Z niego czerpię wartości dla życia kierującego mnie do przyszłego zmartwychwstania. Te dużo nietrafnych = wrednie złych wyborów życiowych w końcu stopniowo znajduje swój ostateczny finał (coraz większe światło w tunelu!).
          Dyskusję z Wami wszystkimi (łącznie z Dociekiem) na tym forum praktykuję bynajmniej nie by interlokutorów denerwować, kpić z nich, szydzić. Natomiast faktem jest że mam zamiar Was przestrzec przed popełnianiem nieprawych czynów, tak jak niektórzy z Was chcą mnie nakłaniać (niekiedy, oraz nie zawsze) np. do rzeczy niegodnych człowieka czy niemoralnych.
          Każdy dorosły pracuje na swoje konto, cierpieć będzie za siebie, w tym za promowanie zła w społeczeństwie. Moich przestróg słuchać nie musicie, ale one są po to, byście kiedyś nie powiedzieli: "Myśmy o tym nie wiedzieli, nikt nas nie ostrzegł! Ja za swoje nieprawości od ok. 10 lat płacę nader srogą cenę, - pisze to z pełną powagą, - ot co, .....
          Chrońcie Wasz dzieci i wnuki przed ZŁEM!
          A, że mam niekiedy styl pisania żartobliwy, to taka moja uroda, - bo nawet w najgorszej sytuacji staram się znaleźć odrobinę humoru.

Pozdrawiam wieczornie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka