Dodaj do ulubionych

"Celowo wybrano człowieka, na którego są haki"

01.12.19, 17:37
Sprawa Mariana Banasia stała się głównym tematem rozmowy "Gości Passenta". Małgorzata Omilanowska, Paweł Wroński i Michał Broniatowski dyskutowali, jak to możliwe, że służby dopuściły, by Marian Banaś został prezesem NIK. Czy po to, żeby kierownictwo Prawa i Sprawiedliwości miało na niego tzw. haki?

www.tokfm.pl/Tokfm/7,103087,25466843,dlaczego-marian-banas-zostal-szefem-nik-u-celowo-wybrano-czlowieka.html#s=BoxOpImg5
Być może. Tylko teraz maja problem. Plan B to zmiana Konstytucji. A -przepraszam - Konstytucja to jakaś stara szmata żeby nią wycierać brudy? Psiakostka , patrioci...


--
mieć w górze niebo a w sobie spokój...
Obserwuj wątek
  • estella50 Re: "Celowo wybrano człowieka, na którego są haki 01.12.19, 18:20
   Zmieniać Konstytucję, bo im się podwładny znarowił! I jeszcze pretensje mają do opozycji, że nie chce brać w tym udziału. Nabałaganią, kryminalne przekręty tworzą i zatrudniają kumpli bandytów.
   Coś mi za dużo tych dziwnych postaci na stołkach związanych z finansami. Glapiński, Banaś, a wcześniej Chruszczyński (może nazwisko przekręcam). W ciągu 4 lat rządów PiS zmieniło się 6 ministrów finansów! Chyba to o czymś świadczy.
        • estella50 Re: "Celowo wybrano człowieka, na którego są 02.12.19, 09:32
         No i do czego to doszło? Trzymamy kciuki za kumpla bandziorów! Niechby dotrwał do prezydenckich wyborów i bezczelnie obnażał hipokryzję i inne "walory" pisiorów.
         Niestety, trwanie tego stanu doprowadza do zupełnego upadku szacunku dla instytucji i zasad funkcjonowania państwa. I to długo będzie się nam odbijało czkawka.
         • anoagata Re: "Celowo wybrano człowieka, na którego są 02.12.19, 11:43
          Nie trzymam kciuka za kumpla bandziorów ale za człowieka pancernego,bo przecież sadząc go na te stanowiska służby wiedziały kto zacz jest a teraz jak wyszło Szydło z worka to co ? już jest beee ?
          Trzymam kciuki,aczkolwiek gość ani to ładny ani przystojny a jego tyle jest w telewizji co u mnie ślimaków było latem,multum.
          • estella50 Re: "Celowo wybrano człowieka, na którego są 02.12.19, 12:17
           Rozróżnienie zasadne.
           Dzisiaj CBA złożyła doniesienie do prokuratury w związku z zeznaniami podatkowymi Banasia. Mieli sprawę od kwietnia w garści, po drodze Banaś dostał się do MF, a ostatnio do NIK, a CBA dopiero teraz raczyła swój obowiązek spełnić. Ciekawa zbieżność faktów.
           • iryska2604 Re: "Celowo wybrano człowieka, na którego są 02.12.19, 16:50
            Publicysta "Do Rzeczy" przekonywał też, że nie byłoby kłopotów prezesa NIK-u, gdyby nie jego syn, Jakub Banaś. - Scenariusz mógł być taki, że kłopoty, które kojarzą się ze słynnym hotelem z pokojami na godziny, wynikały z aktywności syna pana Mariana Banasia, którego ojciec postanowił bronić za wszelką cenę. I chyba PiS nie zorientował się, jak bardzo to szkodliwa sprawa, a z drugiej strony - ojciec zaczął brnąć w tę obronę - stwierdził Semka. A kiedy Dominika Wielowieyska zwróciła uwagę, że znany z reportażu "Superwizjera" sutener dzwonił do Mariana Banasia, a nie do jego syna Jakuba, gdy w słynnym hotelu pojawiła się ekipa TVN, publicysta odpowiedział: "Często zdarza się tak, kogoś nam przestawia syn i wchodzimy w relacje z tą osobą".

            www.tokfm.pl/Tokfm/7,103087,25469276,piotra-semki-oryginalne-tlumaczenie-sprawy-mariana-banasia.html#s=BoxOpImg9

            Może i tak być , w końcu zawsze bronimy dzieciaków. No ale jak anoagatka nam tu broni pancernego, no,no... Mnie zastanawia najbardziej jedna rzecz i bardzo smieszy. Otóz to ,ze szefa NIK-u wzywa w końcu szeregowy poseł i każe mu złozyc dymisję! No dobra - szef czyli prezes partii PiS-u. Ale Banaś w ogóle do Pisu nie nalezy! To oficjalnie psia jego kostka naczelnik Państwa??? Ludzie !!!

            --
            mieć w górze niebo a w sobie spokój...
            • iryska2604 Re: "Celowo wybrano człowieka, na którego są 04.12.19, 14:47
             Kiedy po raz pierwszy Prawo i Sprawiedliwość szło po władzę, hardo zapowiadało, że skończy z państwem skorumpowanych kolesi, że wywróci stolik, przy którym siedzą politycy, biznesmeni, służby i gangsterzy. Kilkanaście lat później wszystko się zgadza. Mamy „czworokąt bermudzki, w którym znikają interes publiczny i wspólne dobro” (ten apetyczny cytat pochodzi z expose Kazimierza Marcinkiewicza), czyli biznesmena Mariana Banasia, będących z nim na „ty” przedstawicieli krakowskiego półświatka, służby z ministrem Kamińskim na czele i polityków PiS. Jest już bowiem ugruntowaną polityczną tradycją, że PiS wściekle poszukując układu, na końcu zawsze i niezmiennie znajduje go u siebie.

             natemat.pl/292635,5-rzeczy-ktore-pokazala-sprawa-banasia-nie-chodzi-tylko-o-majatek

             No i chyba nic więcej nie trzeba dodawać.

             --
             mieć w górze niebo a w sobie spokój...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka